Rower

Zaczęty przez bozena.dp, 24 Lut 2013, 21:40:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

weronika14

na rodzinne wycieczki nie polecam modnych teraz rowerów holenderskich. Najlepsze są górskie lub szosowe, które przejadą każdą drogą nawet błotnistą leśną

konwalia

http://rowery-mcgregor.pl/about.html#cennik
ale ładne, nie obrazilabym się na raki i wiklinowy koszyk z przodu

wrobelek0403

ładny, ładny :D

choc ja wolałabym Batavusa :dreaming:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Ładny ładny :) śmieszne te dwie ramy:)

konwalia

Hmnn a taka taniocha http://allegro.pl/rower-miejski-damka-3biegi-mexller-26-kosz-retro-i4311509548.html
Widziałam je na żywo
Obawiam się, ze za dużo nie bede jeździć, raczej na przyszły rok, jak Daga zacznie na swoim

wrobelek0403

konwalia, dowiedz sie ile wazy, bo bedziesz go musiała to na drugie pietro wtargac.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wyglada na cholernie ciezki ;) ja mam alergie na ciezkie sprzety ;) nie moglabym miec ciezkiego roweru, bo nikt by mnie nie zmusil do noszenia go, a jednak sam z piwnicy nie wyjedzie
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzu, u konwalii to chyba piwnica odpada, tylko mieszkanie, a winda oczywiscie mala i wąska.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Piwnica odpada
14,9kg niby, ciekawe ile wazy ten Majki rower

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 16 Cze 2014, 11:21:10
zwierzu, u konwalii to chyba piwnica odpada, tylko mieszkanie, a winda oczywiscie mala i wąska.
to moze sie pozegnac z takim rowerem - ostatnio byla u mnie elve, na rowerze o wadze slonia lol targalam to na 3 pietro i to bylo straszne, w zyciu bym nie wsiadla na rower po takiej przygodzie - elve kocha ten rower milosci wielka, bo jest wygodny, wielki, siedzi sie jak w fotelu, dziecko w tylu tez ma placu jak w tirze, no ale do windy mojej jak postawilam na kole do pionu (co malo mnie nie zabilo) to tez nie wszedl ;) nie wyobrazam sobie korzystania z niego w ogole, no ale elve nie ma piwnicy ani windy ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzu, no ja 4 lata targałam rower na 9 pietro (w windzie w pionie oczywiscie), był lekki a i tak mnie to doprowadzało do rozpaczy.

Takze teraz przy szukaniu mieszkania warunkiem jest duza wygodna winda :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Unibike w podobnym stylu ok 16kg

Wiem, wiem, ze do tysiaka nic super nie kupię, ale nie wiem czy na raz-trzy w mcy jest sens drożej, bo ja nie widzę

Zwierxu, do mojej piwnicy nie wchodzą mi koła od forda, a co dopiero rower lol


A jak ja mam rozmiar dobrać? Na moje 162cm i krótkie nogi

wrobelek0403

konwalia, musisz isc do sklepu pomierzyc, moim zdaniem będzie 17tka. Ale tez w zależnosci od konstrukcji ramy u róznych producentów moze byc roznie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

Cytat: wrobelek0403 w 16 Cze 2014, 11:36:46
konwalia, musisz isc do sklepu pomierzyc, moim zdaniem będzie 17tka. Ale tez w zależnosci od konstrukcji ramy u róznych producentów moze byc roznie.
19 to nawet nie mierz ;)

wrobelek0403

Cytat: emcia w 16 Cze 2014, 11:39:40
19 to nawet nie mierz ;)

ja mam 18tke przy 167.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

konwalia rower opisywany przez zwierza jako super ciężki, wazy 16kg

weź większe koła, 28cali, rama max 17cali

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: elve w 16 Cze 2014, 12:44:41wazy 16kg
really? ja mialam wrazenie, ze ze 25 co najmniej ;) poza tym Twoja kierownica konczyla mi sie gdzies kolo pachy lol w moim starym mam max do pasa powiedzmy, ja nie upieram sie, ze mam dobrze dobrany rower, ale jesli dobrze dobrany oznacza takie wielkosci to ja podziekuje serdecznie za ten rodzaj sportu :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

emcia

#67
Cytat: wrobelek0403 w 16 Cze 2014, 11:41:56
ja mam 18tke przy 167.
tak napisałam, bo miałam przyjemność mierzyć i daleko mi było do ziemi

Dodany tekst: 16 Cze 2014, 11:52:24

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 16 Cze 2014, 11:49:20
really? ja mialam wrazenie, ze ze 25 co najmniej ;) poza tym Twoja kierownica konczyla mi sie gdzies kolo pachy lol w moim starym mam max do pasa powiedzmy, ja nie upieram sie, ze mam dobrze dobrany rower, ale jesli dobrze dobrany oznacza takie wielkosci to ja podziekuje serdecznie za ten rodzaj sportu :)
one wydają się takie wielkie, bo mają wielkie koła i czasem szerokie kierownice
nie to co Wigry 4 ;)

wrobelek0403

az sprawdziłam, moj wazy 16,3 kg, no ale ja mam bezkolizyjny wjazd do piwnicy/mieszkania :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

zwierzatko_mojej_mamy musisz się na nim przejechać, wtedy zrozumiesz
to rzeczone cudo:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

no az se sprawdzilam na necie, czy aby nie mam jakiegos dziwadla, ale nie - mam tak jak pan, koniec wyoskosci roweru jak stoje jest na wysokosci fifaka lol nawet nie do pasa:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


moze sie wydaja, a moze sa - mam wrazenie, ze byl 2x wyzszy i 2 razy dluzszy niz moj - moze taki urok tego fasonu ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

emcia

#71
mój 14,5 kg, ciężkie aluminium :D


Dodany tekst: 16 Cze 2014, 12:00:41

zwierzatko_mojej_mamy
w swoim na pewno masz mniejsze koła i już się robi niższy o 15 cm

zwierzatko_mojej_mamy

poza tym ja nie mam zadnych bagaznikow, fotelikow dla dzieci, nie mam blotnikow i nie mam tez zadnych amortyzatorow, normalnie az mam ochote pojsc po niego i go zwazyc lol w odczuwaniu wagi niebagatelny tez jest rozklad tejze, zapewne w moim sie inaczej rozklada
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

rower zawsze bedzie wazył koło 15 kg, zwłaszcza jak ma bagaznik, dynamo, błotniki. ;D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

#74
Cytat: emcia w 16 Cze 2014, 12:59:17zwierzatko_mojej_mamy
w swoim na pewno masz mniejsze koła i już się robi niższy o 15 cm
no pewnie tak, ja nie mam damki, zeby zrownowazyc se rama wysokosc kol - przy ramie prostej to nie mozna se tak chyba zonglowac wielkoscia kol, bo w koncu wyladujesz z rama w kroczu ;)

Dodany tekst: 16 Cze 2014, 12:03:52

wrobelek0403 masz dynamo??? :D a to jeszcze istnieje? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl