Fotelik samochodowy

Zaczęty przez salsa, 28 Sty 2013, 19:13:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: foszek w 21 Sie 2013, 13:12:03Mi sie jeszcze bardzo podobaly foteliki concord.
biedne dziecko -krzyczysz "krowa po prawej", a ono "gdzie? ;( " lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mobka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 21 Sie 2013, 12:29:48
biedne dziecko -krzyczysz "krowa po prawej", a ono "gdzie? ;( " lol lol
Zwierzatko, one wszystkie takie zabudowane:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Konwalia, a o cybexie tylem co myslisz? Z ciekawosci pytam, bo i tak tylem sie nie zamierzam ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 21 Sie 2013, 13:29:48biedne dziecko -krzyczysz "krowa po prawej", a ono "gdzie? ;( "
lol lol
a tak serio to chyba wszystkie maja po boku te skrzydelka nie? wieksze lub mniejsze ale maja :D


mobka

#254
A i zwierzatko, Kuba widocznosc ma ok, a nasz cybex wlasnie taki sam.

Dodany tekst: 21 Sie 2013, 12:38:04

Chociaz tak sobie teraz pomyslalam, z ejak bede dwojke wozic, to mlodszy moglby w sumie tylem siedziec, bo wtey twarza w twarz by siedzieli. Z drugiej strony moze sie wkurzac, ze brat widzi co jest z przodu, a mlody nie ;D

zwierzatko_mojej_mamy

#255
Cytat: niewiemjaka w 21 Sie 2013, 12:35:45
lol lol
a tak serio to chyba wszystkie maja po boku te skrzydelka nie? wieksze lub mniejsze ale maja :D


no maja, ale jakies mam wrazenie, ze jak jest krowa po prawej na wysokosci szyby mlodego w powiedzmy polowie tej szyby, to on ze swojego widzi obracajac glowe - a z tamtego raczej nie wroze sukcesu ;)  obroci sie w prawo i nosem pociera o material zaglowka :D

Dodany tekst: 21 Sie 2013, 12:38:45

Cytat: mobka w 21 Sie 2013, 12:36:05
A i zwierzatko, Kuba widocznosc ma ok, a nasz cybex wlasnie taki sam.

ok, czyli? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka

#256
wszystkie maja tak te skrzydelka
jak krowa jest, to wystawi lekko nos do przodu i juz widzi z boku
poza tym jak szybko jedziesz to zanim krzykniesz a on spojrzy w ktore lewo bo przeciez zawsze z innej ma lewo, to juz krowa przeleci :P

ale fakt ze wyjatkowo dlugasne te skrzydelka ma ten wklejony concord
ja mam recaro monza nova i ma krotsze

mobka

ok, bo sie moze wychylic troche do przodu i wszystko z boku widzi.

Kasia

no krowę to szybciej właśnie zobaczy w tym tyłem montowanym ;)
chociazby w tylnej szybie ;)

zwierzatko_mojej_mamy

dobra dobra

mi by sie uszy udusily po 2 minutach :D az mi slabo, jak na to patrze :D

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka

#260
ale te uszy sie przydaja, nasz teraz spi w samochodzie, dlugie podroze odbywamy wieczorem i na noc to spi, ta glowe sobie chociaz oprze, a i tak mu opada czesto :D
zwierzu przeciez to dla bezpieczenstwa

zreszta o czym ja mowie, moj to sobie jeszcze przyjaciół dokłada....


mobka

Eeee zwierzatko, nie jest tak zle. Ja jakos w ogole na to uwagi nie zwrocilam ;D

zwierzatko_mojej_mamy

#262
Cytat: niewiemjaka w 21 Sie 2013, 13:46:59zwierzu przeciez to dla bezpieczenstwa
a jak sie zabezpieczysz przez przebiciem auta pretem? :D

ja rozumiem bezpieczenstwo, ale skoro ma byc bezpiecznie z pominieciem wygody to proponuje zelowa kapsule montowana na cala tylna kanape, ktora w razie wypadku katapultuje sie dachem i opadnie wolno na spadochronie ;D

dla mnie wszystko zaslaniajace uszy i widocznosc jest straszne (dla mnie, nienawidze czapek, nienawidze sluchawek, nie moge dwoch jednoczesnie nosic, bo sie dusze uszami i nie slysze zagrozen itd itp) ;D wiadomo, ze tym sie kierujac wybieram mlodemu - mnie by wkurwial taki molestujacy mnie fotelik z kazdej strony, dobrze, ze za cycki nie lapie :D egro - dla mlodego wybieram rzeczy, ktore mnie by nie irytowaly ;)

pewnie mam swoje nerwice innego typu - wlasnie kupilam klamki do okien z kluczykami ;)

Dodany tekst: 21 Sie 2013, 12:51:45

Cytat: niewiemjaka w 21 Sie 2013, 13:46:59zreszta o czym ja mowie, moj to sobie jeszcze przyjaciół dokłada....
ihahahah lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

mobka sirona to bardzo dobry fotel, niestety trudno dostępny i trudniejszy w montażu od besafa czy britaxa

Zwierzu im lepsza ochrona boczna, tym zabudowanie ściślejsze, ale pamiętaj, ze w takim fotelu naciagasz max część biodrowa pasa, natomiast barkowa umożliwia jakieś wychylenie
To zabudowanie ma chronić przed zderzeniem z szybą czy slupkin przy uderzeniach bocznych z których rzadko są filmiki z crash testów

Ja wiem, ze to wygląda na przegine, ale skoro jest możliwość, lepszej ochrony to skorzystam

Stłuczka to jedno, wypadki też się zdarzają, sama kiedyś miałam i to cud, ze żyjemy

niewiemjaka

no zwierzu ja rozumiem, ale jednak wg jakichs standardow bezpieczenstwa te foteliki produkuja ;)
my tez zastanawiajac sie miedzy dwoma wybralismy ten z mniejszymi uszami po przymiarce, bo drugi mial wlasnie takie glebokie, zaslaniajace

Angie

niewiemjaka o jezu lol lol lol 

foszek

zwierzaku, dziecko w tych trzecich fotelikach maja inna jakos zycia, nie sa tak sztywno przypiete do fotelika jak w w tych dwoch pierwszych. W zasadzie to siedza juz jak dorosli, przypieci pasami, tylko maja wlasnie te boczne ochrony. Jezeli chodzi o swobode ruchow to maja taka sama jak ty, przypieta pasami.


salsa

konwalia o wałsnie o tego cybexa miałam pytac bo mi kolezanka poleca bardzooooo
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mobka

Mnie zabiła cena tego cybexa, ale funkcjonalnie wydaje się super.

konwalia

Tak jak pisałam, bardzo dobry fotel
Niestety trudno dostępny, drogi i montaż nie jest super łatwy
Jak masz możliwość to warto zmierzyć

nionczka

Konwalia, z Cybex Solution jest OK? Kurczę, drogie te foteliki jak nie wiem co. Temat zupełnie mnie nie kręci i wiedzy nie przyswajam nawet czytając jakieś porównania.
Co to znaczy, że fotelik jest trudny w montażu? Jak się je montuje?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Tak Solution jest ok, jak pasuje do auta i dziecka

fotele tyłem wymagają odpowiedniego poprowadzenia pasa, naciągnięcia, montażu pasów dodatkowych, podpórki

elve

nionczka ja kupiłam Ani solution x, sprawia dobre wrażenie

cumberland

elve a Agatę do czego przesadziłaś? Bo też pamiętam się zastanawiałaś na tamtym wątku