Kuchnia - w wynajmowanym mieszkaniu

Zaczęty przez mayagaramond, 10 Lip 2013, 10:31:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Aha, no nie wiem, jak z odplywem do zmywarki. Bo miejsce  na zmywarke jest teraz po lewej stronie zlewu.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

calla

#51
Cytat: niewiemjaka w 26 Sie 2013, 16:11:49
hmm moze tak ? wtedy masz obok kuchenki blat roboczy, kroisz i siup warzywa do gara
w Twoim planie obok kuhcenki jest sciana z jednej, zlewozmywak z drugiej
ja lubie obok kuchenki po prawej i po lewej nie miec sciany :D
no ale moze to za duzo przenoszenia.. :knuje:


ale w takim przypadku blatu jest niewiele.

Dodany tekst: 26 Sie 2013, 16:21:37

Cytat: mayagaramond w 26 Sie 2013, 16:13:55
Aha, no nie wiem, jak z odplywem do zmywarki. Bo miejsce  na zmywarke jest teraz po lewej stronie zlewu.

potrzebne sa dluzsze "rurki". No ale znowu, to kosztuje tutaj wiele...
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

niewiemjaka

Cytat: calla w 26 Sie 2013, 17:20:22ale w takim przypadku blatu jest niewiele.
a nie zawsze tyle samo ?

calla

Cytat: niewiemjaka w 26 Sie 2013, 16:24:51
a nie zawsze tyle samo ?


no nie.
Bo na miejscu kuchenki byla by zmywarka = blat.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

niewiemjaka

calla nie rozumiem :) przeciez tylko przestawiam klocki, zawsze klockow jest tyle samo, blatu tez
oświeć

calla

#55
Cytat: niewiemjaka w 26 Sie 2013, 16:31:47
calla nie rozumiem :) przeciez tylko przestawiam klocki, zawsze klockow jest tyle samo, blatu tez
oświeć

w jednym ciagu, czyli w literze L.

Bo na Twoim rysunku jest on krotki. Tylko przy lodowce kawalek, a pozniej kawalek dalej na zmywarce.


Dodany tekst: 26 Sie 2013, 16:36:21

Ale w sumie to od Mayi zalezy, gdzie sobie np. maszyne do kawy postawi. Teraz stoi w rogu i ja sie tym zasugerowalam.
A przeciez moze ja postawic na zmywarce.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

niewiemjaka

Cytat: calla w 26 Sie 2013, 17:34:34w jednym ciagu
aaa no tak, fakt wtedy zmywarka jest osobno
no jasne, Maya i tak musi zdecydowac :) maya do boju!

mayagaramond

sama nie wiem lol lol

Nie bardzo chce grzebac przy zmywarce, bo to moze wyjsc troche kasy.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

No więc po piwie i kilku ajerkoniakach zdecydowałysmy, że nie będę robić nowej kuchni. Szafka narożna się nie zmieści i nie ma sensu wydawać 2000€ na nową kuchnię, w.której tak naprawdę nie będę miała więcej miejsca.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"