jest już biżuteria:D

Zaczęty przez rilla, 13 Lis 2007, 16:27:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ze_nitka

Może się jeszcze okazać że z tą Rondalla to i ja do Was dołącze ;)
Idę przymierzać w sobotę :D

rilla

hm mnie się spodobała bo ma ładną koronkę, jest klasyczna, prosta, ale ukrywa mankamenty urody... Coś może "zrobię" z trenem... ale ja nie chciałam jej ściagąć:/ a to znak...

dagi

Cytat: "rilla84"ale ja nie chciałam jej ściagąć:/ a to znak...
Ja miałam dokładnie to samo  :mrgreen: aż się mama i siostra ze mnie śmiały, bo byłam nią tak oczarowana, że od razu było wiadomo, że to będzie na pewno ta  ;-)

[ Dodano: 07-12-2007, 08:45 ]
Cytat: "rilla84"Dagi a za mawiałaś bolerko?
Jeszcze się zastanawiam. Na razie zamówiłam suknię z bolerkiem ale nie z tym od rondalki, bo było jakoś tak za bardzo zabudowane jak dla mnie (tzn. za gęsta koronka) i umówiłam się z panią w salonie, że uszyją mi coś na wzór tylko delikatniejszego i mam im dać odpowiedź. Sama nie wiem może w ogóle zrezygnuję... Najgorsze jest to, że nie wzięłam aparatu do salonu i nie mam zdjęć  :-( więc chyba wybiorę się tam ponownie właśnie żeby zrobić zdjęcia w bolerku i bez.
Cytat: "rilla84"i jak tam dodatki:D mamy tą samą suknię możemy coś razem "powymyślać":)
Bardzo chętnie przyłączę się do "wymyślania dodatków", bo jeszcze nic nie mam. Wszelkie rady będą na pewno pomocne  ;-)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

mary

no i gdzie nasza rilla84, się zapodziała? Jakieś nowe przymiarki? Fotki?

rilla

jestem jestem, ale nei mam czasu, zaglądam tylko na mój i twój wątek:/
Otóż zdjęć nie mam. Jako, że Madonna od soboty będzie otwarta w Katowicach, melduję się tam punkt 10:D:D i mam nadzieję już zamówić rondallę... A jutro zamawiam zaproszenia na Pl. Andrzeja. Dziś byliśmy u księdza. Teraz tylko kurs przedmałżeński i kurs tańca:)

mary

rilla84, zapytaj koniecznie czy są jakieś promocje, skoro salon dopiero został otwarty, to powinni zadbać o klientki ;)
Przechodziłam dziś znowu ul. Kopernika i już na wystawie stały trzy modele. Ah, gdyby te ceny mieli bardziej realne to bym się nie zastanawiała. A tak, ciągle się waham, jak na prawdziwą wagę przystało ;)

Zaproszenia na pl. Andrzeja? Czyli gdzie dokładnie i jakie? ;)

rilla

dokadnie to patrząc na dworzec stojąc na Pl. Andrzeja- na parkingu, to po lewej stronie. DOkłądnie na przeciwko wejścia do tej dużej poczty. Firma nazywa się Gemini. Na necie są takie same zaproszenia, ale tańsze o 2 zł:) Al emy chcieliśmy szybko i sprawnie:)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


[ Dodano: 15-12-2007, 14:02 ]
suknia zamówiona:)

[ Dodano: 15-12-2007, 15:29 ]
ale przegrywam walke z picasa dzisiaj:/ bo fotki mam

mary

rilla84, a jak w ogóle było w madonnie? Szczegółów żądam!! ;) Napisz wszystko, czego się dowiedziałaś. Czy są jakieś promocje w związku z otwarciem salonu też ;)
I zdjęć oczywiście też.

rilla

Spóbuję wrzucić fotki. Wszelkie uwagi krytyczne są niewskazane:) Zadatek wpłacony, więc pozostaje mi płacz nad rozlanym mlekiem.

Suknia jest za duża, dlatego się garbię, bo mi dosłownie zjeżdzała ze stanika, i widac mi brzuch:D Tylko na zdjęciu z boku mam spięta szpilkami i wygląda troszkę lepiej.

Hm nie podoba mi się teraz bolerko:/ Wyglądam jakbym brała ślub zimą... nie wiem co z tym jeszcze zrobię.

http://picasaweb.google.com/illa84/SprawyLubne/photo?authkey=-8PjCmXzTQw#s5144204885618689602

mary

Już zaglądam na fotki, a Ty napisz jak było w naszej nowej madonnie. Ile zaliczka, jakieś gratisy? Ogólnie wszystko ;)

rilla

Hm okropnie walczę z netem:/ nie wiem co się nawet wgrało na picase... i nie umiem zedytować topicu:)

A w madonnie super, byłam pierwsza klientką:) Była kawka, ciasteczka... ekstra. Wsyztsko co chciałam mogłam mierzyć.

I w porównaniu do Madonny w Krakowie... Panie spinały suknię szpilkami. Troskzę inaczej suknia wtedy jednak wygląda:) Przymierzyłam dużo dodatków:)

Wsyztskie możliwe bolerka... Zdjęcia były pod koniec, jeszcze przed podpisaniem umowy...
Welon będę mieć gratis:)

White One nie ma właściwie, Pani powiedziała, że w ogóle może nie być.

