Rower

Zaczęty przez bozena.dp, 24 Lut 2013, 21:40:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

O, widzę, że mobka i wróbel coś polecają...

wrobelek0403

#201
ddu, na wertepy cos z szerszymi oponami. Crossowy bo trekingowy.

Z marek polecam Unibike.


Zalezy co tam planujecie robic. Warto miec swiatlo z dynamem w piascie, bagaznik, zeby jakas torbe zapiac.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

No to nam turkusowego treka.
Pytałam o Unibike , nie mają tu (  przyjechaliśmy do takiego, w kt Szym zawsze kupuje ). No to ruszamy

wrobelek0403

ddu, niech sie dobrze jezdzi. 😊
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

Dzięki!  ;)
Martwię się, że krzywdę sobie zrobię  ;)

ddu

Wróbel,  gdzieś pisałaś, że kupiłaś jakaś poduszkę n siodełko ;) napiszesz, co to? Przecież siedzieć nie mogę po dzisiejszej przejażdżce :D

wrobelek0403

ddu, kupilam jakas tania w dekatlonie. Nie ma na stronie. Pokrowiec z pianki memory foam. Sa tez zelowe.

Ale jeszcze nie wyprobowalam.

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

OlaFasola

Moja córka ma gen szaleństwa...od kiedy odkryli pumptracki i hopki na lokalnej górce, katuja to całe popołudnia. Mikolaj jest ostrożny, a Milena szalona :D
https://photos.app.goo.gl/cPh6B9YswyUmmZgCA

Angie

I za kim ona taka szalona lol lol

Twoje geny jak nic!

OlaFasola

Cytat: Angie w 20 Maj 2020, 21:55:55
I za kim ona taka szalona lol lol

Twoje geny jak nic!
Hahaha, może coś w tym być :D

niewiemjaka

OlaFasola, czad! Super!
Ale wiesz im młodsza tym większa tolerancja ryzyka :D więc Mikołaj po prostu bardziej świadomy A nie że od razu ostrożny, nie skazujcie go na taka  łatkę  mniej szalonego :P

magdalinska

o ja pierdziele :D niezle :D

Kasia

Ola, super. U mnie podobnie, Michał jeżdzi ostrożnie a Majka to wariat na rowerze (pierwszy raz jechała na dwóch kółkach właśnie z górki, tak się nauczyła jeżdzic na dwóch kółkach. Postawiła rower na górce (małej) i po prostu zjechała :D

wrobelek0403

a ja mam pytanie o bagażniki rowerowe na hak. Macie, możecie Doradzić Wy albo Wasi męzowie???

Chcę wiedzieć na co zwrocić uwagę, co jest wazne (prócz ładownosci dopuszczalnej i liczby rowerów).

Wiem, że dobra jest marka Thule i na tym kończy sie moja wiedza.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

OlaFasola, Milena jest niezła :D w tej sukience bomba

ddu

Cytat: wrobelek0403 w 26 Maj 2020, 11:42:17
a ja mam pytanie o bagażniki rowerowe na hak. Macie, możecie Doradzić Wy albo Wasi męzowie???

Chcę wiedzieć na co zwrocić uwagę, co jest wazne (prócz ładownosci dopuszczalnej i liczby rowerów).

Wiem, że dobra jest marka Thule i na tym kończy sie moja wiedza.


Wróbelku, szym chciał ten bagaznik kupić, ale na 4 rowery,
cena była na tyle kosmiczna (plus jakieś problemy z rejestracją na ten hak?? ), że dał sobie spokój i dołożył kolejny uchwyt na rower na dach

nie umiem Ci więc doradzić więcej niż tylko tyle, żebyś koniecznie zapytała o cenę całości (bo w jednym sklepie mu podali sam hak, ale jak do tego doliczyć kosz czegoś tam, co ten hak montuje itp, to wyszło koło tysiaka)

wrobelek0403

ddu, tak. ja już dostałam całą wycenę ze wszystkim. To nie jest tania impreza, ale ja nie chce wozić rowerów na dachu. Po pierwsze są duze ograniczenia prędkości, po drugie miałabym ciągle z tyłu głowy, ze zleci i kogos zabije lol

Bagaznik kupie osobno, bo można wyczaić niezłe promocje.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

#217
My właśnie zamontowaliśmy hak, poszło ponad 2 tyś. 
Bagażnik będzie kosztował jakieś 1,5 tyś.
Ale też na dachu nie chcemy.

wrobelek0403

Angie, podpytaj meza o te bagazniki. Jaka marka, na co zwracal uwage. Bede ogromnie wdzieczna.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

jakie ograniczenia prędkości?
nic nie wiem, a jeżdżę z tymi rowerami od kilku lat ;)
tylko coraz ich więcej...

my będziemy zmienić samochód za rok, a podobno też nie każdy bagażnik do każdego pasuje itp, więc szkoda kasy...

Angie

Ona ma chyba upatrzony jakiś model interpacka,  na 4 rowery.  I na pewno odchylany.  Ale dam znać,  jak już kupi.

Na razie jest wkurzony, bo dziś umawiał się do urzędu i miejsce jest na 16 czerwca,  a my wcześniej wyjezdżamy.

wrobelek0403

Angie, tak. Ja tez chce odchylany.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Angie, po rejestracje?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

Cytat: wrobelek0403 w 26 Maj 2020, 12:44:52
Angie, po rejestracje?


Coś trzeba w urzędzie załatwić.  Nie wiem czy tylko rejestrację,  czy też wpis w dowodzie.

Kasia

Cytat: Angie w 26 Maj 2020, 12:38:46jest na 16 czerwca,  a my wcześniej wyjezdżamy.
masakra. U nas też kolejka pod urzędem stoi. Przyjmujemy ale w ograniczonym zakresie. Ludzie wkurzeni, wcale i się nie dziwię ....
Jeżeli sytuacja utrzyma się rok czy dłużej to kicha ..... tak się nie da funkcjonować