jest już biżuteria:D

Zaczęty przez rilla, 13 Lis 2007, 16:27:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rilla

Byłam dzisiaj na pierwszej przymiarce w Madonnie... Tej w Pasażu Bielaka przymierzałam z 8. Stanęło na Santanie, bo inne albo dziwaczne, albo zbyt ciężkie, albo koronka jak firanka...

Skierowałam więc kroki ku Floriańskiej... Pani na mnie popatrzyła, zapytała czy mam jakieś konkretne oczekiwania i przyniosła mi suknię...
Hm byłam zachwycona. Nie chciałam jej zdjąć wręcz:) Była leciutka, tren był ładny i to odpinane bolerko na moja wstrętną szyję...

Dostaję karteczkę, a to Rondalla... Hm a ja jej nie poznałam w ogóle:) Jakoś inaczej w niej wyglądam:)

I teraz ponoć mam do 3 tygodni na decyzję. BO to stara kolekcja... Chciałam nową, ale już nic nie przymierzyłam, bo było mi wygodnie.

Zaufać dziewczyny intuicji a nie szukać dlaje tej jedynej, wyjątkowej, której nikt nie miał?




ewentualnie ta:



Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

a to rondalla nie przechodzi na nastepny rok?

jestem w szoku :)

a ta druga to Jaguar?

nawet jeżeli termin 3tygodniowy byłby prawdą to co stoi na przeszkodzie poprzymierzać inne kiecki?

trudno coś doradzić jeżeli nie ma Twoich fot w Rondalli

zwierzatko_mojej_mamy

rilla84, hehehe :d bidulka ;)

nie wiem co ci poradzic, bo ja wlasnie szukam tej
Cytat: "rilla84"jedynej, wyjątkowej, której nikt nie miał?

i mnie szlag trafia i jestem na skraju rozpaczy z przeswiadczeniem, ze takiej nie znajde, a potem bede zalowac, bo nikt mi nic nie zdazy sprowadzic ;)

no mi mowili, ze kolekcje 2007 mozna zamawiac do konca grudnia - jak zwykle cos musza sklamac ;) ja rondalla za pierwszym razem tez bylam zachwycona, a teraz juz mniej (ale ja tak mam, ze wszytsko mierze 3 razy - jak za 3cim razem mi sie podoba tak jak za pierwszym to znaczy ze kupuje ;) ) - wkurza mnie, ze kazdemu teraz rondalle albo jaguara proponuja - ile razy tam bylam tyle razy widzialam dziewczyne, ktora jedno z dwojga mierzyla i sie zachwycaly -- moze rzeczywiscie najlepiej leza na wiekszej ilosci figur niz inne modele ;)
wiec rondalla i jaguar to dla mnie teraz najbardziej opatrzone modele - wiem, ze to glupie myslenie - bo my tutaj to widzimy 1000ce zdjec i wiemy o tym, ze teraz sezon na takie, a nasze rodziny, znajomi nie widzieli w tym roku pewnie wiecej niz jednej panny mlodej ;) wiec dla nich ona nadal bedzie zjawiskowa ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rilla

właśnie, i raczej zdjęć nie będzie. Chodzi bardziej o to, że jak kogoś męczą te przymiarki to jak poczuł to coś to brać:)

[ Dodano: 13-11-2007, 16:45 ]
Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"
wiec rondalla i jaguar to dla mnie teraz najbardziej opatrzone modele - wiem, ze to glupie myslenie - bo my tutaj to widzimy 1000ce zdjec i wiemy o tym, ze teraz sezon na takie, a nasze rodziny, znajomi nie widzieli w tym roku pewnie wiecej niz jednej panny mlodej ;) wiec dla nich ona nadal bedzie zjawiskowa ;)

ta druga, to sanatana z la sposy. Też mi było w niej ładnie. Ale była dość zniszczona, mieli drugą białą i źle w niej wyglądałam niestety.

a pewnie nikt z mojej rodzinki nie wie co to pronovias, la sposa i st. patrick nie mówiąc o tym, że rozpoznali model. Muszę się w niej dobrze czuć... Ani jedna dzisiaj z madonny w pasażu tego we mnie nie wzbudziła, rondalla owszem...
Ale jak każdemu proponują? troszkę smutne...

zwierzatko_mojej_mamy

rilla84, ale co z tego, ze zniszczona?? przeciez Ty nie bedziesz miala zniszczonej ;D