Bardzo podobał mi się Nalon. Troszkę cieższy, ale śliczny. I ma kokardkę. Suknie nowe i czyste:)
Radzę isć jak najszybciej, bo telefon się urywał, Pani ciągle do neigo biegała:)

Salon jest ładny, przytulny, nowoczsny. Jeden minus, to troszkę za małe moim zdaniem przymieżalnie! Tren się nie rozciągał:/

Aha ubiera się buty salonowe!! i można pochodzić w suknii!

Ja się cieszę, że mam z głowy... Teraz dodatki i koniec.

Najgorsze, że coś mi nie pasuje na tych zdjęciach:/

Byłam po pracy i przed pracą, 4 godizny spałam, bo się uczę do egzaminu:/ Włosy szybko spięte spinką... ALe jakoś hm taka zbita jestem i niska:/

mary

Kochana, niczym się nie przejmuj. Suknia piękna, a w dniu ślubu na pewno będziesz zachwycająca i wszystkim szczęki opadną z wrażenia :)
Zdjęcia, które podałaś w linku można jakoś powiększyć? Chętnie spojrzałabym z bliska na koronki ;)
W jakiej cenie ta suknia? Czy ogólnie mają "jedną cenę" na wszystkie? Tzn. każda za ok. 4 tys.? Ciągle się waham, że to jednak za drogo jak na biednego urzędnika państwowego ;)

rilla

ceny nowej kolekcji sa powyżej 4 tys.

T akosztowała 3599 + 400 zł bolerko, z założenia albo ją sprzedaję (zostawiam tylko welon) albo daję do komisu, wteyd 1200 zł zyskuję. Czyli wydam na kieckę 2800 zł, czyli tyle co zamierzałam...

Moge Ci na maila wysłać w jpg, ale koronki najładniej wyglądają na żywo. Naprawdę warto się przejść.

A co z bolerkiem:/ jakaś "zabudowana" jestem...

ze_nitka

rilla84, a przymierzałaś oryginalne bolerko do rondalli?
Mogę spytać ile masz wzrostu?

Przymierzałam jakaś jedna pronoviaske z 2008, była z podwojnej koronki, super wyglądałą, ale kosztowała 4,3 tyś... To za dużo i od razu przestała mi się podobać ;)

mary

rilla84, a kiedy Ty masz ślub? Bo może bolerko w ogóle się nie przyda? ;)

ze_nitka

Cytat: "rilla84"widac mi brzuch
Przepraszam a gdzie ten brzuch? Bo ja go nie widzę, tzn widzę, ale mniej mieć to już chyba się nie da ;)

rilla

tak, przymierzałam, ale ja mam szerokie ramiona... i wyglądało to gorzej:/ jak zakrywam jest lepiej...

ze_nitka

Rilla, Rondalla nie o przechodzi do kolekcji 2008, prawda? Nie boisz się że przez to się nie sprzeda?

rilla

Cytat: "mary_popins"rilla84, a kiedy Ty masz ślub? Bo może bolerko w ogóle się nie przyda? ;)

w maju... ale bez czegoś na ramionach nie pójdę do Kościoła:) Może staroświecka jestem ale nie ma szans:) Zreszta mam szerokie ramiona i nie wyglądałoby to ładnie

ze_nitka

rilla84, ja odniosłam wrażenie że to oryginalne bolerko własnie wyszczypla ramiona...

[ Dodano: 15-12-2007, 17:03 ]
ale to pewnie wszystko kwestia budowy.
aja tez uwazam ze mam szerokie ramiona :)

rilla

dokładnie, ja w takim bolerku lepiej się czuję:/ tylko na zdjęciach jestem taka "zakryta" a to mi się nie podoba... Ale w sumie to cieniutka koronka

foszek

rilla84, gdzie ten brzuszek?? 4 razy ogladalam zdjecia i nie umiem znalesc.... chcialabym taki :-/

ze_nitka

Upomnę się jeszcze o odpowiedz na pytanie ile masz wzrostu  :oops:
Bo dobrze prezentujesz sie w sukni. (ja jestem kurdupel, a rozważam Lorne) Babka w salonie twierdzi że mam dobra budowę do tej sukni... zdecydowanie odradziła mi Nalon i Indie i Obelixa

[ Dodano: 15-12-2007, 17:18 ]
do tej, tzn do Lorny

rilla

Cytat: "ze_nitka"Upomnę się jeszcze o odpowiedz na pytanie ile masz wzrostu  :oops:
Bo dobrze prezentujesz sie w sukni. (ja jestem kurdupel, a rozważam Lorne) Babka w salonie twierdzi że mam dobra budowę do tej sukni... zdecydowanie odradziła mi Nalon i Indie i Obelixa

[ Dodano: 15-12-2007, 17:18 ]
do tej, tzn do Lorny


173... ale jakoś tego tu nie widać:D Może dlatego, że suknia jest za nisko i mi troszkę zjeżdżała...

[ Dodano: 15-12-2007, 17:21 ]
Cytat: "foszek"rilla84, gdzie ten brzuszek?? 4 razy ogladalam zdjecia i nie umiem znalesc.... chcialabym taki :-/

na zdjęciu bez bolerka:) W ogóle dochodze do wniosku, ze mój aparat zdecydowanie poszerza, pogrubia i zniekształca:D

mary

rilla, Twój aparat na pewno tak robi ;) Jak aparat każdej z nas ;) Nie martw się zanadto. Ciesz się, że wreszcie dokonałaś wyboru. I to jakiego ładnego ;)