oczy

Zaczęty przez magdalinska, 21 Wrz 2012, 10:18:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalinska

mam strasznie przekrwione oczy. zwrociła mi na to uwage pielegniarka u pediatry -czy zle sypiam, bo mam bardzo przekrwione oczy,.. Sypiam swietnie, chodze spac o 22, wstaje o 5:45, wysypiam sie. nie mam oczu napuchnietych, nie mam sinców pod, nie pieką mnie, nic sie nei dzieje. Zwrociłam na to uwage i faktycznie, zaczerwienione :/

miał ktos z tym problem? jaka przyczyna? praca przy kompie? juz siedze w okularach w cały dzien :/

vobi

pekajace naczynka? :hmm:

magdalinska

tez, i takie jakby białko zarózowione

suegro

magdalinska przejdź się do okulisty. Tak będzie najbezpieczniej.

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

myslalam ze cos poradzicie domowego :D
dobra, moze w przyszłym tyg pojde, zobacze co bedzie po weekendzie bez kompa

olgaaa1

A nie byłaś ostatnio chora? np. dużo kichałaś, miałaś katar, kaszel?

magdalinska

nie, zdrowa, nic mi nie jest (chyba ;) )

olgaaa1

bo częśto w wyniku wysiku długotrwałym kaszlem, dmuchaniem nosa :) oczy stają się czerwone.
A może dużó czasu spędzasz przed kompem? jeśli tak spróbuj od kropli ze świetlikiem.
szczypią cię te oczy?

magdalinska

no trosze spedzam, min 8godz dziennie. czasami szczypią,  ale rzadko

mignon

Cytat: doda w 21 Wrz 2012, 12:34:23
może to jakieś zwiększone ciśnienie w oku :hmm:

chyba nie, ja mam baaaardzo zwiększone ciśnienie w gałce ocznej, a oczy wyglądają normalnie, u mojej mamy podobnie, chyba że u każdego to się inaczej objawia

magda, sio do okulisty, oczy to nie przelewki!!

magoo

magdalinska miałąm takie coś, okulistka powiedziała mi, ze mam bardzo kruche naczynka, poleciła krople wzmacniające
niestety nie pamiętam jak się te krople nazywały, ale nie były wtedy dostępne w Pl, z Niemiec sprowadzałam
może teraz już jest coś takiego, bo ja to parę lat temu miałam

vobi

a Rutinoscorbn na naczynka w oku nie pomoze? Tzn. na wzmocnienie naczynek?

malutenka


konwalia

okulista sprawdzi ciśnienie w oku, jak będzie ok zaleci posorutin i krople nawilżające, ale MUSiSZ iść i tak

magdalinska

pojde..... tylko musze znalezc takiego, gdzie nie ma kolejek. nie cierpie stac w kolejce u lekarza  :zly:

kotabma

Cytat: magdalinska w 22 Wrz 2012, 08:03:58pojde..... tylko musze znalezc takiego, gdzie nie ma kolejek. nie cierpie stac w kolejce u lekarza  zly
:D :D :D

ja to bym szukala takiego u ktorego sa jeszcze terminy na 2012 r ;)
chyba ze prywatnie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

kota nie wiem gdzie u nas są zapisy, wiem, ze jest dwóch, gdzie trezba rano stanac w kolejce, to nie dla mnie ;)

marax

#17
Cytat: kotabma w 22 Wrz 2012, 22:35:35
:D :D :D

ja to bym szukala takiego u ktorego sa jeszcze terminy na 2012 r ;)
chyba ze prywatnie
o to to na okulistę czeka sie pare miesiecy . Moze byc taka twoja uroda ze naczyna przeswiecaja bardziej niz innym . Po 2 zle dobrane okolary,nadcisnienie , zapalenie( nie masz objawów wiec odpada) . Najpewniej to nic nie jest .

magdalinska

Cytat: maraxela w 26 Wrz 2012, 00:21:52Najpewniej to nic nie jest
no ja tez tak mysle.... no nic, zorientuje sie, gdzie nie ma kolejek ;) i tak dla swietego spokoju pojde

vobi

magdalinska, tutaj mozna sprawdzic kolejki
http://kolejki.nfz.gov.pl/koc/kolejkiSzukaj.do

magdalinska

o kurde, wszedzie są kolejki :/
vobi fajne to!  :beer:

vobi

magdalinska, jesli masz mocno czerwone oczeta i to przez dluzszy czas, to moze sprobuj jako przypadek pilny? Maz jakis rok temu mial tak czerwone oczy, ze wygladal jak krolik, poszedl do okulisty i przyjeli go "na cito".

magdalinska

nie, az tak zle to nie jest, one są takie różowe bardziej + kilka czerwonych "piorunów"

marax

przez bialkowke poprostu ci naczynia prześwitują bo mam ja bardziej przezroczysta niż inni . galka oczna jest unaczynniona bogato :)

magdalinska

czyli co, lekarza moge odpuscic? ;)  na taką rade czekałam :D