BIURO DDU

Zaczęty przez ddu, 21 Wrz 2012, 20:54:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

inka, tak

zwierzu, no ja nie do końca rozumiem, ale spoko, niech będzie :D

inkageo

Zwierzu bo tutaj jedna osoba siedzi tyłem do drzwi, dlatego regał potrzebny..
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

aaaa
ja nie mowie teraz :D
ja mowie od poczatku jakie byly moje bledne jak widac przypuszczenia i z tego sie tlumacze :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu


emcia

i tak przez ten regał wszystko widać :D
przynajmniej u mnie

ddu

no jasne, to nie chodzi o to, żeby się tam ukryć przed światem, raczej taki psychologiczny czynnik
a jak będzie zastawiona segregatorami, czymś tam, to wtedy nie będzie widać

ddu

biurka stoją. jutro mogę pokazać, jak

niewiele tu na razie mamy, dwa biurka, brzydka szafka, kt. trzeba pomalować i lampa.
bardzo mi tu dobrze ;)

trzeba będzie coś położyć na podłogę, kupić klosz na żarowkę, lampki, coś tam
ale najpilniejsza wydaje się TABLICA

nie chciałabym zwykłej korkowej
nie bardzo też chcę malować ścianę na czarno...  są białe farby, kt. mają właściwości jak tablica magnetyczna?

u nas tak biało, przydałoby się coś "kreatywnego"
znalazłam takie rzeczy:
http://www.urzadzamy.pl/galeria/zrob-to-sam-tablica-na-notatki,6494/4654/23990/#zdjecie

http://www.tchibo.pl/Tablica-na-notatki-rozowa-p400006639.html

http://czterykaty.pl/czterykaty/5,108501,12263100,Akcesoria_dla_zapominalskich__tablice_na_notatki.html?i=10


macie coś w zanadrzu?

wrobelek0403

#57
ddu jak najbardziej jest biała farba magnetyczna, to tablicowa jest czarna :)

http://www.castorama.pl/farba-novodomo-magnetyczna-0-75-l.html?gclid=CL6Ru8GQ9rICFUhZ3godomsA5w

w dodatku to jest farba podkładowa wiec zawsze mozesz pomalowac potem na dowolny kolor.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

wróbel, a po niej da się też pisać/zmazywać? wiesz może? jakimiś pisakami suchościeralnymi np?

wrobelek0403

Cytat: ddu w 10 Paź 2012, 11:32:40
wróbel, a po niej da się też pisać/zmazywać? wiesz może? jakimiś pisakami suchościeralnymi np?

nie mam pojecia. ona chyba tylko na magnesy działa :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Ten drugi pomysł łatwo zrealizować, takie białe metalowe tablice są w ikea (ja mam własnie taką) i super te wstążki na niej wyglądają na zdjęciu :)
Imagine there is no hate

ddu

inka, a są takie tablice już ze wstążkami?
ale to pewnie nie problem powiązać

no dobra
jeszcze zobaczę, co na to P.

i jeszcze bym coś na ścianę chciała kolorowego bardzo
najlepiej z hippisowskimi odwołaniami ;)

ale żeby było prawdziwe
http://www.posterpolex.com/index.php?route=custom/shop
tu są plakaty w rozsądnych cenach, ale nic mi się nie podoba

znacie coś?

inkageo

Z gotowymi wstążkami nie widziałam, ale tyle to nawet ja bym umiała zrobić :D
Imagine there is no hate

ddu

no ja się boję, że jak duża tablica to one się będą obsuwać, ślizgać. a to patent jest taki na zdjęciu, że za wstążkę możesz coś włożyć zamiast przyciskać magnesem.
a tu się boję, że spadnie. no. a nie, ze wstążek nie będę umiała przywiązać :D

inkageo

A tego też bym się bała :D
Imagine there is no hate

szelma

To przyklej te wstążki - kropelka kleju i już.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

ziuta

ja myślę, że na metalowej tablicy się będzie ślizgać
ta tablica z tchibo jest obciągnięta materiałem, jakąś satyną chyba, więc satyna + wstążka=tarcie, a na metalowej tablicy może się wstążka ślizgać :hmm:

ddu

szukamy dwóch tanich dwuosobowych sof. możecie coś polecić?

wrobelek0403

ddu, no najlepiej chyba ikea.

ja miałam kiedys klippany, one sa po 500 zł i sa wygodne.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

#69
ooo, szukam szukam

Dodany tekst: 05 Mar 2013, 10:17:48

ojej!!!!! cudowna, turkusowa, różowa!!!! :beer:

inkageo

Ja mam klippana w biurze i jestem zadowolona :) Najtańszy wybór ;)
Imagine there is no hate

Norka

Cytat: ddu w 10 Paź 2012, 11:19:49nie bardzo też chcę malować ścianę na czarno...  są białe farby, kt. mają właściwości jak tablica magnetyczna?
Już po ptokach, ale teraz tablice kredowe mają dużo więcej kolorów niż tylko czarny. Można pomalować najpierw farbą magnetyczną (niestety co najmniej 5 warstw, żeby dobrze trzymało) a na nią tablicową i jest 2w1.

ddu

Norka, nie po ptakach, bo jeszcze nie mamy
niestety, obawiam się, że kredowa odpada... bo ja się boję pylenia, a te pisaki do kredowych to są drogie...
na razie z oknem muszę coś zrobić, zdjęcia zrobiłam, ale nie chcą wpaść na SkyDrive, jak przejdą, wstawię
i coś wspolnie wymyślimy
biurka stoją w 3 pozycji
jest mi niewygodnie z takim ustawieniem jak diabli
ale jak będę miała sofę, to juz mi wszystko jedno, niech sobie to krzesło wciśnięte na ścianę stoi...

aniak1211

Cytat: Norka w 05 Mar 2013, 12:09:45teraz tablice kredowe mają dużo więcej kolorów niż tylko czarny. Można pomalować najpierw farbą magnetyczną (niestety co najmniej 5 warstw, żeby dobrze trzymało) a na nią tablicową i jest 2w1.
Dobrze wiedziec na przyszlosc:)

Norka

Cytat: ddu w 05 Mar 2013, 14:15:32bo ja się boję pylenia, a te pisaki do kredowych to są drogie...
Ja mam taką tablicę kredowo-magnetyczną w salonie z aneksem... jest boska, cały czas w użyciu :D Kupiłam na allegro kredę niepylącą - trochę tam zawsze poleci na podłogę przy rysowaniu, ale niewiele, ścieram na mokro gąbką z mikrofibry. Tylko magnesy kiepsko nam trzymają. Musimy kupić specjalne, silniejsze, bo mamy tylko 2 warstwy magnetycznej :/

Cytat: aniak1211 w 05 Mar 2013, 14:26:16Dobrze wiedziec na przyszlosc:)
Aniak, tablicówkę widziałam nawet jasnoróżową! :)