Ćwiczenia Tamilee Webb ?? Opinie:)

Zaczęty przez misiaczek187, 13 Lis 2007, 18:48:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

abkasia

julka, mnie to strasznie bolem te cwiczenia zaskakuja... a teraz przydalo by sie troche pocwiczyc, bo za miesiac musze w kostiumie sie pokazac :mrgreen:

julka

Cytat: "abkasia"julka, mnie to strasznie bolem te cwiczenia zaskakuja... a teraz przydalo by sie troche pocwiczyc, bo za miesiac musze w kostiumie sie pokazac  

o kurczę, ale niektórzy mają fajnie. Mauritius, tak?  ;-)

kar0la80

Tez uwazam ze te filmiki sa rewelacyjne, cwicze co drugi dzien i tez razem posladki i brzuch, mam wszystkie 4 z mułka :mrgreen:  i chodze tez dwa razy w tyg na aerobik, no i niestety, po 15 min tamilee nie moge chodzic a po godzinie aerobiku to nawet ledwo zadyszke mam :-/  chodze tylko po to zeby sie rozruszac, bo miesnie to czuje tylko po filmikach :mrgreen:

abkasia

a moj maz to peka ze smiechu jak cwicze tylek...i tylko mnie rozsmiesza.. :mrgreen:

kar0la80

a ja mojego zmusilam do cwiczen i biedny zaczal ale nie umial wykonac pierwszego cwiczenia z przysiadami :mrgreen: jak na niego spojrzalam to myslalam ze padne :lol: on woli tradycyjne przysiady, bo przy tych nie mogl wyprostowac plecow, a jak juz to w koncu zrobil to stwierdzil ze to takie nie wygodne ze on nie wie jak i gdzie to ma pomoc:) i poszedl sobie :mrgreen:

mika

bo mężczyznom jest trudniej wykonać składy (to są te przysiady o których piszecie) bo oni mają inaczej niż kobiety skonstruowane miednice ... mój się zawsze ciekawie przygląda przy ćwiczeniach pośladków, a brzuch, ramiona i całe ciało ćwiczy ze mną

zwierzatko_mojej_mamy

mika9983,  ponoc i srodek ciezkosci wisi tam gdzies w tylku inaczej ;) moze tez dlatego? - jest jakie stakie cwiczenie przy scianie, ze baba zrobi a chlop nie z przyciskaniem posladkow do sciany, tylko nie wem co trzeba zrobic ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika

zwierzatko_mojej_mamy, facet nie zrobi takiego ćwiczenia: stanąć w rozkroku na szerokość ramion, stopy równolegle do siebie, robić przysiad (skład) zachwując kąt 90 stopni w kolanach - jednym słowem siadać jak na krzesełko tylko że w powietrzu, a powracając do góry spinać pośladki - dla mojego męża niewykonalne a nie raz już próbował  :mrgreen:

abkasia

Cytat: "kar0la80"a ja mojego zmusilam do cwiczen i biedny zaczal ale nie umial wykonac pierwszego cwiczenia z przysiadami :mrgreen: jak na niego spojrzalam to myslalam ze padne :lol: on woli tradycyjne przysiady
moj tak samo!!! :mrgreen:

tiliam

a ja wlasnie wrocilam z gymnasionu - ledwo dycham normalnie
ale jestem z siebie dumna - teraz bez wyrzeczen moge zjesc paczke chipsow nie?:)
przeciez spalilam juz na zapas:) :lol:

ps. wkurza mnie jedna laska ktora sie popisuje ze umie tak szybko skakac na tym glupim stepie :evil:
tez tak macie?:) :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

Cytat: "tiliam"ps. wkurza mnie jedna laska ktora sie popisuje ze umie tak szybko skakac na tym glupim stepie :evil:
tez tak macie?:) :mrgreen:
podstaw jej noge w przebieralni :mrgreen:  ;-)

mayagaramond

Cytat: "abkasia"tiliam napisał/a:   
ps. wkurza mnie jedna laska ktora sie popisuje ze umie tak szybko skakac na tym glupim stepie :evil:
tez tak macie?:) :mrgreen:
podstaw jej noge w przebieralni :mrgreen:

Baradzo dobry pomysl. A jako sobie wybije zeby to podaje jej wizytowke abkasi! :mrgreen:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mobka

Dziewczyny ja byłabym zainteresowana Tamilee na ramiona, ale mam pytanie - jakiego typu to są ćwiczenia? Więcej wymachów z hantelkami czy jakieś pompki itp.?? Pytam bo rozczarowąłam się pośladkami - mam problemy z kolanami a tam wszystko na stojąco - spodziewałam się bardziej ćwiczeń w parterze z wymachami nóżką ;)
A serię na brzuch ćwiczymy razem z K. Tyle, że ostatnio wraca zmęczony z pracy a mi samej cięzko się zmobilizować :evil:

mayagaramond

Pomozcie dobrzy ludzie. W DE nie ma Tamilee Webb (sa ksiazki :roll: ). Moze ktoras z Was moglaby mi zrobic kopie i przeslac? Pieniadze za przesylke itp. moge wyslac przez kolezanke przekazem.

Aha, chodzi mi o cwiczenia na brzuch.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mika

mayagaramond, na płycie?? dawaj adres na priv i już Ci nagrywam :mrgreen:

mobka

Mika a może znasz odpowiedź na moje powyższe pytanie?

mika

Cytat: "mobka"Pytam bo rozczarowąłam się pośladkami - mam problemy z kolanami a tam wszystko na stojąco - spodziewałam się bardziej ćwiczeń w parterze z wymachami nóżką

dużo ćwiczeń w poziomie na pośladki jest w "ja chce mieć takie ciało", a w zestawie z ramionami jest całe mnóstwo ćwiczen, prawie wszystkie z hantlami ale ćwiczenia z hantalmi można robić i bez nich , na początku nawet zaleca się bez nich a jedynie z mocno zacisniętymi piąstkami :mrgreen:

[ Dodano: 18-01-2008, 18:56 ]
jeszcze raz sprawdziłam w Ja chcę mieć takie ciało śą ćwiczenia w poziomie ale raczej nie na nogi, tzn jest na nogi i pośladki jedno, reszta na brzuch lub na nogi w ogóle... ale przy wykonywaniu tych ćwiczeń bolą Cię kolana??

mobka


mika

mayagaramond, na pewno chcesz tylko brzuch??

mobka

Tak bolą, szczególnie przy przysiadach a jeszcze bardziej przy tych takich gdzie się nogę do przodu czy do tyłu wyrzuca, że tak to nazwę. Ja nie bardzo mogę robić rzeczy, które wymagają nadłego zginania, prostowania kolan. Np. nagły bieg do autobusu nie jest przyjemny. Ale już np. rolki nie są złe, choć po dłuższej jeździe też kolana czuję :(

mayagaramond

Cytat: "mika9983"mayagaramond, na pewno chcesz tylko brzuch??

A jak masz inne, to moze rzuc hurtem, Jesli to nie za duzo zachodu.

Bardzo Ci thank you.  :)  :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magda_ok

Maya, doszly do Ciebie plytki od Miki? Bo ja bym sie usmiechnela, zebys mi skopiowala i wystawila rachunek...

mayagaramond

Cytat: magda_ok w 14 Lip 2008, 15:17:17
Maya, doszly do Ciebie plytki od Miki? Bo ja bym sie usmiechnela, zebys mi skopiowala i wystawila rachunek...

doszyl doszly, ale ja nie umiem kopiowac filmow, poza tym chyba trzeba miec dvd-brenner a ja nie mam, wiec musialabym ci wyslac moje, a ty bys sobie sama skopiowala.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magda_ok

Buuu :( to za duzo zachodu... POczekam az dotrzesz do monachium, a wtedy Ciebie napadne z laptom i sobie skopiuje ;)

mika


magda_ok Ty wiesz że ja mam u Ciebie dług wdzięczności, więc dawaj adres na priva a jutro wysyłam Ci płytki  brawo

a potem jeszcze się do Ciebie uśmiechnę jak się bardziej sprecyzują moje plany wnętrzarsko-aranżatorskie :D