pepsi cola/ coca cola ?

Zaczęty przez jusia, 08 Lis 2007, 22:02:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jusia

Cytat: "abkasia"i wlasciwie nie widze sensu tego watku...
wątek, jak każdy inny, każdy może sobie założyć wątek jaki chce, można się po prostu nie wypowiadać..
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

siog

bardzo rzadko ale Pepsi. maz uzalezniony od coca-cola light

jo_miekka

Kiedyś rzadko. Potem w Irlandii pracowałam w fastfoodzie, gdzie nic innego nie było do picia tylko ten syf. Bardzo wtedy przytyłam.
Od tamtej pory W OGÓLE.

malutenka

Cytat: "siog"maz uzalezniony od coca-cola light
mój jest uzależniony od słodyczy. Paczka ciastek to dla niego parę minut, szarlotka (wielka blacha) 24 godziny, a ostatnio odkrył coś budyniowego w puszkach, nazywa się toto Custard i wcina :mrgreen:

goga

ooo maluteńka ja też kocham słodycze, mniam mniam
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

sonja

Cytat: "malutenka5"mój jest uzależniony od słodyczy. Paczka ciastek to dla niego parę minut, szarlotka (wielka blacha) 24 godziny, a ostatnio odkrył coś budyniowego w puszkach, nazywa się toto Custard i wcina :mrgreen:
Chyba mamy wspolnego:) moj uważa że najmniejsza niepodzielna cząstka czekolady to tabliczka. Zwykle jest tak że ja jem jedną kostkę a on resztę i twierdzi:
"ale ja nie zjadłem całej Ty mi pomogłaś" o ciastach to nawet nie wspominam:)

malutenka

Cytat: "sonja"Zwykle jest tak że ja jem jedną kostkę a on resztę i twierdzi:
"ale ja nie zjadłem całej Ty mi pomogłaś"
Mój mąż z dumą przynosi mi torbę żelków- misi i mówi 'Kupiłem Ci żelki'. Zjadam cztery czy pięć, resztę zostawiam na później, a później mam już pustą papierową torbę :mrgreen: Słodyczożerca! Moj mama mu ostatnio na urodziny kupiła dwulitrowy syrop czekoladowy i też zniknął niesamowicie szybko. O bitej śmietanie to jest tylko 'Ja bez tego umrę' :mrgreen:

sonja

A nie żelki to już moja domena:). UBóSTWIAM! ale tylko haribo, ew nimm2 ostatnio

jo_miekka

Mój tez lubi słodkie, ale nie wszystko.
Potrafi natomiast wstać w nocy/nad ranem i pójść do kuchni po coś słodkiego, przyleźć z tym do łóżka i usnąć z pełną buzia czekolady...

kar0la80

Cytat: "sonja"Kiedyś w Pogromcach Mitów, których mój J. ogląda namiętnie, sprawdzali co ta Cola tak naprawdę potrafi:) I z tego co pamiętam rdzę usuwa faktycznie świetnie, ale np już rozpuszczanie zębów i innych takich to totalna bujda:)
a my w pogromcach mitow albo w Brainiac'u widzielismy jak wrzucili szczeke z prawdziwych chyba raczej zebow i ona po godzinie bardzo sciemniala :mrgreen:  my to takie napoje to pijemy srednio 10 razy w roku :-D
a jezeli chodzi o avatarka, to ja mam do ikei daaaleko :-> a poza tym na razie  mamy dopiero remont w planach i gdybym teraz cos takiego powiesila w obecnym wystroju nie mojego mieszkania to ze tak powiem pasowaloby jak świni siodlo :lol:  ale dzieki bede kombinowac :-D

Sonja o rany ja weszlam na storne ikei i to jest piekne i duuuze :mrgreen:  jejku chyba pojade kupie a pozniej schowam i wykorzystam po remoncie :mrgreen:

misiaczek187

Jeśli już się zdarzy a zdarza się rzadko to coca cola :)

errata

Swego czasu coca-cola, ale ostatnio tylki i wyłącznie Pepsi, bo Cola jest dla mnie zasłodka :) Staram się raczej sporadycznie pić, ale jak wpadne w fale to ło matko  :mrgreen:  :lol:  
A o słodyczach to już nie wspominam, jak nei mam ochoty to nie jem z miesiąc albo dwa, ale jak mi się zachce to czekolade w minutke całą :), żelki tylko Haribo no i moje ulubione m&m :D

salsa

znalazłam fotkę z Juvenalii na moim 3 roku:)

w temacie:))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

errata

Salsa na tym zdjęciu na pierwszym planie to ty??

salsa

CytujSalsa na tym zdjęciu na pierwszym planie to ty??

NIE !!! :)) chodzi o napis:):)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

toto33

Tylko cola :) Pepsi jest 100 razy gorsza :)) a najgorsze jest to, że w większości restauracji dają pepsi (np. pizza-hut)