Tablet

Zaczęty przez feeling.good, 16 Lip 2012, 10:13:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

abkasia

No mowie ze mlody to obraca... Gra w gry, oglada bajki...
Jak onsie sciga w tych grach... On nie gra w gry dla dzieci tylko dla doroych...

justynaaaa2

Cytat: abkasia w 16 Lip 2012, 22:23:24
No mowie ze mlody to obraca... Gra w gry, oglada bajki...
Jak onsie sciga w tych grach... On nie gra w gry dla dzieci tylko dla doroych...
czyli dobrze myślałam że nam niepotrzebny :D

errata

#27
Cytat: feeling.good w 16 Lip 2012, 10:37:54
M. gdzies czytał, że Samsung i htc jest lepszym producentem tabletów. Podobno prześcignęli Ipady znacznie

czytałam artykuł na podobny temat, ale dotyczył smartfonów. Używałam wielokrotnie ipada mojej siostry i jak dla mnie ok, ale co do innych nie mam porównania ;D

Dodany tekst: 16 Lip 2012, 22:56:27

justynaaaa2 ja osobiście na razie nie widzę potrzeby posiadania, ale ogólnie fajny bajer. Można wgrać sobie książki i gdzieś w drodze czytać. Można kupić internet i wtedy przeglądać strony w podróży, bo w domu wiadomo po wifi. Można także oglądać filmy itp. Ja myślę, że jak ktoś dużo jeździć kom. publiczną lub podróżuje to całkiem to fajne, bo małe lekkie, a prawie jak laptop ;D
Dla dzieci to już wiadomo ;D

aja

Justyna u nas tez głownie Nat. się nim bawi
ja korzystałam jak swoj miałam w naprawie i nie powiem czasem nawet mnie wkurzał

justynaaaa2

no my mamy netbooka i z nim wszędzie jeździmy, mniejszy od lapa a jednak w użytkowaniu wygodniejszy, da się normalnie postawić, pisać, pen driva wsadzić ;D M. go na co dzień używa do pracy, bo w samochodzie bardzo dużo z niego korzysta
net działa i po wifi i blueconect, filmy da się oglądać, zdjęcia też, no dobra książki nie poczytasz ale i tak na razie wolę wersję papierową

no nie wiem sama, ale jakoś ciężko mi się przestawić na to, że teraz wszystko musi być mini ;D
pewnie jak netbook padnie to kupimy tableta ale dla mnie w grę wchodzi tylko ten z tą doczepianą klawiaturą ;D

callja

Cytat: justynaaaa2 w 17 Lip 2012, 00:29:37pewnie jak netbook padnie to kupimy tableta ale dla mnie w grę wchodzi tylko ten z tą doczepianą klawiaturą
Ooooooo, to to, też mi się marzy tablet z klawiaturą jako połączenie przenośnego notesu z przeglądarką www + maszyną do pisania. A że ekranów dotykowych nie cierpię organicznie, klawiatura to mus. Nawet telefon musze mieć bezdotykowy - gdy próbuję coś pokombinować np. z dotykowym smartfonem P., szału dostaję po minucie. No nienowoczesnam, ale dobrze mi z tym :rotfl:

Ale zanim pozwolimy sobie na tablet, to pewnie na rynek piętnaście nowych bajerów wejdzie, a nas będzie stać na jakiś staroć tylko :rotfl:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: maraxela w 16 Lip 2012, 22:11:48
nie badz taka pewna JA juz swoj iphon opuscilam i mam zbity ekran . mam to ubezpieczenie i jutro oddaje do naprawy .
ale oni maja samsunga :D a nie ajfona ;) ponoc w samsungach jest niezabijalna szybka ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

feeling.good

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 17 Lip 2012, 05:07:42
ale oni maja samsunga :D a nie ajfona ;) ponoc w samsungach jest niezabijalna szybka ;D
o! To jest bardzo ważna informacja :)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: feeling.good w 17 Lip 2012, 07:12:21
o! To jest bardzo ważna informacja :)
tzn nie wiem jak w tabletach, ale w tych wszystkich smartfonach to szybka zostala opisana jako nierysowalna bla bla - oczywiscie nikt tego nie sprawdza na swoim, ale w firmie u t. dostali firmowe lol lol takze pierwsze co, to polecieli do kuchni po noz i zaczeli rysowac szybke nozem - istotnie nierysowalna lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 17 Lip 2012, 06:07:42ponoc w samsungach jest niezabijalna szybka Grin

bo to jakieś plexi, a nie szyba

nie wiem jak można wpaść na pomysł żeby w telefonie czy tablecie wstawiać szybę - kompletny kretynizm!

tiliam

justynaaaa2
wiesz do czego uzywam iPada?
do wszystkiego do czego uzywałam swojego kochanego lapka ;)
ale ostatnio mój dell coś zaczął szwankować i już nowego nie kupię raczej
iPad to mój komputer
- oglądam w nim neta
- zdjęcia
- gadu i inne komunikatory
- wszystko inne :)

laptopa nie włączam już w ogóle
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: tiliam w 17 Lip 2012, 09:48:53justynaaaa2
wiesz do czego uzywam iPada?
do wszystkiego do czego uzywałam swojego kochanego lapka wink
ale ostatnio mój dell coś zaczął szwankować i już nowego nie kupię raczej
iPad to mój komputer
- oglądam w nim neta
- zdjęcia
- gadu i inne komunikatory
- wszystko inne Smiley

laptopa nie włączam już w ogóle
ja bym własnie w takim celu uzywała :D
kompa nie chce mi się włączać, "rozstawiać" itd
teraz głownie korzystam z telefonu, lapka bardzo rzadko odpalam

justynaaaa2

Cytat: tiliam w 17 Lip 2012, 08:48:53
justynaaaa2
wiesz do czego uzywam iPada?
do wszystkiego do czego uzywałam swojego kochanego lapka ;)
ale ostatnio mój dell coś zaczął szwankować i już nowego nie kupię raczej
iPad to mój komputer
- oglądam w nim neta
- zdjęcia
- gadu i inne komunikatory
- wszystko inne :)

laptopa nie włączam już w ogóle
dzięki :beer: myślałam, że to ma jeszcze jakieś "wyższe" zastosowania :D ale teraz już wiem, że na razie to zbędny gadżet dla nas :)

feeling.good

ja bym chciała kupić przed wrześniowymi wakacjami. Przydałby sie do samolotu i ogólnie w podróżach. Tylko mi szkoda na raz wydawać tyle kasy :D Prędzej bym się chyba na raty zdecydowała :)


malutenka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 17 Lip 2012, 09:31:31oczywiscie nikt tego nie sprawdza na swoim
jak nie jak tak :rotfl: działa!

Cytat: justynaaaa2 w 17 Lip 2012, 00:29:37pewnie jak netbook padnie to kupimy tableta ale dla mnie w grę wchodzi tylko ten z tą doczepianą klawiaturą
Moje wygląda tak http://allegro.pl/etui-z-klawiatura-goclever-7-miniusb-otg-tablet-i2442767338.html jak mi trzeba maszyny do pisania/internetu to i przyczepiam i jest wygodnie

damka

właśnie sie dowiedziałam ze dostanę Ipada, bo mąz jakiś konkurs wygrał. A własnie od tygodnia mam nowego kompa...pech !

mobka

Justynaaaa, mam podobnie. I akurat jestem przeciwniczka dawania dzieciom takich gadzetow ;D

Mam dwa lapy, jeden z poczatku studiow, czyli ma.... 8lat, drugi kupiony chyba na 5 roku, wiec 5 letni neimalze. Teraz tego starszego chce zamienic tym mlodszym, a mlodszego netbookiem. I do tego zewnetrzny dysk dokupic. Nie rozumiem fenomenu tabletow ;D

abkasia

ja tez jestem przeciwniczka dawania dziecku tableta... ech... :(

nionczka

#44
Cytat: rubin04 w 16 Lip 2012, 17:40:40
Golinda, no tych "festyniarzy" od jabłuszka to nie ma co przekonywać - wpadli jak sliwki w kompot i koniec - tu racjonalne argumenty nie przejdą ;)



ja jestem z tych festyniarzy, ale racjonalnie podchodze. Mamy dwa tablety, ipada i inny, nawet nie wiem jaki. W sumie zbyt wielkiej roznicy nie widze. Bardzo lubie produkty apple´a (oprocz iphone´u, bop telefonów nie znosze z zalozenia, niezaleznie od firmy), ale nie widze, zeby byla jakas gigantyczna roznica. Ipad nie zawiesza sie jak tamten drugi i jest bardziej czuly na dotyk. Ale mam wrazenie, ze porownuje produkty z dwoch roznych polek.


Dodany tekst: 17 Lip 2012, 22:32:00

Cytat: mobka w 17 Lip 2012, 21:52:30Nie rozumiem fenomenu tabletow

my nie rozumielismy zanim nie wyprobowalismy ipada tesciowej. Taraz mamy juz dwa i wiem, ze jak mi lap siadzie, kupie sobie komputer stacjonarny + ipad.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bozena.dp

dziewczyny powiedzcie mi, bo ja ciemna i nie kumam - jaka jest róznica między tabletem a ipadem? bo ja myślałam, że to to samo ;D
z tego co tu piszecie wynika, że moja siostra ma ipada (z ugryzionym jabłkiem) ;)

justynaaaa2

bozena.dp ipad jest appla a wszystkie pozostałe firmy mają tablety :) to jest to samo :)

Kasia

iPad to tez tablet, appla

nionczka

dla mojego dziecka gps w samochodzie to tez tablet :-)

tez jestem przeciwniczka dawania dzieciom gazdetow, ale u nas sie sprawdza do gier, kolorowanek dla dzieci. irene korzysta tylko z aplikacji dla dzieci, uklada puzzle, dzieli figury na rowne czesci, koloruje, etc. i nie dajemy za duzo. widze, ze bardzo dobrze wplywa na jej rozwoj, a przy tym nie potzrebuje wtedy nas. Ale nie chce, zeby popadla w jakas zaleznosc i olala calkowicie nie cyfrowy swiat. Na szczescie jeszcze lubi prawdziwe puzzle, kartki, kredki, ksiazeczki.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

eh
czas pędzi, wszytsko się rozwija... technika itd. jak sie umiejętnie podchodzi do tematu tak jak opisuje to nioniczka to ja w zasadzie nic złego w tym nie widzę, niech się uczy i rozwija, uczy nawet obsługi
u nas nawet ten mały patrzy na swoja ulubioną papugę, która naśladuje głosy i się smieje w głos
z N. przez jakiś miesiąc było ciezko bo zacząl grac w gry niekoniecznie odpowiednie dla niego ale tak szybko jak się tym zainteresował tak szybko mu przeszło i juz mało kiedy gra i trzyma go w ręku.
ostatnio dekorował torty :D
teraz szukam czegoś fajnego do nauki alfabetu