pepsi cola/ coca cola ?

Zaczęty przez jusia, 08 Lis 2007, 22:02:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jusia

moje drogie, jak w temacie, ja wolę pepsi, chyba jestem od niej uzależniona  :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

goga

ooo - ja też pepsi wolę, choć śruby z rdzy potrafi wyczyścić :-> , ale od czasu do czasu może być
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

zuzia

a ja wolę coca-colę :) I jak mi się ladnie zrymowalo.
K. też coca-colę woli i jest od nie uzależniony. Wypija niesamowite ilości.
Pepsi jest moim zdaniem slodsza i przez to - mniej mi smakuje.

mayagaramond

Chyba mi wszystko jedno..., pije rzadko, ale mam wtedy tak zwana chcice - najczesciej w kombinacji z solonym nerkowcami.

Bardzo tez lubie Spezi - to jest cola z fanta, ale w Polsce to raczej nieznane, mozna sobie oczywiscie samemu zmieszac.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sonja

Cytat: "mayagaramond"Bardzo tez lubie Spezi
ja sobie właśnie tak mieszam:) poznałam rok temu na wakacjach na Kos - było w hotelowym menu, jako że i Niemców tam było  sporo.  Sprobowałam, bardzo zasmakowało i teraz sobie sama przyrządzam:) mniam!

A w ogóle to wolę Colę:) i jej świąteczne reklamy;) Coraz bliżej święta!

abkasia

a ja nienawidze obydwu sztucznidel...bleee. i wlasciwie nie widze sensu tego watku...ale moze sie myle...

kar0la80

Cytat: "zuzia"Pepsi jest moim zdaniem slodsza i przez to - mniej mi smakuje.
:mrgreen:  a ja wlasnie chcialam napisac ze wole Pepsi bo Coca cola jest dla mnie zaslodka :mrgreen:  no coz rzecz gustu :mrgreen:
rzadko pije jedna i druga i moze sie myle:)

sonja

kar0la80, masz super awatarka (tak to się pisze?) od jakiegoś czasu jest w Ikei taka tkanina do powieszenia na ścianie i na nią choruje:) chociaż jakby był Chagall to pewnie bym już miała:)

ewa.wie

Wszystkie są świństwem szkodliwym dla zdrowia. W dodatku wszystkie te słodzone, sztuczne napoje są obwiniane za rosnącą otyłość w społeczeństwie :-/ Odradzam, jako specjalista ;-)

inkageo

My wolimy pepsi. Jak kupimy jedną butlę, to zaraz gonimy po następną. Ostatnio nie kupujemy wcale, bo mamy po weselu całą piwnicę wody mineralnej i soków jabłkowych..
Imagine there is no hate

martullek

Ja wolę Cole, a tak w ogóle to najbardziej lubię Sprite  :mrgreen:

salsa

a ja najbardziej lubie wode , albo sok niesłodzony-cola czy pepsi to taki sam ulepek:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

magdalinska

tylko pepsi:))) chociaz wiem, ze to niezdrowe, sama chemia, slodkie itp, to i tak uwielbiam:)

malutenka

Pepsi, ale czasem sobie dolewam soku z cytryny :mrgreen:

Kasia

Cytat: "abkasia"i wlasciwie nie widze sensu tego watku


ha ha to samo pomyślałam jak zobaczyłam tytuł
jeszcze4 się łudziłam że chodzi o wybór co lepiej kupić ne wesele
ale niestety sie zawiodłam

kar0la80

Cytat: "sonja"kar0la80, masz super awatarka (tak to się pisze?) od jakiegoś czasu jest w Ikei taka tkanina do powieszenia na ścianie i na nią choruje:) chociaż jakby był Chagall to pewnie bym już miała:)
Dzieki :mrgreen:  po prostu kocham ten obraz :-D  planuje kiedys nawet sobie namalowac reprodukcje a biorac pod uwage mase szczegolow pewnie zajeloby mi to kilka lat ;-) moze oprawimy sobie puzzle bo tez mamy z tym obrazem :-D

gioseppe

ahoj
ja wolę pepsi i to max. ostatnio napilam sie coca coli zwyklej i myslalam ze puszcze pawia bo takie to cholerstwo slodkie....
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

didi_loczek

Ja pije tylko wode, za to moj P. pepsi pije litrami!
Ostatnio nauczylam sie, ze coca-cola swietnie nadaje sie do czyszczenia chromowanych czesci np. w motorze :)

zuzia

Cytat: "didi_loczek"Ostatnio nauczylam sie, ze coca-cola swietnie nadaje sie do czyszczenia chromowanych czesci np. w motorze  
chcesz komuś zalatwić samochod? zostaw mu otwartą puszkę coli na dachu. Widzialam to na jakiś filmiku na youtube i naprawdę masakra.

sonja

Kiedyś w Pogromcach Mitów, których mój J. ogląda namiętnie, sprawdzali co ta Cola tak naprawdę potrafi:) I z tego co pamiętam rdzę usuwa faktycznie świetnie, ale np już rozpuszczanie zębów i innych takich to totalna bujda:)

didi_loczek

Ja to widzialam w programie w niemieckiej telewizji. Testowane byly rozne sposoby usuwania zabrudzen, plam itd. "domowymi sposobami" i miedzy innymi wlasnie coca-cola z butelki umyli chromowane czesci.
Aha, muchy i inne robactwa swietnie schodza z szyby za pomoca coca-coli!  :shock:
A zaschniety klej ze starych naklejek (np. z futryny) mozna usunac spryskujac lakierem do wlosow.

gioseppe

fajny efekt daje zalanie mentosa pepsi lub  (o ile pamietam) red bulem
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

malutenka

Cytat: "gioseppe"fajny efekt daje zalanie mentosa pepsi lub (o ile pamietam) red bulem
ale tylko w łazience, albo na powietrzu, bo później jest tragedia :mrgreen:


sonja

kar0la80, znalazłam to o czym mówiłam: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90109864 może zda Ci się narazie zamiast reprodukcji:)