CytujAle jak każdemu proponują? troszkę smutne...
bron boze w ogole nie chce Cie od niej odwodzic!! mowie - my na forum wariatki slubne mamy je obcykane ;) a dla zwyklego smiertelnika to rondalla jest nowoscia i elegancja - bo inna ;) oni tych setek co my nie ogladali ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Nie ufać pierwszemu wyborowi i nie dać się zmanipulować :) Mnie panie wsadziły w Indie, jak powiedziałam, że chcę poczekać na nową kolekcję, to stwierdziły, że nie ma sensu bo jest tragiczna i droga (!) i że muszę natychmiast podjąć decyzję bo suknia nie przechodzi na następny rok ;) Cieszę się, że zdrowy rozsądek wygrał i poczekałam na nową kolekcję. Przy mnie dwie panny wpłaciły zaliczkę za Indię, obie były rok przed ślubem i każda z nich miała zupełnie inną figurę i typ urody, a panie piały, że suknia stworzona specjalnie dla nich.. Ochłonąć, pomyśleć, dam sobie rękę uciąć, że Rondalla przejdzie na następny rok i będziesz mogła spokojnie ją kupić :) Zresztą decyzję możesz podjąć w grudniu, jak będą wszystkie suknie w salonie - stare i nowe :)
Imagine there is no hate

zuzia

Cytat: "inkageo"Ochłonąć, pomyśleć,
3XTak!
wszystko spokojnie.
Przecież rondalle może także kupić na allegro, dwukropku czy przez inny serwis. I moim zdaniem i tak to będzie bardziej oplacalne bo byla używana tylko raz a w salonie mierzona 5000 razy.


tachogti

rilla84, dawaj fotki :D i spokojnie nie nerwowo!  :-D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

salsa

rilla84, przymierzałam santane, jest świetna, zreszta jak widzisz zdecydowałam sie na jaguara dosc podobnego, tyle ze koronka inna:) i ta na JAguarze duzo bardziej mi pasowała.
jednak z tych dwoch, czyli S i R,  dla mnie Santana to zdecydowanie lepszy wybór:)
a Ty w ktorej sie lepeij czujesz???

[ Dodano: 13-11-2007, 22:08 ]
Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"wiec rondalla i jaguar to dla mnie teraz najbardziej opatrzone modele

hmmm, niewiele widze dziewczyn w jaguarach na fotkach ślubnych:P oglądają , zachwycaj sie a potem myk i cos bardziej tradycyjnego, dekolt odkryty bez ramiączek, to jest standard:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

salsa, slonko, bo pewnie nie szukasz codziennie po allegro jak niektorzy hihi ? :D teraz dla mnie standard allegrowy to wlasnie 50% jaguarowe i rondallowe golfiki ;) 50% nie - ale wiekszosc przy ciele  ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

Cytujsalsa, slonko, bo pewnie nie szukasz codziennie po allegro jak niektorzy hihi ? :D teraz dla mnie standard allegrowy to wlasnie 50% jaguarowe i rondallowe golfiki ;) 50% nie - ale wiekszosc przy ciele
mania przegladani sukien mi nie rpzeszła tylko dlatego ze ejstem o slubie:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

rilla

salsa, w Santanie było mi wygodnie. Modele które wybrałam ze strony www i z katalogu były ciężkie, a koronki miały jak firanki. Jednak suknia z salonu, którą mierzyłam, była wręcz bura. Koraliki były poodrywane, ciężki było mi wyobrazić sobie jej prawdziwy kolor. Póżniej Pani przyniosła mi tez santanę, prosto z prania i białą. Niestety był to rozmiar 34 i sięgał mi do kostek. I w ogóle biel jednak była za ostra.

W Madonnie na Floriańskiej przymierzyłam tylko rondallę, nie wiedząc, że to właśnie ten model. Wyglądał jakoś inaczej na mnie:) Aha Pani przyniosła mi go ze względu na moją uwagę o bliźnie na szyi, żeby jakoś to zakryć. Dodałam, że nie jestem przekonana do golfu całkiem. Pani przyniosła Rondalle. Było mi w niej mega wygodnie, po podpięciu trenu też. W Santanie jakoś mi się mało po podpięciu podobała, tutaj było super. Sciągane bolerko - coś dla mnie. Jak nie wyjdzie makijaż szyi to nie będę ryczeć, że nie idę do ślubu. I podobał mi się mój tyłek w nie, chyba przez ten pas na biodrach. Model był jak najbardziej na mnie, tylko w kilku miejscach trzeba było zwęzić. Pani dała mi długaśny welon, i upięła mi go inaczej niż do tej pory upierałam się, że ma być, czyli nie pod kokiem, tylko ponad... I wyglądałam inaczej... tylko wpiąć kwiat i to ślubu! Nie wiem, może po raz pierwszy poczułam sie ładnie, lekko i wygodnie w sukni ślubnej i to pierwsze złudzenie...

