Rower

Zaczęty przez bozena.dp, 24 Lut 2013, 21:40:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Cytat: sonja w 25 Lut 2013, 17:04:38Ja mam do pracy 7-8 minut na rowerze

no to zmienia postac rzeczy, ja mam 25 i to jak docisne :D z tego połowa ulicą i to paskudną, z dziurami na poboczu, bleeee
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bozena.dp

#26
Cytat: mayagaramond w 24 Lut 2013, 23:55:43Bozena, jesli rower potrzebny ci jest do jezdzenia po miescie i krotkich wycieczek, to wystarczy ci zwykly rower, taki jak ma np. golinda.

tak, właśnie do takich celów mi rower potrzebny (mi i mężowi ;))

Dodany tekst: 26 Lut 2013, 14:48:54

Cytat: ziuta w 25 Lut 2013, 09:52:46a ja chciałam dodać, że jak szukałam w zeszłym

a gdzie kupowałaś?


bozena.dp

Cytat: sonja w 25 Lut 2013, 16:43:17Ja mam taki rower: http://www.kross.pl/pl/2012/tempo-presto
Oczywiście w wersji białej.

fajny ten biały :)
a powiedz mi - 3 biegi wystarczają?

iksa_nl

do takiej jazdy wg mnie zupelnie wystarcza.

golinda

Cytat: bozena.dp w 26 Lut 2013, 22:47:49a powiedz mi - 3 biegi wystarczają?

wg mnie nie
a nie praktykuję jazdy ekstremalnej
sprawdzałam rower 3-biegowy i to ogromna różnica w komforcie

ziuta

bozena ja już pisałam Ci wcześniej, że wg mnie 3 to mało, ja w swoim używam 4-5 na pewno, a pisałam już, że jeżdżę głównie po asfalcie ;D

wrobelek0403

#32
to ja sie nie wypowiem, bo mam 8x3 i uzywam wszystkich :D

Dodany tekst: 27 Lut 2013, 13:50:40

natomiast dodam, ze wygodniej sie jezdzi na duzych 28 calowych kołach, po prostu mniej sie człowiek napedałuje :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

u nas do biura też jeżdżą. jeden chłopak całą zimę
na starówce nie ma gdzie za bardzo zaparkować a jak już jest, to drogo
mieszka w takim miejscu, że jechałby autobusami, tramwajami chyba z godzinę, a rowerem z 10
tylko jak padał taki zimy deszcz, to dał sobie spokój

sonja

bozena.dp do mojej jazdy po płaskim w zupełności, ale zaznaczam, że ja jeżdżę po płytach chodnikowych i asfalcie.

golinda

tu nawet nie chodzi o to po czym, ale że różne jest nachylenie terenu i wtedy to czuć
jak mi ilość przerzutek robi różnicę na płaskim jak 11-latka Mazowszu, to co dopiero na "normalnym" terenie ;)

abkasia

#36
ja polecam treka :)

Dodany tekst: 27 Lut 2013, 20:38:05

chcialam poszukac jaki, ale nie pamietam jego numeru... ale to rower miejski czarny caly :)


wrobelek0403

wyglada ok, choc troche małe zdjecie. mogłby sprzedawca dac dokładniejsze chocby zeby zobaczyc, co za osprzet jest w rowerze.

natomiast nie kupiłabym roweru w necie bez pomacania i przejechania sie nim (wiekszosc sklepów stacjonarnych daje taką mozliwość), bo trudno rozmiar dobrac "na oko". jak bedzie za duzy, bedziesz sie za bardzo pochylac do kierownicy, a jak za mały, zaczepiac stopą o koło przy skrecie. niby sa jakies tabele w necie, jak dobrac rozmiar ramy do wzrostu, ale firmy mają tez rózny rozrzut rozmiarów. jedne robią 17" i 19" a inne, 16,18,20. dla mnie pasowała 18tka, wiec nie mogłam skorzystac z oferty Unibike, bo oni robią 17 i 19.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403 ale tak jak zjedziesz w dol to sa zblizenia ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elve


wrobelek0403

#41
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 15 Mar 2013, 22:35:38
wrobelek0403 ale tak jak zjedziesz w dol to sa zblizenia ;)

slepota lol lol zjechałam na dół, ale nie widziałam lol

Dodany tekst: 15 Mar 2013, 23:02:37

no, ale rodzaju przerzutek nadal nie widac.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

ten mój rower to jedna wielka udręka
ale napisałam na FB na kokkedala i mi elegancko na wszystkie pytania odpowiedzieli, linki przesłali
niby nic dziwnego, ale wcześniej pan w sklepie dla rowerzystów udzielił mi złej odpowiedzi, mam wypasiony piękny koszyk, kt. niszczy mi rower.
i teraz muszę kupić inny wypasiony

golinda

po co ci zimą rower? lol

ddu

zimą po nic
ale mam wykupiony parking na starym mieście do 3 kwietnia, a teraz musiałabym płacić za niego FORTUNĘ, więc niech k-wa! ta wiosna przychodzi, bo muszę jakoś dowozić dziecko do przedszkola a potem jeździć do biura

więc się przygotowuję ;)

golinda


ddu

wątpię. ale zaklinam rzeczywistość.
kurtkę dżinsową kupiłam

ddu

no zaklinałam i mam!
byłam dziś na rowerze w dżinsowej kurtce na warsztatach rowerowych organizowanych przez warszawską Rowerownię Syrena, chcieli mnie nauczyć zdejmować łańcuch i hamulce :D
ale nastawili przerzutki i czegoś tam się faktycznie nauczyłam

wrobelek0403

a ja kupiłam dzisiaj zajebiste majtasy :D takie, tylko z pieluchą rowerową

http://www.decathlon.pl/bokserki-eko-actizen-2-szt-id_8080981.html

ceny tych ciuchów sa zabójcze, takie głupie majty 70 zł!!!! :padam:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login