wyprzedaż 2012

Zaczęty przez damka, 28 Cze 2012, 08:03:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

callja

Łehehehe, ależ się uśmiałam z tej biblii dla trzydziestolatek ;) Nadruków wprawdzie nie lubię, falbaniastych spódniczek też nie, tenisówek nie zaposiadam... Ale teraz mam na sobie krótkie bojówki (minimalnie biodrówkowe) i bluzeczkę w kwiatki. I legginsy mi się zdarzy założyć... No zbrodnia, toż ja już prawie czterdziechę mam na karku :rotfl: :rotfl:

Swoją drogą, najpiękniejszy "osobisty" komplement, jaki otrzymałam od swojego tutora: "Jak ty to robisz, że nigdy nie zdarzyło ci się ubrać niestosownie do sytuacji?? Szacun!!"
I tego się trzymam. Jak chcę & mogę latam w szortach, kusej bluzczynie i klapkach, ale gdy tego okoliczności wymagają zakładam małą czarną albo nobliwą garsonkę.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

didi_loczek

emcia zamówiłam online, jak przyjdzie paczka służę opinią i real foto ;)

wrobelek0403

Cytat: inkageo w 10 Lip 2012, 12:06:12
Dopuszczają conversy dla wolnych zawodów, uf, uf :D

Ty sie nie ciesz, z Ciebie zaden wolny zawód lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

jestem zła na siebie bo polazłam z dziewczynami do zary i kupiłam 3 bluzki a miałam nie wydawać kasy w tym miesiacu
i jeszcze mi sie buty podobają i jak ich nikt nie kupi do jutra to sie chyba złamie
i torba w mango

aaaaaaaaaaaaa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

calla

Cytat: wrobelek0403 w 10 Lip 2012, 09:24:04
mierzyłam ta kiecke w zarze, piekny kolor, niestety M w biuscie spłaszczała, a L w biodrach to chyba pomylili z XL :crazy:

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2012-s/244392/826483/SUKIENKA%2BZ%2BDEKOLTEM%2BW%2BSEREK

Nabylam taka, tylko kremowa. Super jest!
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

emcia

Cytat: didi_loczek w 10 Lip 2012, 14:21:29
emcia zamówiłam online, jak przyjdzie paczka służę opinią i real foto ;)
super :)

ddu

#131
czy ktoś może pójść do veromody i mi kupić szarą sukienkę "zip" w rozmiarze S?
bo w Toruniu nie ma.
a ja MUSZĘ JĄ MIEĆ!!!
50 zł kosztuje
ona jest z only
http://www.surfdome.com/only_dresses_-_only_great_zip_dress_-_grey-94143

zuzia

ddu
a w Wawie gdzieś jest?

ddu

panie nie umiały mi powiedzieć, w jakim sklepie będzie :(
ale mowiły, że do torunia przyszło mało sztuk i jak obizyli cenę, poszły w dwa dni i na pewno w większych miastach jest więcej

zuzia

Cytat: ddu w 11 Lip 2012, 09:14:05
panie nie umiały mi powiedzieć, w jakim sklepie będzie :(
ale mowiły, że do torunia przyszło mało sztuk i jak obizyli cenę, poszły w dwa dni i na pewno w większych miastach jest więcej
to jakiś bliższy opis poproszę. najlepiej podstawowe info na sms :)

ddu

zuzia, kochana, wstawilam link
ona jest bawełniana, prosta, ma kieszonkę z przodu a na niej zamek
i na pewno na strefie nie będzie się nikomu podobała, bo wór :D i nie podkreśla talii  :D

ale ja już tam podkręslam talię w moich superkrótkich szortach , że mam ochotę trochę ją ukryć ;)

zosia2007

#136
Cytat: salsa w 10 Lip 2012, 20:35:58
jestem zła na siebie bo polazłam z dziewczynami do zary i kupiłam 3 bluzki a miałam nie wydawać kasy w tym miesiacu
i jeszcze mi sie buty podobają i jak ich nikt nie kupi do jutra to sie chyba złamie
i torba w mango

aaaaaaaaaaaaa


pokaz jakie

Dodany tekst: 11 Lip 2012, 09:27:48

ddu bardzo fajna ta kiecka, ja uwielbiam takie sukienki tylko jestm niska i wygladam w nich jak strach na wroble :(

jo_miekka

Jeśli uda mi się dziś być, to sprawdzę. W razie czego będę dzwonić.

