szukamy lodówki

Zaczęty przez jusia, 05 Lis 2007, 22:29:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jusia

Szukam lodówki, musi mieć duży zamrażarnik na dole i być wzrostu mojego męża ;-) czyli tak ok. 1,8 m, aha jeszcze dwa warunki konieczne max. 60 cm szerokości oraz 60 cm głębokości. Przekopaliśmy mnóstwo forów lodówkowych, ale jeszcze Was zapytam, jakie lodówki macie/ jakie polecacie?(i mam nadzieję, że jeszcze tego tematu nie było na sferze, bo szukałam i nie znalazłam  :) )
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

salsa

jusia79, ja mam lodówke ARDO styl RETRO waniliowa ( Ardo COO 2210 SHC )
poza tym ze mam piekny Dizajn, to jest bardzo dobra jakosciowo

w środku:

http://bdk.nokaut.pl/img/nokaut/getProductPhoto.php?photo_id=74048

reszta:
http://www.euro.com.pl/foto/1162556/1162556_3.jpg

kolor jest bardziej waniliowy, mniej zółty
a uchwyty sa srebrne a nie tak jak na fotce-czarne:)

jestem z niej bardzo zadowolona
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Nie podpowiem Ci konkretnej marki, ale nie daj sobie wmowic w sklepie, ze klasa A jest najlepsza..., bo nie jest. Sa urzadzenia klasy a+ i a++, najlepiej zawsze porownac konkretne zuzycie energii.

Tu masz link do testow:

http://www.idealo.de/preisvergleich/TestProdukte/2800W1083.html

Nie wiem czy znasz niemiecki, ale nawet jelsi nie to nie szkodzi. Marke rozpoznasz, a Testnote - to wynik testu 1 to najlepsza ocena.
Masz tez wymiary lodowek:
Höhe - wysokosc
breite - szerokosc
Tiefe - glebokosc
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

jusia

Cytat: "salsa"ja mam lodówke ARDO styl RETRO
ARDO? czy to ktoś jeszcze kupuje  :?: a tak serio, mamy już pralkę ARDO, jesteśmy z niej b. zadowoleni , dostaliśmy od mojej mamy (notabene wygrała ją w jakimś konkursie  :-D  ),  niestety Godzilla przy pierwszej wizycie stwierdziła "ARDO, przecież to z niższej półki", strasznie mnie wnerwiła, myślałam, że mnie coś trafi :evil:  a najgorsze jest to , że sama to nam opowiada, czego to nam nie da, a na razie skończyło się na jednym komplecie pościeli (chyba jeszcze jej własnego prezentu ślubnego), w związku z tym, poszukując lodówki, ciągle wybieram różne modele ARDO złośliwa jestem , czy co  :mrgreen:
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

gioseppe

Cytat: "mayagaramond"
http://www.idealo.de/preisvergleich/TestProdukte/2800W1083.html
Niemcy to jednak na wszystkim testy robia :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

tachogti

rany zobaczylam ten topic i az mi sie pocisnelo na klawiature: "a gdzie Ci sie zgubila ta lodowka?" kretynskie to ale nie moglam sie powstrzymac.. Przepraszam i ide sie puknac w leb ;p
sorry za OT
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

salsa

Cytat: "jusia79"ARDO? czy to ktoś jeszcze kupuje :?:
a gzuik
to jest nowoczesna, bardzo dobra lodówka
przy porownaniach miała duzo lepsze para,etry niz nie jeden Wirpool czy inna. No i ma klase A+:)

:mrgreen: a tesciowa na Drzewo:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

gdziezby

Ja marzę o czarnym jak smoła SMEGU. Może wkrótce ... :-)
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

mayagaramond

Cytat: "gioseppe"Niemcy to jednak na wszystkim testy robia

hm, zaraz sprawdze, czy sa np. testy wibratorow :-P

ojej, chyba trzeba ohaslowac watek ;-)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

Ja mam lodówkę Elektrolux, ale modelu nie pamiętam. Moja mam też niedawno sobie Elektroluxa sprawila i obie są super.

konwalia

Ja mam amicę i w 100% odradzam. Koszmar użytkowania...

