EM 2012

Zaczęty przez cherry, 03 Cze 2012, 20:29:33

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Kasia


rubin04

#151
U nas juz wszyscy mają koszulki - ja i M. te z :Lidla,
P. ma ze Smyka (29 zł)
a Mila ma bodziaka z Re z napisem " I [bordowe brokatowe serduszko] football"

także jesteśmy gotowi :)

A komu kibicujecie?

Bo ja chyba: Polsce i Irlandii (bo mają taką piękną piosenkę na Euro :D )

Dodany tekst: 07 Cze 2012, 16:14:49

a, z ciekawostek - mój brat we Wro szykuje te dzieci co wnoszą flagi - jutro ma być na stadionie juz 8 h przed meczem :crazy: Biedne te dzieci, że tyle muszą wytrzymac, a jeszcze takie emocje!
Dobrze że dzieci takie starsze, po 11-13 lat.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Rubin to kiedy Natalia będzie niosła tą flagę?
Imagine there is no hate

wrobelek0403

#153
Cytat: rubin04 w 07 Cze 2012, 17:13:14Irlandii (bo mają taką piękną piosenkę na Euro


rubin :highfive: kazdy powód by kibcowac jest dobry :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Natalia 16 czerwca, na Polska-Czechy :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Mojej koleżanki syn dostał sie do eskorty mcDonaldsa. Bedzie chyba piłkarzy wprowadzał.

U nas tez już przygotowania dopięte na ostatni guzik.
Michał ma koszulkę z lidla, ja z Tesco a Daniel z ...... Euro czy innych mistrzostw w Niemczech lol lol lol

Mała flagę mamy, ja mam jeszcze kapelusz a młody chuste kibica :)
Jeszcze znajomy ma nam jakieś gadżety załatwić.

szelma

Ej no, Jedward jest straszny ogólnie :D. Ja kibicuje Polsce i Euro jako takiemu :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

emcia

Cytat: vobi w 06 Cze 2012, 22:41:58
zawsze zostaje body-painting ;D
będzie czerwona sukienka i biały sweterek  :P

szelma

A ja dzisiaj rano się wzruszyłam przywitaniem Irlandczyków, a teraz się wkurzyłam, bo w TV był reportaż z PL na żywo i pan biadolił, jak to coś nie tak było z jego pokojem w hotelu, że jakiemuś dziennikarzowi z BE nie wydali wejściówki, bo była na imię "Stef", a w papierach miał "Stefaan" i że nie było nawet żadnego policjanta w okolicy, żeby to wyjaśnić, że oni nie wiedzą, jak tu podróżować po PL, bo ani samochodem (bo drogi do dupy), ani pociągiem (bo pociągi do dupy), ani samolotem (bo trzeba przez Warszawę). No i do tego wczoraj wyemitowali tutaj ten program BBC i mąż mówił, że dzisiaj przy lunchu w pracy o tym było, że no tak, tak to jest, jak się organizuje Euro w takich dzikich krajach... Ech...
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

inkageo

#159
Buuuuu... Aż przykro czytać...

A ja pomalowałam pazury na czerwono :D

Dodany tekst: 07 Cze 2012, 22:21:32

Szelma mi się nasuwa jedno - HWDP  :rotfl:
Imagine there is no hate

wrobelek0403

Cytat: inkageo w 07 Cze 2012, 22:20:43

A ja pomalowałam pazury na czerwono :D

Dodany tekst: 07 Cze 2012, 21:21:32

Szelma mi się nasuwa jedno - HWDP  :rotfl:

:rotfl: :rotfl: tez mam czerwone pazury :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

Ja nie mam koszulki, mlody nie ma maz nie ma..... nic nie mamy.... ;)

mignon

Cytat: szelma w 07 Cze 2012, 21:56:23No i do tego wczoraj wyemitowali tutaj ten program BBC i mąż mówił, że dzisiaj przy lunchu w pracy o tym było, że no tak, tak to jest, jak się organizuje Euro w takich dzikich krajach... Ech...

tak, tak, D. mógł powiedzieć, że jak jeździ do swoich dzikich teściów ze swoją dziką żoną, to już mu biały niedźwiedź ze trzy razy dupę obgryzł  :crazy:

a w P-niu gwarno, zielono od Irlandczyków, wesoło :)

szelma

Cytat: inkageo w 07 Cze 2012, 23:20:43Buuuuu... Aż przykro czytać...