salsa

Cytat: zosia2007 w 11 Lip 2012, 10:27:02pokaz jakie
bluzka :
http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2012-s/244892/779504/KOSZULKA%2BW%2BPASKI%2BZ%2BROZCI%C4%98CIEM%2BNA%2BPLECACH
ale na zywo układa sie duzo lepiej niz na modelce ;)

bluzka: http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2012-s/244888/824526/TOP%2BW%2BGROSZKI%2BZ%2BAPLIKACJ%C4%84%2BNA%2BDEKOLCIE

tylko ja wziełam z groszkami grafitowymi - tych jasnych juz nie było

i kardigan szary troszkę dłuzszy z guzikami na rekawach ktorego nie widzze na stronie

myslie jeszcze nad KOLEJNĄ koszulą (tym razem paseczki niebiesko białe z lejacego sie materiału - musze sie powstrzymac bo mam juz za duzo koszul) i nad tym : http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2012-s/244888/700542/TOP%2BZ%2BROZCI%C4%98CIEM%2BZ%2BFALBANAMI tylko kolor jest miętowa zieleń
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)


ddu

w groszki śliczna :)

dzięki, jo!

salsa

#141
paskową mam juz ja dzis na sobie - do czarnej ołówkowej spodnicy i szarych szpilek :)

a ta kropkowa to taki moj typowy styl pracowy, lubie takie klasyczne rzeczy, wczoraj w domu mierzyłam ją do spodni 3/4 i fajnie to wygladało :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ddu

salsa, pokaż się!!!!! w tych paskach ze spódniczką, super to musi wyglądać

salsa

ddu nie mam jak sie pokazac bo w pracy jestem a ja tu nie mam w łazience lustra w ktorym mogłabym sie sfotografowac :D ale po pracy postaram sie zrobic fotke i wstawię :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

bosz, a ja se kupilam wisnie - takie, tylko rekaw 3/4:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


ziuta

salsa i jesteś z tą dziurą na plecach w pracy?? jeżuuu, u mnie na wsi byłby tydzień gadania, gdybym tak do urzędu przyszła :padam:

aja

chodzę przez was po sklepach internetowych i wkłądam do koszyka
teraz mis ie torebka spodobała http://shop.mango.com/PL/p0/mango/mango-logo-plate-tote/?id=73601247_OW&n=0&ie=1&ts=1341994220746

salsa

#148
Cytat: ziuta w 11 Lip 2012, 10:28:43
salsa i jesteś z tą dziurą na plecach w pracy?? jeżuuu, u mnie na wsi byłby tydzień gadania, gdybym tak do urzędu przyszła :padam:
załozyłam pod bluzkę top na grubych ramiaczkach z takiego cieniutkiego, gładkiego materiału - biały :D
no co ty nie polazałbym do pracy z takimi plecami, tak to na inne okazje :D



Dodany tekst: 11 Lip 2012, 10:41:06

mnie sie bardzo podoba ta torba http://shop.mango.com/PL/p0/mango/bags/cocodrile-texture-shopper-handbag/?id=63601660_OW&n=1&s=bolsos&ie=1&m=&ts=1341994945285
kolor biały i jest do kupienia jeszcze w jednym z mang ;) no i chyba sie skusze ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ziuta

#149
Cytat: salsa w 11 Lip 2012, 11:37:30załozyłam pod bluzkę top na grubych ramiaczkach z takiego cieniutkiego, gładkiego materiału - biały  
no co ty nie polazałbym do pracy z takimi plecami, tak to na inne okazje
ufffffff! :D

Dodany tekst: czw, 12 lip 2012, 06:52:01

zamówiłam 2 najzwyklejsze kardigany w top secret i jestem bardzo, bardzo pozytywnie zaskoczona ich jakością! fajnie się układają, są mięciutkie, ale takie mięsiste, a nie jak zwisająca szmata...
myślałam, że będę musiała odsyłać, ale jak tylko je przymierzyłam, to już wiedziałam, że ze mną zostaną ;D