Wiosna-lato 2013

Zaczęty przez konwalia, 10 Lut 2013, 14:51:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Norka

Cytat: ziuta w 04 Mar 2013, 09:12:39aaaa, i nakupiłam szmat zakrywających brzuch
A pochwali się w odpowiednim wątku? :knuje:

ziuta

Cytat: Norka w 04 Mar 2013, 10:24:02
A pochwali się w odpowiednim wątku? :knuje:
Norka, te szmaty się nie kwalifikują na odpowiedni wątek, bo to nie są rzeczy ciążowe, więc wrzucę je może tutaj
ja ciążowe kupuję tylko "doły", bo spodnie za każdym razem uwierały mnie i drażniły od wczesnych tygodni, ale bluzki tylko zwykłe, moje jedyne kryterium to długość taka, żeby zakryła panel w spodniach ciążowych ;D

justynaaaa2

ziuta wow nieźle się obkupiłaś :D fajne te bluzki :thumbup:


mignon

ziuta, miałam identyczny sposób doboru ciuchów w czasie ciąży

fajne te bluzki :)

Norka

Ziuta, świetne zakupy! Ta ostatnia z topsecret? Mam fazę na mazaje ;)

Ale serio wam te zwykłe bluzki do końca starczają? I jak brzuch rośnie to nie nadchodzi moment, kiedy panel jednak widać? Boję się, że jak góra nie będzie obcisła to przy moim mikrym wzroście będę wyglądała niechlujnie :/

ziuta

Cytat: Norka w 04 Mar 2013, 12:54:41I jak brzuch rośnie to nie nadchodzi moment, kiedy panel jednak widać?
no wiadomo, że im dłuższa bluzka, tym dłużej posłuży ;)
ale ja w pierwszej ciąży nie kupiłam ani jednej bluzki ciążowej, do samego końca
ta ostatnia to ts, ale ta akurat jest wieeeeeeelka, jest i długa i szeroka, teraz ją odpuszczam, ale na fazę toczącej się kuli będzie jak znalazł ;D

mignon

Cytat: Norka w 04 Mar 2013, 12:54:41Ale serio wam te zwykłe bluzki do końca starczają?

mi starczyły, na 4 dni przed porodem wróbelek kupiła mi jeszcze w Reserved okazjonalny T-shirt na Euro 2012 i był idealny, po prostu wzięła dla mnie M, a nie S, nie mam kabla do starego telefonu, bo wstawiłabym Ci fotę

do tego miałam jedną sukienkę ciążową, w sumie dwie, ale drugą kupiłam już na upały i zdążyłam założyć raz ;)

Kasia

ziuta fajne
a ta bluzka to skąd?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

#134
norka,ja biegałam głównie w sukienkach, zwłaszcza takich na biust sam... nie wiem, jak to się nazywa, bez ramiączek
było lato , gorąco i w końcu na czymś się na mnie te kiecki, bluzki trzymały, to korzystałam

miałam jedną bluzkę ciążową, dostałam od koleżanki, taką elegancką. reszta to zwykłe t'shirty albo "normalne" kiecki odcinane pod biustem, tuniki




zwierzatko_mojej_mamy

stawiam na top secret ;) zare wykluczam - zbyt ladna modelka :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

OlaFasola

#136
ziuta, świetne zakupy, zwłaszcza podoba mi się pierwsza. To HM?

Ja też nie miałam ani jednej ciążowej bluzki, nosiłam swoje najdłuższe jakie miałam i jakoś dało radę.

Dodany tekst: 04 Mar 2013, 13:46:19

ddu, link nie działa

ddu

a już go wywaliłam ;)
to przecież publiczne forum ;)

ziuta

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 04 Mar 2013, 13:43:28
stawiam na top secret ;) zare wykluczam - zbyt ladna modelka :D
5 punktów dla pani ;)
Cytat: OlaFasola w 04 Mar 2013, 13:45:44ziuta, świetne zakupy, zwłaszcza podoba mi się pierwsza. To HM?
tak jest
i wszystkim dziękuję, i polewam ;)

inkageo

Imagine there is no hate

bozena.dp

#140
ja w ciąży też nie miałam ani jednej bluzki ciążowej
z typowo ciązowych rzeczy miałam tylko spodnie i sukienkę z Happy Mum, ale kupiłam ją tylko i wyłącznie dlatego, że wesele mieliśmy w rodzinie ;) na szczęście ta sukienka nadaje się do noszenia i bez ciąży ;)

Dodany tekst: 04 Mar 2013, 15:58:21

ziuta fajne bluzeczki

golinda

zakupiłam dziś taki oto szaliczek wiosenny w esprit
i parę bluzek

zosia2007

bardzo ladny, mam w podobnych kolorach z tchibo ;)

mignon

Cytat: golinda w 05 Mar 2013, 12:44:31zakupiłam dziś taki oto szaliczek wiosenny w esprit

fajny, ostatnio wyprzedawali u nas szaliki, apaszki, chustki, wybrałam chyba z 5, a później odłożyłam, bo doszłam do wniosku, ze i tak nie umiem ich nosić

ale zawsze wiosną napalam się ta takie szaliczki, a później nie kupuję


tiliam

dziewczyny, które zamawiały coś w mango z odbiorem w sklepie
mam status zamówienia: wysłano
to oznacza, że jeszcze nie ma do odbioru tak?
czy już ?
:D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

golinda

Cytat: tiliam w 07 Mar 2013, 11:46:10to oznacza, że jeszcze nie ma do odbioru tak?
czy już ?
Cheesy

zadzwonią do Ciebie :)



tiliam

inka, golinda
dzięki!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ginka

O, przypomniało mi się, że w Mango na stronie widziałam łądny trencz, ciekawe, czy jest już w sklepie :)