Podkreślam, suknia w necie mi się nie podobała... Chciałam coś innego:)

dagi

Wydaje mi się, że najważniejsze to dobrze się czuć w sukni. Ja wybrałam rondalle i jestem tego wyboru pewna. Mierzyłam wiele innych pięknych sukni ale tylko w tej poczułam się pięknie i od razu wiedziałam, ze to ta. Potem, innego dnia przymierzyłam z rozsądku jeszcze kilka innych ale żadna nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. Dlatego uważam, że nie ma co patrzeć na wybory innych, bo co z tego, że model będzie popularny albo nie skoro Ty będziesz się w niej źle czuć. Trzeba zachować spokój i nie dać sobie nic wmawiać przez Panie z salonu. Mnie tez wmawiały indię a ja się w niej po prostu źle czułam. Życzę powodzenia w poszukiwaniach.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]


mary

to w madonnie można wypożyczać suknie?

[ Dodano: 14-11-2007, 21:05 ]
rilla84, jak tam będziesz następnym razem to dowiedz się proszę o white one. Chodzi mi o ten model, który mam na swoim temacie- 175.

rilla

hm pewnie tak:) mnie kobieta powiedziała, że jakbym się zdecydowała na santanę, to już dziś ma na czerwiec klientkę, która by ją brała... za 1200 zł, możliwe to jest? bo ja w szoku byłam sukienkowym...

Kasia

Cytat: "mary_popins"to w madonnie można wypożyczać suknie?
słyszałam że tak
i słyszałam że NOWĄ sukienkę wypozycza się za 50% jej wartości

zwierzatko_mojej_mamy

rilla84,  ja bym tam srednio wierzyla w to co mowia ;D mi wmawiala, ze chce mi sprzedac salonowa za -10% ceny , a na drugi dzien sie okazalo, ze to komisowa sukienka - ja tam puszczam mimo uszu to ich gadanie - pod tym wzgledem mnie potwornie irytuja na florianskiej..

Kasia, a ja bylam swiadkiem na florianskiej,  jak babka mowila, ze nie pozyczy nic dziewczynie ok 165 i 34 rozmiar, bo ze potem nic z nia nie zrobia jak dopasuja do niej na wypozyczenie....dyskryminacja? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

CytujKasia, a ja bylam swiadkiem na florianskiej, jak babka mowila, ze nie pozyczy nic dziewczynie ok 165 i 34 rozmiar, bo ze potem nic z nia nie zrobia jak dopasuja do niej na wypozyczenie....dyskryminacja?  

no to jest popularne niestety  :evil:
ale jakby rozumiem postepowanie salonu
bo co oni z takim rozmiarem zrobią jak np. wiedzą że raczej na druga taką klientkę nie trafią

ta oferta dotyczy chyba tylko popularnych modeli sukienek
no i jak by tu powiedzieć "popularnych rozmiarów"

mary

Dziewczyny, możecie zdobyć pewne 100% informacje w kwestii wypozyczania sukni z pronovias? Chyba bym się nad tym zastanowić musiała.

rilla

mary, dzisiaj u mnie w domu zapadła decyzja : jak się tak zakochałaś w tej sukni, to zamawiaj:) więc w najbliższym czasie będę w Madonnie i zapytam o wypożyczenie:)

mary

rilla, dzięki ;) Ty zamawiasz do kupna czy wypożyczenia?

zwierzatko_mojej_mamy

rilla84, nie chce soe wtracas, ale Ty chcesz wypozyczac za 1800? jak na allegro mozna kupic za 1800 a potem jeszcze sprzedac w dal za powiedzmy 1400 i wydac tylko 400 ? :>:>
taj tylko rzucam pomyslem, bo ja nie lubie tracenia kasy, jakbysmy mowili o nowej to rozumiem - ktos chce nowiutka i koniec, ale to z salonu to nie ma gwarancji , ze nowa....
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rilla

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"rilla84, nie chce soe wtracas, ale Ty chcesz wypozyczac za 1800? jak na allegro mozna kupic za 1800 a potem jeszcze sprzedac w dal za powiedzmy 1400 i wydac tylko 400 ? :>:>
taj tylko rzucam pomyslem, bo ja nie lubie tracenia kasy, jakbysmy mowili o nowej to rozumiem - ktos chce nowiutka i koniec, ale to z salonu to nie ma gwarancji , ze nowa....


hehe teraz to ja nie "kumam":)
ja tylko zapytałam czy ktoś wie coś o wypożyczaniu:)
Ja nawet nie pytałam, bo chce nową:) a w moim ostatnim poście o zamawianiu, druga częśc zdania o wypożyczaniu była do mary, która chyba była tym zainteresowana, i podjęłam się dokonania zapytania:D