Buty ślubne - galeria

Zaczęty przez inkageo, 10 Sie 2007, 11:07:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

#100
od pewnej pani sprzedajacej w salonie slubnym uslyszalam dzis kojace slowa. moze PM sie przydadza te uwagi.

szukalam welonu, a jestem nadal przed odebraniem sukni, nie mam nawet skrawka; wg mnie bialy bedzie pasowac, bo kremowe za bardzo zolte mi sie wydaja porownujac do koloru sukni jaki mi zostal w pamieci..
pani jednak sie upierala, ze biale welony do nie bialych sukni powoduja ze suknia wyglada brudna...
zaczela latac ze mna po calym salonie i przykladac bialy welon do roznych wersji niebialych sukni (diamentowe, szampanskie, kremowe, ecru, offwhite)...
wg mnie zadna z obecnych w salonie nie miala koloru mojej;) ale mniejsza o to, chodzilo o to, ze pani bardzo chciala mnie namowic na nie kupowanie bialego, i miedzy argumentami wymienila, ze buty powinno sie zawsze ciut ciemniejsze kupowac - chyba ze suknio sniezno biala - to i but moze byc sniezno bialy. wg niej jasniejszy but do jakiejs odmiany niebialych sukni, spowoduje to samo co bialy welon - ze sukni wyda sie brudna, przez tak bliskie zestawienie z czysta biela.

ja tego jeszcze przetestowac na wlasna reke nie moge, ale mi ulzylo, bo buty kupione bez sukni (wiele postow wyzej) sa wlasnie ciemniejsze i bardzo mnie to dreczylo, ze bedzie zle wygladac..:( mialam szukac bialych alternatywnych...
teraz po prostu sie wstrzymam do odbioru sukni , ale juz mniej sie obawiam, ze efekt bedzie zly:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

elizapj nie od dziś wiadomo że jaśniejsze elementy do ciemniejszej suknie robią ja BRUDNĄ

to tak jak z koszula młodego - powinna być jak najbardziej zbliżona do koloru sukni bo w innym wypadku jedno z młodych bedzie "brudne"

wis

Cytat: Kasia w 15 Maj 2008, 08:26:10

to tak jak z koszula młodego - powinna być jak najbardziej zbliżona do koloru sukni bo w innym wypadku jedno z młodych bedzie "brudne"

Dlatego ja na zakupy wzięłam moje bolerko :) I koszula N ma identyczny odcień jak moja suknia.

elizapj

ja o tym wczesniej nie slyszalam:)

i akurat lubilam mieszane odcienie bieli, czy bili lamanej:) ale mimo to kolorem swoich butow sie martwilam.

teraz juz nie:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: elizapj w 15 Maj 2008, 11:01:59
ja o tym wczesniej nie slyszalam:)

i


aaa tam elizka

od samego początku o tym gadamy że najlepiej wszystko idealnie dobrać bo jest ryzyko że cos bedzie wygladało na brudne ;)

rilla

a ja mam buty o to jasniejsze:/ ale co tam... teraz szukam jakichś na zmianę i nic nie znalazłam jeszcze

elizapj

Cytat: Kasia w 15 Maj 2008, 11:04:19
Cytat: elizapj w 15 Maj 2008, 11:01:59
ja o tym wczesniej nie slyszalam:)

i


aaa tam elizka

od samego początku o tym gadamy że najlepiej wszystko idealnie dobrać bo jest ryzyko że cos bedzie wygladało na brudne ;)

no o tym ze idealnie to TAK hahah
jak najbardziej. mowilam, ze nie slyszalam nigdy o tym, ze buty czy welon jasniejsze od sukni daja niefajny efekt slyszalam po raz pierwszy.

