Rower

Zaczęty przez bozena.dp, 24 Lut 2013, 21:40:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

ddu, ihahhaha lol ja chyba klepnę ten walizkowy, mamy małą piwnicę
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu

ja  mam maluteńką ;)
planuję trzymać w garażu u kolegi O ;)
jeszcze mu o tym nie powiedziałam, ale mam klucze, więc.... :D

zwierzatko_mojej_mamy

ddu, ach, gdybym miała garaż u kolegi lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ishka82

ddu, u kolegi O.? Czy to ten bardzo znany kolega?
Garaż to błogosławieństwo i bardzo Wam dziękuję, ze namówiłyście mnie na wielki, na dwa auta ;) :D

ddu

Hej, zobaczcie, jaką rowerowa kolekcja  ;)

wrobelek0403

Cytat: ddu w 21 Lis 2021, 14:22:07Hej, zobaczcie, jaką rowerowa kolekcja 

fajne kolorki, ale ja jednak wole profesjonalne firmy. Wkładka w majtach jest bardzo wazna, nie każda się nadaje na dłuższe dystanse.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

No tak..na moje jeżdżenie koszulka w truskawki byłaby ok  ;)

mayagaramond

wrobelek0403 R. ma bagażnik na rower z Amazon ;) Może na nim przewozić dwa rowery. Przepraszam, ale 1,5 zł. za bażnik to jakiś kosmos 🤦‍♀️
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

niewiemjaka

My mamy bagażnik na tył
Nie wyobrażam sobie podniesienia i wsadzenia rowera na dach
Nawet zapinanie na tył nie jest takie lekkie, no ale jednak podnieść rower na te wysokość jakoś daje rade, na dach to nie wiem jak to robią,  ciężko na pewno

wrobelek0403

mayagaramond, To i tak jest niedrogo. Np niemieckie Ueblery sa od 2,5 tys w gore. Ceny b.skoczyly w covidzie, duzy popyt, problemy z podażą. A to jest cos, co musi stabilnie wytrzymac na haku kilkanascie godzin jazdy plus odpowiednie wytrzymale materialy plus elektryka (swiatla jak w przyczepie).
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

ja wydałam 3 tysie, bo na hak, porządny, a na dokładkę składany w walizkę, gdyż nie mam go jak inaczej przechować... zupełnie mnie to nie dziwi ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, a Ty w dodatku 3'rowerowy.

Ja ma podwójny w podstawowej dość wersji.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

Cytat: mayagaramond w 15 Sty 2022, 08:44:55Przepraszam, ale 1,5 zł. za bażnik to jakiś kosmos 🤦‍♀️
Maya, e tam, zaloze sie, ze masz buty drozsze od bagaznika lol

wrobelek0403

Cytat: dragonfly w 15 Sty 2022, 19:03:28
Maya, e tam, zaloze sie, ze masz buty drozsze od bagaznika lol
wydam 1500 na bagażnik albo na inne sportowe asortymenta, natomiast niekoniecznie na szczotke do włosów :P
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: dragonfly w 15 Sty 2022, 19:03:28
Maya, e tam, zaloze sie, ze masz buty drozsze od bagaznika lol

Ale w bagażniku nie pochodzę ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

Cytat: mayagaramond w 15 Sty 2022, 20:38:53
Ale w bagażniku nie pochodzę ;)
tez prawda lol

ale jak raz musialam zalozyc rowery na jakies badziewie, to od razu poprosilam M, zeby kupil cos rozsadniejszego

mayagaramond

Cytat: wrobelek0403 w 15 Sty 2022, 20:08:44
wydam 1500 na bagażnik albo na inne sportowe asortymenta, natomiast niekoniecznie na szczotke do włosów :P


Wiesz, przez całe swoje życie nie kupiłam suszarki do włosów, więc pomyślałam, że zasłużyłam ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Cytat: mayagaramond w 15 Sty 2022, 20:45:02
Wiesz, przez całe swoje życie nie kupiłam suszarki do włosów, więc pomyślałam, że zasłużyłam ;)
dla każdego coś miłego :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

dragonfly ten bagażnik, który ma R. jest Ok. On jest zdejmowany, zakłada jak potrzebuje. No ale może na długie trasy się nie nadaje.

Poprostu się zdziwiłam ceną.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

mayagaramond, ten nasz pierszy tez byl zdejmowany. Ale ten co mamy teraz to jest inna klasa. Zakladam go, rowery tylko wstawiam, cos przykrece i gotowe. Zero zlamanych paznoci - bezcenne :D

konwalia

Ja miałam pożyczony taki na klapę, a kupiłam na hak na 3 rowery i to jest nieporównywalny komfort.
Mam thule i do niego mogę dopiąć jeszcze kufer jak jeżdżę w 7 osób, albo na wakacje to się przydaje. Płaciłam adekwatnie do marki niestety.

dragonfly

#321
konwalia, tez mamy thule - dyson wsrod bagaznikow lol lol lol

wrobelek0403

Cytat: dragonfly w 16 Sty 2022, 09:33:49
konwalia, tez mamy thule - dyson wsrod bagaznikow lol lol lol
a zaprotestuje :D Uebler i Yakima są duże droższe :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Dziewczyny, chce sobie kupic nowy rower, taki do jazdy głownie po mieście, ale tez żeby sie mozna było "przejchać" po jakis leśnych drózkach, bez wyczynów żadnych - chce zeby był w miare lekki, ale tez nie musi byc to super lekki i super drogi. Cos sensownego w rozsadnej cenie.

Moj stary rower troche sie zwrakował :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"