Rower

Zaczęty przez bozena.dp, 24 Lut 2013, 21:40:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

i za te cene polecam raczej rometa, unibike (troche drożej, ale warto), lub crossa.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

Ile Majka ma wzrostu?
Lena dostała teraz rower kola 26 na ramie młodzieżowej.
Dla Majki moze 26 na zwykłej ramie.
Najlepiej mierzyć.  Nie ryzykowalabym kupna przez internet.

Angie

Wrobelek my w końcu wybraliśmy unibike, bo był lżejszy od krossa, choć niestety droższy.

wrobelek0403

Angie, unibike to swietne rowery, na lata, zawsze bede je polecac.

Sama mam rometa tylko dlatego, ze uni ma ramy 17/19" a dla mnie idealny był rozmiar posredni 18".
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka


Kasia

dla dziecka, rower, który i tak starczy na długo to 26 :knuje:
28 to naprawdę duży rower

wrobelek0403

#156
brawurka, ja bym kupiła 26 jednak, ale naprawdę polecam mierzenie, znajdzcie sklep, gdzie mozna sie przejechac, wiekszosc sklepów na to zezwala. Trzeba zwrocic uwage, czy skrecając Majka nie zahacza nogami o przednie koło (rama za mała), albo czy nie dostaje na prostych nogach do ziemi na minimalnie obnizonym siodełku (rama za duza).

Na 26 jezdza dorosli, bo to standardowe koło do rowerów crossowych i górskich.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Ja mam 162 cm i 17' krossa na kołach 26 miejski, moja sis ma 158cm i ma sportowy unibike 15 albo 15,5 na kołach, 26

Moim zdaniem bez sensu kupować za duży bo dorosnie.

mobka

Ja mam 158cm i krossa trekkingowego na 28 calowych kołach i  jest wielki. Uważam, że dla dziecka stanowczo za duży.

malutenka

Na 26 dłużej pojeździ, ja dopóki mi nie ukradli jeździłam na 26, dopiero rok temu przesiadłam się na 28, jak mojego Rometa czyjeś parszywe ręce zapierdoliły. 28 będzie długo za duży.

mika

Ja mam 176 cm i koła 28 i czasami mam wrażenie że jest za Wielki.

malutenka

Czy któraś stosowała w rowerze piankę naprawczą do opon i jesli tak, to czy się sprawdziło?

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 03 Cze 2017, 21:50:01
nie uzywalam. Malutenka zainwestuj w zbrojone opony.


https://www.centrumrowerowe.pl/czesci/opony-detki/opony-rowerowe-28-cali-622/p,opona-marathon-plus-tour-28-smartguard-schwalbe,44740.html?qrtc_slt=slt_product_2_cr&qrtc_tpl=tpl_prod_view&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=75631107&qrtc_pos=2&skad=quartic

https://www.centrumrowerowe.pl/czesci/opony-detki/opony-rowerowe-28-cali-622/p,opona-marathon-mondial-performance-28-schwalbe,121107.html?gclid=CjwKEAjwvMnJBRCO2NSu-Puc6AUSJAAf-OSUpSu4Y5BDvgzDIbjrsCt1bWYrkmCT8TBsY4V0stUlFxoCl57w_wcB

ja mam te ostatnie, od 2 lat zadnej gumy.
Ja dziś złapałam pierwszą gumę od chyba 5 lat, 20km od domu, pchając radośnie do pierwszego MPK po drodze, który oczywiście nie był blisko, myślałam, że się zawrzeszczę. I tak przez chwilę pomyślałam o piance, pamiętając, że jak moja matka napchala tego do czinkoczento to 5 lat jeździło.

malutenka

No i to był gwóźdź, taki z 5cm :(

wrobelek0403

no z gwoździen mógłby być problem. zapytam sąsiada, on na pewno bedzie wiedział :)


i współczuje przeżyc, bighug
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 03 Cze 2017, 22:06:15i współczuje przeżyc,
jutro będzie spacerowo, bo ostatnią dętkę w domu zużył chłop. Na dodatek jak zwykle przy dłuższych wyjazdach opaliłam sobie jedną stronę ciała i ślad garmina na nadgarstku :D

malutenka

wrobelek0403, pytałam i znalazłam, jest do rowerów speszial https://www.decathlon.pl/spray-do-naprawy-dtki-id_1278315.html

wrobelek0403

malutenka, o dobrzre wiedziec :)

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Juliee1

Ja jeżdżę na rowerze górskim firmy Kross. Kupiłam go za 2000zł i muszę przyznać, że jest warty tej ceny. Takim "góralem" można pojeździć i w terenie i po mieście.

paulusia176

Ja mam rower miejski firmy INDIANA za około 1000zł i nie mogę go polecić. Może to tylko ten model, ale po drodze do domu (około 3km) kierownica cały czas mi zmieniała pozycję. Ponadto przerzutki średnio wchodzą. Po dokręceniu wszystkiego jakoś jeździ, ale nie polecam nikomu doświadczeń.

sylvia63

Ja mam rower Krossa. Taki ni to góral ni to miejski. Taki mi polecono, bo robię różne trasy. Model mam z 2016 roku ale to się chyba aż tak nie zmienia. W zeszłym roku zrobiłam ponad 1000 km na nim i nic się nie stało złego.

rudasekawf

#172
Pomóżcie, potrzebuje rower dla L. 115 wzrostu Wiek 4,5, na co zwrócić uwagę, jakieś modele polecane? Ma jakiegoś noname i jest beznadziejny. Z

wrobelek0403

rudasekawf, ja zawsze polecam przejsc sie do sklepu rowerowego z asortymentem Unibike, Kross, Rometa :D

Ale zdaje sie jest gdzies watek o rowerkach dzieciecych i dziewczyny sa zadowolone z rowerow z decathlona.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

#174
Rudasek tak, te male dosyc czesto sie zmienia, wiec my uzywalismy po kolei chyba dwoch czy trzech z decathlonu, jedzcie się poprzymierzac z L.
Teraz W ma ciut większy juz Kellysa,
A mlody smiga na decathlonowym b-twinie czy jak im tam, zerknij na ich strone
O tu dzieciecy watek
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,4807.1150.html