Tablet

Zaczęty przez feeling.good, 16 Lip 2012, 10:13:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

feeling.good

Zastanawiamy się nad kupnem tabletu, więc chciałabym prosić Was o pomoc.

Na co zwracac uwage przed zakupem? Jakieś szczególne parametry?

Jakie macie, polecacie???

golinda

Zdecydowanie Samsung!

feeling.good

Cytat: golinda w 16 Lip 2012, 10:15:44
Zdecydowanie Samsung!

a jakiś konkretny model? czy tylko jeden jest?

abkasia

My sie zastanawiamy miedzy ipadem a ssmsungiem.
Meze brat ma i tego i tego i twirdxi i ipad lepszy, mniej sie zacina, jest szybszy nie wiesza sie

feeling.good

M. gdzies czytał, że Samsung i htc jest lepszym producentem tabletów. Podobno prześcignęli Ipady znacznie

aja

Cytat: abkasia w 16 Lip 2012, 11:31:27twirdxi i ipad lepszy
nie mam porównania ale spisuje sie dzielnie

rubin04

My juz od dawna (jakiś rok na pewno) mamy ASUSa i przeżył sporo :)
jak na razie spisuje isę super.

Ale M. coś mówił że następny, nowszy to moze Samsung. ipada zdecydowanie odradzał.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

#7
Cytat: abkasia w 16 Lip 2012, 11:31:27ipad lepszy, mniej sie zacina, jest szybszy nie wiesza sie

spróbuj wgrać na niego jakieś darmowe aplikacje ;)
Samsung też się nie wiesza i nie zacina

Dodany tekst: 16 Lip 2012, 11:46:01

Cytat: rubin04 w 16 Lip 2012, 11:43:42ipada zdecydowanie odradzał.

mój M. też, a coś tam jednak wie ;)

malutenka

Cytat: feeling.good w 16 Lip 2012, 11:13:20Zastanawiamy się nad kupnem tabletu, więc chciałabym prosić Was o pomoc. Na co zwracac uwage przed zakupem? Jakieś szczególne parametry?Jakie macie, polecacie???
Jak kupowałam dla siebie to potrzebowałam po prostu czegoś, co będzie przedłużeniem telefonu komórkowego, do oglądania filmów, czytania ksiązek i internetu oraz maszyny do pisania, jak nie będe miała niczego innego pod ręką. aha, no i żebym mogła sobie androida rozbudowywać :)
Produktów apple nie polecam, Ipad jest 1. brzydki jak noc bezgwiezdna, 2. Nie lubię w ogóle tej firmy, mam odtwarzacz mp3 i to jest największy szmelc na świecie, 3. Nie prpłacałabym za to, żeby miec nadgryzione jabłko na obudowie.
A polecam Samsunga Galaxy Tab, chyba najfajniejszy tablet jaki miałam w łapkach :)

tiliam

ja polecam iPada
z wgrywaniem darmowych aplikacji dotąd nie miałam żadnego problemu
mam wszystko to, co chciałam

ale nie mam porównania z tym samsungiem
nie wiem sama, ale coś jednak w tym jest, że jak się zaczęło z apple zabawę, to już innych firm się nie chce
ja tak mam :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980

My mamy ipada, ale ta pierwsza wersja

Nie wyobrazam juz sobie zycia bez niego :d

marax

ja mam iphona ipada i nie mam zadnych problemow z wgrywaniem aplikacji platnych i bezplatnych . Iclood jest super . Robie zdjecie na iphonie i juz mam je w tym samym momecie na iphonie ( inne firmy tez ten program maja) . Maja super aplikacje . Np znajdz moj iphon . Jak sie zgubi tel to mozna poprzez zwyklego laptopa go znajesc .

Dodany tekst: 16 Lip 2012, 16:09:15

ja mam iphona ipada i nie mam zadnych problemow z wgrywaniem aplikacji platnych i bezplatnych . Iclood jest super . Robie zdjecie na iphonie i juz mam je w tym samym momecie na iphonie ( inne firmy tez ten program maja) . Maja super aplikacje . Np znajdz moj iphon . Jak sie zgubi tel to mozna poprzez zwyklego laptopa go znajesc .

golinda

Cytat: maraxela w 16 Lip 2012, 17:09:15nie mam zadnych problemow z wgrywaniem aplikacji platnych i bezplatnych

ale tylko te apple'a ;)

marax

Cytat: golinda w 16 Lip 2012, 16:15:16
ale tylko te apple'a ;)

mam trzy medyczne bezplatne aplikacje nie appla i nie bylo problemow nigdy

rubin04

Golinda, no tych "festyniarzy" od jabłuszka to nie ma co przekonywać - wpadli jak sliwki w kompot i koniec - tu racjonalne argumenty nie przejdą ;)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Rubin podpadlas!

malutenka


rubin04

Cytat: Kasia w 16 Lip 2012, 18:55:58Rubin podpadlas!
e, no cos Ty, kazdemu wolno miec jakies hobby, nawet jeśli to nadgryzione jabłuszka ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: rubin04 w 16 Lip 2012, 17:40:40
Golinda, no tych "festyniarzy" od jabłuszka to nie ma co przekonywać - wpadli jak sliwki w kompot i koniec - tu racjonalne argumenty nie przejdą ;)




jahahahaha! :highfive:

abkasia

Haha kupilismy jednak samsunga najnowszego.. :D
Za ipada trzeba bylo dac 1000 zl wiecej..
I mlody juz go obraca...
Ja jeszcze nie mialam okazji... ;)

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

abkasia, gdzie kupowaliście i w jakiej cenie? Ja też skłaniam się ku samsungowi

abkasia

Kupowalismy w komputroniku w magnolii, wzielismy didatkowo ubezpueczenie od zalania, zbici, zniszczenia... Jednym slowem od dziecka :D

marax

#23
Cytat: abkasia w 16 Lip 2012, 22:00:28
Kupowalismy w komputroniku w magnolii, wzielismy didatkowo ubezpueczenie od zalania, zbici, zniszczenia... Jednym slowem od dziecka :D
nie badz taka pewna JA juz swoj iphon opuscilam i mam zbity ekran . mam to ubezpieczenie i jutro oddaje do naprawy .

justynaaaa2

no dobra to ja mam pytanie :D do czego wam potrzebny taki tablet? kiedy go używacie?
mój M. robił już 3 podejścia, już kupował, a jednak się wycofywał bo uznaliśmy, że to zbędny gadżet ;) fajnie mieć, ale...no właśnie po co?