Gdzie mieszkamy

Zaczęty przez mary, 05 Lis 2007, 18:14:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Norka

Cytat: szelma w 21 Sie 2012, 16:35:36
I Norka już wszystko wie :D
No ba :D

A co do zarobków, to ja jestem za ujawnieniem wynagrodzeń i jasną ścieżką awansu finansowego w każdym zawodzie ;D

vobi

Cytat: maraxela w 21 Sie 2012, 16:32:52
podajcie jeszcze dokladny adresy ,zarobki . Zbytni ekshibicjonizm na forum otwartym moze byc drogi w skutkach .

gratuluje przezornosci, ale jakos wybiorczo traktujesz ekshibicjonizm, rozumiem ze zamieszczanie zdjec mieszkania/domu juz takiego niebezpieczenstwa nie niesie?

marax

#102
Cytat: vobi w 21 Sie 2012, 20:36:54
gratuluje przezornosci, ale jakos wybiorczo traktujesz ekshibicjonizm, rozumiem ze zamieszczanie zdjec mieszkania/domu juz takiego niebezpieczenstwa nie niesie?
niesie i tez o tym pisalam w innym miejscu  ;).

jestynka

chyba norce nie o to chodzi
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Norka

Doda, chodzi mi o jawne widełki wynagrodzenia przy ofertach pracy, a potem przejrzysty system awansu zawodowego, np. na początek w firmie A mogę zarobić 2-2,5 tys., ale jeśli zrobię x, y i z to awansuję i moja pensja wzrośnie do 3-3,5 tys. (awans na podstawie wykonanych zadań a nie tylko czasu spędzonego w firmie). Wydaje mi się, że taki system lepiej motywuje niż ciągłe wodzenie za nos typu "tym razem nie dostanie pani podwyżki, ale może następnym razem już tak" ;D

W życiu nie kazałabym komuś publikować stanu jego finansów w internecie i to pod własnym nazwiskiem. Zrobiłaś ze mnie psychola ;D