Torebkowo

Zaczęty przez mayagaramond, 02 Lip 2012, 16:03:55

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.


mayagaramond

#51
Cytat: golinda w 06 Lip 2012, 10:00:44
nie!

a to cos mi sie pokrecilo, ze masz taka zielona.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

moja czerwona na pierwszej stronie :)

inkageo

W mojej wsi tej dziurkowanej nie widziałam ani raz, więc luz :) Będę wystarczająco oryginalna :D A 199 zł za skórzaną torebkę to bardzo dobra cena :)
Imagine there is no hate

golinda

będzie się wywyższała :D

a ekologiczna torba z Auchan by nie wystarczyła?!?

Kasia

Cytat: inkageo w 06 Lip 2012, 11:03:49W mojej wsi tej dziurkowanej nie widziałam ani raz, więc luz Smiley Będę wystarczająco oryginalna Cheesy A 199 zł za skórzaną torebkę to bardzo dobra cena Smiley

ja w warszawie tez nie, tym bardziej jakiejś podróby :D

inka a te zielono widziałaś na żywo?
to jest ten kolor co na stronie czy taka bardziej mieta?
bo taką zywszą zielona to może i ja bym chapneła :knuje:
ale w sklepie widziałam tylko miętowe :knuje:

inkageo

#56
Mam piękną ekologiczną z ikei :D

Dodany tekst: 06 Lip 2012, 10:27:05

Cytat: Kasia w 06 Lip 2012, 10:23:18
ja w warszawie tez nie, tym bardziej jakiejś podróby :D

inka a te zielono widziałaś na żywo?
to jest ten kolor co na stronie czy taka bardziej mieta?
bo taką zywszą zielona to może i ja bym chapneła :knuje:
ale w sklepie widziałam tylko miętowe :knuje:

No to jest ta miętowa chyba, więcej odcieni nie było. Ja się w sklepie skupiłam na czerwonej i niebieskiej, a tej nie pamiętam..
Imagine there is no hate

feeling.good

ja we Wrocławiu też jej u nikogo nie widziałam. Czyli to nie jest taka żywa zieleń???

Kasia

#58
Cytat: feeling.good w 06 Lip 2012, 11:29:57Czyli to nie jest taka żywa zieleń???
no własnie chyba nie
żółta i zielona takie delikatne w nasyceniu były :D takie "majtkowe"

mobka

Nieee, ja widzialam intensywnie zielona. Niemalze identyczna jak na stronie.

Kasia

o kurdę, to może się przejde i poszukam :knuje:
pewnie intensywna póxniej dodali

feeling.good

ja zamówiłam. W razie czego zwrócę.

inkageo

Imagine there is no hate

mayagaramond

Widzialam wczoraj dwie piekne torebki i zadnej nie kupilam.

Jedna znalazlam na ebayu

http://www.ebay.de/itm/TOP-TEAM-Handtasche-Tasche-Shopper-SPEEDY-LEDER-ROYAL-BLAU-/221064774488?pt=DE_Damentaschen&hash=item33787cc358

Kolor bardzo mi sie podobal.

A druga to byl unikat z lat 50, z weza, bezowa. Cudo. Babka chciala za nia 100€, no i mimo mojego torebkowego fiola nie chcialam tyle wydac.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

widziałam wczoraj u dzieczyny fajną torebkę, bardzo mi sie podobała
to niestety zaraz sprzed chyba 3 lat (rozmawiałam na ten temat z koleżanką)
:(

wrobelek0403

mayagaramond ta granatowa piekna, ale 100 Euro tez bym nie dała ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: wrobelek0403 w 08 Lip 2012, 13:43:32
mayagaramond ta granatowa piekna, ale 100 Euro tez bym nie dała ;)

granatowa byla za 70€, ale mam opory przed wydawaniem takich sum na pchlim targu... Chyba, ze to mebel.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Cytat: mayagaramond w 08 Lip 2012, 16:16:13
granatowa byla za 70€, ale mam opory przed wydawaniem takich sum na pchlim targu... Chyba, ze to mebel.

na pchlim wziełabym za 20 max :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

#68
Cytat: wrobelek0403 w 08 Lip 2012, 16:26:41
na pchlim wziełabym za 20 max :D

ja tez. Zdarzylo mi sie kupic wezowa torebke za 5€ ;D ;D

Dodany tekst: 08 Lip 2012, 16:31:53

ale to wszystko zalezy od tego, kto sprzedaje.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magdalinska

jak wiecie, kupiłam rózowa sukienke z falbana na wesele :) i teraz szukam torebki, co myslicie o takiej? http://www.pakamera.pl/kopertowki-kopertowka-regular-mini-nr653969.htm
buty chciałabym załozyc te szare, ktore juz mam (mam nadz ze sie nadaja :/ )

jestynka

#70
Cytat: magdalinska w 09 Lip 2012, 11:53:39
jak wiecie, kupiłam rózowa sukienke z falbana na wesele :) i teraz szukam torebki, co myslicie o takiej? http://www.pakamera.pl/kopertowki-kopertowka-regular-mini-nr653969.htm
buty chciałabym załozyc te szare, ktore juz mam (mam nadz ze sie nadaja :/ )


magdaslinska nie brałabym różowej torebki do rózowej sukienki, bardziej bym kolorem do butów dopasowywałam.
Do sukienki pasują kolory: grafitowy, stalowy,granatowy

Dodany tekst: 09 Lip 2012, 11:59:05

i torebka powinna być jak najprostsza
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Buty sa z zamszu? Poszukaj lakierowanej torebki.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magdalinska

a no własnie, jaki kolor? czego szukac?
buty to taki niby zamsz

wrobelek0403

ja bym brała czarną lub grafitową, lakierowaną lub zamszowa, a moze aksamitną :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Dzisiaj dostałam taką ofertę.. Piękne! No ale 10 chętnych musiałoby się znaleźć..
Imagine there is no hate