jedynie gdy kupowalam swoje buty (bez sukni czy skrawka), to w sklepie mi wpsomnieli, ze lepiej ciut inne - bo idealnie dopasowane jesli nie z tego samego tworzywa, po prostu nie istnieja...bialy jedwab i biala welna ze nigdy nie beda identyczne, a tym bardziej biala skora i bialy jedwab nie beda indetycznego odcienia...i zeby sie nie przejmowac ze buty biore ciemniejsze...ale myslalam ze im chodzi o namowienie mnie do kupna;)

natomiast, o tym ze powinny byc ciemniejsze nie wspominali. a juz o koszuli PMego to bym w zyciu nie pomyslala haha
moj maz ma i koszule na miare szyta, ja podczas zadnej z przymiarek nie bylam ani nie bede. wiec na kolor wplywu nie mam;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

miki39_2005


malybob

Zamówiłam model 211B :) Białe.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nie umiem dobrze wkleić zdjęcia :(

malybob

aha, jak pisałam w osobnym poście- jest możliwy rabat na buty z tej firmy w Warszawie. Zapłaciłam za nie 224zł. :)

martos82

malybob bardzo malo zaplacilas za nie. Ja tez chce Art di Roma, ale model C i na wyzszym obcasie. Ten rabat to z jakiejsc specjalnej okazji? We Wroclawiu kosztuja 290zl
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malybob

wiem, ze mało (jak na tą firmę..), dlatego informacyjnie pisze.. tylko rabat jest chyba tylko w jednym salonie w Warszawie. Więcej pisałam w osobnym wątku.

Monika

ja sobie dzisiaj kupiłam takie - zostały niemiłosiernie skrytykowane ;) Tylko co ja poradzę, jak mi się typowo 'ślubne' buty nie podobają :/ Mam teraz zgryza - oddać czy zostawić ;)

mayagaramond

Cytat: Monika w 02 Cze 2008, 21:31:20
ja sobie dzisiaj kupiłam takie - zostały niemiłosiernie skrytykowane ;) Tylko co ja poradzę, jak mi się typowo 'ślubne' buty nie podobają :/ Mam teraz zgryza - oddać czy zostawić ;)

nie musza byc typowo slubne, mi sie takie tez zle kojarza ;) Ja mialam srebrne sandaly (do zreszta podobnej sukienki )
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Monika

ja na wesele chcę sobie takie z akcesu zamówić:
http://www.akces.biz/oferta/damskie/2X-DPint.jpg
to to tylko do kościoła ma być, bo moja mama się uparła, że do kościoła powinny być bardziej zakryte - choć nie bardzo sobie sytuację wyobrażam, gdzie w kościele je może być widać ;)

Monika

a w ogóle to przed chwilą ze zdziwieniem odkryłam, że one mają 9cm obcasa ;)

maroonbug

#116
No tak...kupilam buty w koncu...Buty, musze to powiedziec, stanowily najwiekszy problem dla mnie....Sukienke wybralam w godzine..natomiast buty to zupelnie inna historia...
Mialam chyba ze 30 typow, rozne stylu, do roznych sie przymierzalam, wysofywalam sie z aukscji na ebayu razy kilka i ciagle nie bylam pewna. Teraz tez nie jestem..Sa sliczne i maja elementy, ktore chcialam miec w butach slubnych, ale czuje niedosyt..Czy to juz?- mysle sobie, Czy to na pewno te?....Buty sa moja slaboscia, ale zwykle nie mam najmniejszego problemu z zakupem- po prsotu je kupuje...Natomiast ze slubnymi bylo naprawde ciezko...No ale dosyc pierniczenia. Zdjecia ponizej do wgladu.

panikarola

miod malina! ach, bym sobie jeszcze raz buty slubne kupila...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Imagine there is no hate

maroonbug

Miod na moje serce :) Ciesze sie, ze dostaly approval ;) Czasem czlowiekowi trzeba wsparcia, jak sie waha ;D

ulala28

#121
maroonbug cudne te butki. Gdzie je kupilas? Ja odebralam dzis swoje (www.shoebuy.com) i juz mi sie tak bardzo nie podobaja...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

martullek


magdarynka

maroonbug bezapelacyjnie sliczne te buty !!! Klapsa w pupe ???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Maroon boskie butki!!!!