jusia

My już chyba wybraliśmy, to będzie Electrolux ERB 34003 W, wysokość 176 cm, szer. 59,5 cm, głębokość 63,5 cm i ma olbrzymi zamrażarnik 92 l (o to mi chodziło), oczywiście w sklepach rozpiętość cenowa tego samego modelu duża, zatem chcemy kupić w necie
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zuzia

Cytat: "jusia79"oczywiście w sklepach rozpiętość cenowa tego samego modelu duża, zatem chcemy kupić w necie
poszukajcie po sklepach bo może się okazać, że w sklepie jednak taniej.
Jak my szukaliśmy swojej to np. w każdym Media Markt byla inna cena - od 2600 do 3800 za ten sam model. Wzielismy tą najtańszą, z ekspozycji (nie byla tania dlatego, że z ekspozycji tylko taką mieli promocję). K. obejrzal ją ze wszystkich ston - nie miala żadnych otarć a za to, że z ekspozycji to jeszcze transport gratis mieliśmy. No i dostaliśmy lącznie 480 puszek napojów coca-coli (cola, fanta etc) a mój K. jest od coli uzależniony i jak policzyliśmy to lącznie jeszcze ze 400 zl gratisem dostaliśmy.

salsa

my kupilismy w necie, zaoszczedzilismy około 500 zł
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

feeling.good

ja się zastanawiam nad LG 379 BV. wysoka na 185 cm i taką chce moj narzeczony:) Nie ma jakiś bajerów. Klasa A. Opinie użytkowników w internecie bardzo pozytywne.
Podobały mi się też Samsungi, ale co do ich jakości słyszałam wiele złego (b. głośne, kiepskie uszczelki i wykończenia).

julka

Zaintrygował mnie temat, bo... nie pamiętam, jakiej firmy mam lodówkę  :->
Serio.
Chłodzi i mrozi, a to chyba najważniejsze  ;-)

Nie wiem jak u Was, ale u mnie w sklepach można negocjować - oni to pewnie i tak mają wliczone - i zawsze da sie trochę "urwać" od ceny widniejącej na ekspozycji.

talula

A coś pod zabudowę doradzicie?;) koniecznie A+

kamu2

Cytat: "talula19"A coś pod zabudowę doradzicie?;) koniecznie A+
My mamy pod zabudowe Whirpoola nie pamiętam dokładnie nazwy,jesteśmy bardzo zadowoleni.Zamrażalnik jest w dolnej części,część chłodząca w górnej.Ma półke na butelki, 175 cm wysoka.
Na temat tej firmy jeśli chodzi o lodówki słyszeliśmy dużo dobrych opini i to od serwisantów.Polecam ci sklep internetowy www.maximedia.pl my u nich zamawialiśmy cały sprzęt agd do kuchni i sporo zaoszczędziliśmy,uczciwa firma.
O ile dobrze pamiętam to chyba ta tylko że w środku nasza jest błękitba
http://www.maximedia.pl/?c=lodowki_do_zabudowy&p=whirlpool_art_450
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

twinnie77

Ja mam Gorenje z 4 szufladami w zamrażarce

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


model RKI4254W

szczegóły http://www.gorenje.pl/9518?aid=9808
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

mam pytanie, głupie może, ale ja naprawde nie wiem: gdzie można kupić lodówke inną niz srebbrna i biała? czy to na zamówienie jakos robią?


brawurka


mika



konwalia

Cytat: jusia79 w 07 Lis 2007, 08:18:22
My już chyba wybraliśmy, to będzie Electrolux ERB 34003 W, wysokość 176 cm, szer. 59,5 cm, głębokość 63,5 cm i ma olbrzymi zamrażarnik 92 l (o to mi chodziło), oczywiście w sklepach rozpiętość cenowa tego samego modelu duża, zatem chcemy kupić w necie

Jusia kupiliście tą lodówkę?
Bo ja się zastanawiam, potrzebujemy coś na szybko bo nam się psuje g.... amica.
Jak się otwiera drzwi, bo nigdzie nie ma zdjęć z zewnątrz.