No przykro mi było. Ale ten koleś też mówił, że widać ogólnie, że Polacy mają nastawienie, że nic, ale to nic nie może być źle i że w tym hotelu to wręcz się obruszyli na to, że coś było nie tak. Ogólnie było widać, że przyjechał do PL nastawiony na nie i tylko szukał sobie dowodów na to, że miał rację :(.

mińją, spoko - mój D. jest głównym obrońcą Polski na Belgię lol Już się raz pokłócił z kolegą na lunchu lol
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

kotabma

to sie przyznam ze M wczoraj przyczepil flage do samochodu
sama jestem w szoku ;)
innych gadzetow nie posiadamy
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

ja mam dzisiaj mini koszulke+spodenki Polski na lusterki i flage :)
i kurde nic wiecej nie kupiłam..... :(

Kasia

#166
bylismy wczoraj na starówce i w strefie kibica
strefa jak strefa, jest OK ale jakoś nie powala

za to na starówce pięknie :D ładna pogoda była, ludzie usmiechnięci, sporo w biało-czerwonych barwach, no był klimat, fajnie
i chyba dobrze że te euro trafiło się w okolicach Bozego Ciała, niekibice tez się przechadzali odstrojeni kościółkowo czyt. ładnie i uroczyście.
Fajnie Fajnie!!!!!


dzisiaj idziemy do strefy kibica na mecz, pewnie dzisiaj klimat w strefie bedzie duuuuuuuuuuuuuuużo fajniejszy niż wczoraj :D bo wczoraj to wuidac było że ludzie przyszli bardziej na rekonesans niż na zabaw w kibicowanie :D


Dodany tekst: 08 Cze 2012, 09:05:35

i trochę na rozweselenie
http://www.joemonster.org/art/20270/Puchar_Europy_bedzie_nasz_

szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Wstyd, ale też, kurde, Holendrzy z ich wielką "miłością" do Polaków doprawdy nie powinni narzekać...
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


wrobelek0403

#171
Cytat: szelma w 08 Cze 2012, 10:24:14
Wstyd, ale też, kurde, Holendrzy z ich wielką "miłością" do Polaków doprawdy nie powinni narzekać...

a no wlasnie, ostatnio zdaje sie były nawet jakies akcje przeciwko :knuje:

Dodany tekst: 08 Cze 2012, 10:34:04

wlasnie sie maksymalnie rozczarowałam, nie dosc ze w strefie dają tylko carslberga, to jeszcze NISKOALKOHOLOWEGO!!!! dobrze, ze nie szampana piccolo :zly:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mignon

szelma, ale i tak wstyd i tak :(

wczoraj jeszcze mówiłam M., że bardziej niż na zwycięstwie naszej drużyny zależy mi na tym, by goście wyjechali zadowoleni, by poszła o nas dobra opinia, nikt nikomu tym razem nie ukradł roweru, osła, nikt nie osiadł na mieliźnie i inne takie

a tu od rana z grubej rury kibole :(

szelma

Cytat: mignon w 08 Cze 2012, 11:48:19wczoraj jeszcze mówiłam M., że bardziej niż na zwycięstwie naszej drużyny zależy mi na tym, by goście wyjechali zadowoleni, by poszła o nas dobra opinia

Otuszto. O to chodziło mi, kiedy mówiłam, że kibicuję Polakom i Euro jako takiemu. Ech, noo... I artykuł w Guardianie też już o tym był... I podobno rodziny dwóch angielskich piłkarzy faktycznie nie przyjechały do PL po tym programie BBC, bo się boją... Ech... I we Wrocławiu Solidarni będą rozdawać jakieś durne ulotki o zamachu na marszu, jaki organizują, i w Warszawie nie wiadomo, co z tymi durnymi "krzyżowcami"...
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Justynna

Cytat: szelma w 08 Cze 2012, 10:50:59
I we Wrocławiu Solidarni będą rozdawać jakieś durne ulotki o zamachu na marszu, jaki organizują, i w Warszawie nie wiadomo, co z tymi durnymi "krzyżowcami"...
To już jest poniżej jakiejkolwiek krytyki  :thumbdown: Nie zrozumiem chyba tego nigdy...