Torebkowo

Zaczęty przez mayagaramond, 02 Lip 2012, 16:03:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Cytat: cumberland w 17 Gru 2021, 09:04:14
ja nie wiem ale dla mnie te napisy na tych drogich torbach są takie przaśne
taka księżna Kate ;) Dominika Kulczyk czy nawet Woźniak-Starak błyszcza klasą bez tych napisów
a te wszystkie wagi, janachowskie i inne świeżo wzbogacone to na odwrót
czy w tym jest jakaś logika? ;)
Ja zawsze w samolocie na wakacje mam takie obserwacje. Większość tych ludzi ma na wszystkich ubraniach wielkie loga.
A VIPy najczęściej ciuchy bez loga i tylko rolex na ręku leciutko zdradza status ;)


inkageo

Te torby są wzorowane reklamówkami. Powinni je dawać gratis do zakupów :D
Imagine there is no hate

Angie

Dla mnie te wszystkie torebki są zwyczajnie brzydkie...

zwierzatko_mojej_mamy

#1454
ja też nie kumam ;)

i trochę mi się kłóci torebka w kolorowe kwiaty i z napisami jako "doskonała" - dla mnie doskonała, to taka, która pomieści wszystko, czego potrzebuję na daną okoliczność, a na dokładkę będzie pasować do wszystkiego - ta pasuje do bardzo niewielu możliwości całościowego wyglądu ;)

gdybym chciała wydawać kasę na torebki markowe, to bym kupiła całe dwie - czarną chanelkę pikowaną oraz czarną lub beżową Birkin :) jako, że nie mam ok 100 000 na torebkę, to kupuję worki za 100 zł, a ostatnie 3 lata przechodziłam z plecakiem ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

zwierzatko_mojej_mamy chanelke mam i to jest dla mnie rzeczywiście torebka doskonała. Chociaż, nie jest cross-body. Przede wszystkim to jest jakość, bo nic się nie rysuje czy wyciera. P

,,Doskonała" dla każdego znaczy, co innego. Ja na przykład nie potrzebuje torebki, żeby mieściła teczkę a4, laptopa czy worek kartofli ;)

Na razie żadna mnie nie przekonała na tyle, żeby na nią wydać kasę. Za to prawie całe lato ,,przechodziłam" w  torbie muji z juty:

https://www.mujiwithu.com/housekeeping/jute-bag-b5

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond, no i ma odpowiednią cenę do tego, czym jest :P też lubię takie wory, też z juty, ale nie przekonuje mnie płacenie 1100 zł za pieczątką chanel na jucie :D

napisałam, że "doskonała" dla mnie oznacza, że pomieści na daną okoliczność, ale ważniejsze było, że będzie pasować do wszystkiego :) w szczególności, jeśli mam na nią wydać taką kupę kasy ;)

chociaż lata całe przechodziłam w ciemnoniebieskiej typu hobo bag, ale wtedy ciągle chodziłam w granatowych jeansach, zatem faktycznie pasowała do wszystkiego ;) nawet ją odrysowałam i uszyłam sobie kopię z szarego jeansu, nawet z podszewką i kieszonkami :) do dziś ją mam ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu

mi się także napisy na torebkach nie podobają
rozumiem mały dyskretny wzór, ale powtarzanie nazwy marki 456 razy wydaje mi się lekką przesadą ;)

poza tym, oczywiście zgadzam się, że każda ma inny ideał torebki, ALE torebka w kwiaty nie pasuje do wszystkiego.
czyli trzeba wszystko przekładać, jak się zmienia torebkę, bo akurat ma się ochotę na look inny niż wakacje w Sopocie

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 17 Gru 2021, 20:51:03
mayagaramond, no i ma odpowiednią cenę do tego, czym jest :P też lubię takie wory, też z juty, ale nie przekonuje mnie płacenie 1100 zł za pieczątką chanel na jucie :D

napisałam, że "doskonała" dla mnie oznacza, że pomieści na daną okoliczność, ale ważniejsze było, że będzie pasować do wszystkiego :) w szczególności, jeśli mam na nią wydać taką kupę kasy ;)

chociaż lata całe przechodziłam w ciemnoniebieskiej typu hobo bag, ale wtedy ciągle chodziłam w granatowych jeansach, zatem faktycznie pasowała do wszystkiego ;) nawet ją odrysowałam i uszyłam sobie kopię z szarego jeansu, nawet z podszewką i kieszonkami :) do dziś ją mam ;)

Nowa chanel z Juty kosztuje chyba 3000€ 🤦‍♀️🤦‍♀️
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Dawno zadna tu nie zagladała 😉 Mai brakuje 😁

Zakochalam sie na lotnisku w torebce, boszzzz jaka ona jest piekna, miekka w dotyku i pachnąca skórą 😍😍😍 Nie jest rózowa tylko zimny beż, a srodek brudny róż. Obledne połączenie.

https://answear.com/p/coccinelle-torebka-skorzana-kolor-rozowy-971241

Tylko ta cena 🤣🤣🤣🤣
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

Piekna! Fakt, droga  :D

wrobelek0403

@magdalinska moze kupie se za 13tke 😁😁 o ile mi milosc do lutego nie minie 🤣🤣
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

 :D piękna jest. jaka szkoda, ze nie mam 13tek :D

brawurka

wróbel, fajna, ale moje serce bije do tej
https://chylak.com/pl/pl/bags/saddle-bag-with-sculptural-seal-black-lizard

ale tylko ją kocham platonicznie, nie będziemy nigdy razem

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

Też podobają mi się Chylak  ;)

ddu

Podobały mi się też zawsze Urchynn i kupiłam wiosna, ta z zachodem słońca.
Bardzo mi się podoba, ale ma słabe zapięcie

https://instagram.com/urchynn_bags?igshid=MWZjMTM2ODFkZg==

Szyje je dziewczyna z miejscowości niedaleko Torunia

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

didi_loczek

@brawurka piękna   :agreed:
Nie znałam tej marki, przeglądnęłam stronę i już mi wpadła w oko jedna  :rotfl:

Czy można miec za dużo torebek?  :mysli:  lol

wrobelek0403

Cytat: didi_loczek w 14 Wrz 2023, 20:49:00@brawurka piękna   :agreed:

Czy można miec za dużo torebek?  :mysli:  lol
Nie mozna 🤣🤣🤣
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980

ja dlugo szukalam i kupilam w koncu Wojewidzica:
https://wojewodzic.com.pl/duza-torebka-ze-skory-na-ramie-kolor-miodowy-1803.html


dorwałam na vinted w idealnym stanie za 279 zl

Jest wspaniała! idealna

szelma

Ja mam dwie vintage torebki od Delvaux. Ceny nowych to kosmos totalny, ale jakościowo to boskość i używki mozna sprzedać z zyskiem. Nie żebym planowała moje sprzedawać haha :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

@szelma nie znalam 😁 na vinted jest pare ale wszystkie ogloszenia węgierskie 🤣
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Wojewodzic ma super kolory, tak sie zamierzam i jakos nie docieram.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

matko, wrobel, po co ją pokazywałas, jaka ona jest piękna   :kocham: