jest mieszkanie, jest remont

Zaczęty przez bozena.dp, 07 Mar 2012, 12:54:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bozena.dp

#2875
Cytat: wrobelek0403 w 28 Paź 2012, 12:29:49zobaczyłam fajny wieszak i pomyslałam o Twoim przedpokoju Smiley

a po ile on, bo na stronie go nie widzę, chyba trzeba być zalogowanym

Dodany tekst: 28 Paź 2012, 13:53:40

Cytat: elve w 28 Paź 2012, 09:56:29I.... skoro kilka obrazowwprowadza chaos w wiekszym i bardziej konsekwentnie urzadzonym wnetrzu, to co bedzie u ciebie?

no wiesz, ale teych obrazów u niej dużo i w dużych rozmiarach, ja myślałam o czymś mniejszym ;) ale spoko, pomyśli się co i jak jak będą krzesła ;)
dzieki :)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bozena.dp

#2877
krzesła https://picasaweb.google.com/BozenaDP/Mieszkanie02?authkey=Gv1sRgCIuJ5JW88tjE6QE#5804350562214487394
pokazuje bez siedzisk, bo po co mam pokazywać niepasujące :P

po południu wrzucę wam zdjęcia stołu z krzesłami ;)
teraz jak już ten stół i krzesła stoją to przyznaje rację elve, że jednak lepiej zostwić szarą sciane w spokoju a powiesić coś nad stołe i/lub kanapą ;)

Dodany tekst: 29 Paź 2012, 10:52:20

Cytat: wrobelek0403 w 28 Paź 2012, 16:19:17
bozenka, wysłałam Ci zaproszenie :)

dzięki, przyjęłam, ale powiedz mi gdzie mam szukać tego wieszaka, bo nie umiem się tam odnaleźć :blush:

margareta

Ale fajnie te krzesła wyszły. Czym były malowane?

bozena.dp

akrylowa farba do drewna i metalu z beckersa

inkageo

Imagine there is no hate

bozena.dp

#2881
Cytat: inkageo w 29 Paź 2012, 11:49:43
Fajny kolor!

ale tylko kolor, prawda :P
dzięki, fakt kolor fajny, choć myślałam, że będzie ciut ciemniejszy
a że krzesła nie grzeszą "urodą" to wiem, ale jak się nie ma co sie lubi to się lubi co się ma ;)

Dodany tekst: 29 Paź 2012, 12:03:20

inka i jakie siedziska bys do nich widziała?

inkageo

Ustaw je przy tym stole to pomyślę. One są takie duże, wystają ponad krawędzie krzeseł? No bo zastanawiam się, czy w związku z tym niebieskie nie będą za bardzo rzucać się w oczy. A może szare dać?
Całkiem fajnie całe wyglądają. Ale musisz postawić przy stole, stół ustawić prostopadle. I przyłóż te siedziska.
Imagine there is no hate

bozena.dp

#2883
tak, one są większe niż krzesła, wystają poza krawędzie
stół już ustawiony tak jak ma stać, a siedziska zamontowane, tymczasowo z kolorowymi paskami, bo na czymś siedzieć trzeba ;)
zdjęcia zrobię po południu, bo muszę baterie w aparacie naładować
mogę wrzucić na chwile krzesło z siedziskiem ;)

Dodany tekst: 29 Paź 2012, 12:27:43

proszę :blush:
https://picasaweb.google.com/BozenaDP/Mieszkanie02?authkey=Gv1sRgCIuJ5JW88tjE6QE#5804690473791186338
tak myślę, że może rzeczywiście szare mogłyby fajnie wyglądać, tylko czy odcień musiałby być taki jak krzesła czy niekoniecznie?

inkageo

#2884
Nie jest brzydko :) Tylko obawiam się, że do reszty kolorów w pokoju może nie pasować. Czekam na fotkę całości.

Dodany tekst: 29 Paź 2012, 12:34:50

A może i będzie pasować :)
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

bozena.dp kolor boski, fason nie jest zly, wszystko psuje ta fala na oparciu, jakby jej nie bylo, tylko rowno, to by byly calkiem rasowe ;) ale i tak fajnie, nie wiem, co bym im dolozyla na poduche..
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

No i pomyśl o przemalowaniu komody, dobrze Wam idzie! :beer:
Imagine there is no hate

margareta

bozena sami malowaliście, czy fachowiec? Mnie się podoba nie tylko kolor, całe krzesła wyglądają od razu lepiej w porównaniu z tym jakie były. Może i komodę przemalujcie na szaro-biało albo jasnoszary z ciemnoszarym. I siedziska według mnie mogłyby być ciemnoszare

bozena.dp

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 29 Paź 2012, 12:35:19
bozena.dp kolor boski, fason nie jest zly, wszystko psuje ta fala na oparciu, jakby jej nie bylo, tylko rowno, to by byly calkiem rasowe ;) ale i tak fajnie, nie wiem, co bym im dolozyla na poduche..

no właśnie wiem, że gdyby nie ta fala, że gdyby góra oparcie była prosta to krzesła wyglądałby 100x lepiej ;) to zaokrąglenie kojarzy mi się tak "staromodnie", a prosta góra byłaby bardziej "nowoczesna", no ale jest jak jest

Kasia

bozena fajne krzesła, nowe zycie im daliście :D

jakby co to zawsze mozecie poduszke jedna doszyć czy dwie i rzucić na łózko :) zostało ci coś materiału?
jezeli tak to weź sam materiał połóź na kanapie, zobaczymy jak bedzie pasowało :D a jak nie macie to połóz siedzisko ;)

Dodany tekst: 29 Paź 2012, 12:43:31

i młodemu na krzesło tez bym podobna poduche uszyła :D

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: bozena.dp w 29 Paź 2012, 13:37:38to zaokrąglenie kojarzy mi się tak "staromodnie", a prosta góra byłaby bardziej "nowoczesna", no ale jest jak jest
to opitol gore i przyklej deske prosta :D beda zajebiaszcze ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Cytat: inkageo w 29 Paź 2012, 12:35:33
No i pomyśl o przemalowaniu komody, dobrze Wam idzie! :beer:

tak, tak koniecznie :) moze tez na zblizony kolor do krzeseł :knuje: zeby tylko nie wyszło za szaro. Moze lepiej na biało.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bozena.dp

#2892
Cytat: margareta w 29 Paź 2012, 13:35:56bozena sami malowaliście, czy fachowiec?

sami, tzn. szwagier, a malowaliśmy pistoletem, nie wiem jak to się fachowo nazywa, takim jakiego lakiernicy uzywają do malowania aut np.
o czymś takim http://rg-sklep.nazwa.pl/duze/jonnesway/ja-6111.jpg
do tego jest potrzebny kompresor, dobrze, że u moich rodziców taki sprzęt jest ;)

Cytat: Kasia w 29 Paź 2012, 13:40:15i młodemu na krzesło tez bym podobna poduche uszyła

nie wiem czy to ma sens, bo jemu strasznie podoba się siedzenie przy stole, więc możliwe, że lada moment się pozbędziemy jego krzesełka ;)

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 29 Paź 2012, 12:53:11
to opitol gore i przyklej deske prosta :D beda zajebiaszcze ;)

już o tym rozmawialiśmy z mężem, zapytam stolarza, który będzie przerabiał nam drzwi do pokoju P., ile takie coś by kosztowało ;) bo ta deska u góry nie może być całkiem płaska (prosta tak), tylko lekko zaokrąglona, bo tak są też wykończone pionowe boczne deski - nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi ;D

nad przemalowaniem komody myślę, ale muszę jeszcze męża urobić ;)

a tutaj fotki stołu, zdjęcie materiału na sofie, jak zasugerowała Kasia i na końcu zdjęcia samych siedzisk - jak widać nie są identyczne ;)
https://picasaweb.google.com/BozenaDP/Mieszkanie02?authkey=Gv1sRgCIuJ5JW88tjE6QE#5804720618091819986

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: bozena.dp w 29 Paź 2012, 15:30:34bo ta deska u góry nie może być całkiem płaska (prosta tak), tylko lekko zaokrąglona, bo tak są też wykończone pionowe boczne deski - nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi
rozumiem, szczerze mowiac, to mnie gorna krzywizna nie kluje po oczach, ok - porste by bylo lepsze, ale najbardziej psuje wszystko dolna krawedz gornej poprzeczki - to opitolic na rowno bez baldachimow z palacu maharadzy by wystarczylo :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

bozena.dp

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 29 Paź 2012, 15:41:38to opitolic na rowno bez baldachimow z palacu maharadzy by wystarczylo

ale czy tak się da? :hmm:

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: bozena.dp w 29 Paź 2012, 14:45:44
ale czy tak się da? :hmm:
nie wiem o co pytasz :D czy ja to bym zrobila? mozliwe acz efekt koncowy zapewne doceilabym tylko ja ;). czy ktos kto jest stolarzem i ma upieprzyc dwa dzyndzelki, zeby bylo rowno  - no chyba nie masz watpliwosci? chyba, ze skrajne drazki oparciowe wewnetrzne sa bardzo krotkie i nie siegna opitolonego - trza sprawdzic
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

bozena.dp

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 29 Paź 2012, 15:48:05chyba, ze skrajne drazki oparciowe wewnetrzne sa bardzo krotkie i nie siegna opitolonego - trza sprawdzic

no właśnie o to mi chodziło ;)
nie wiem jak daleko te drążki sięgają tam w środku pod tymi łukami ;)

margareta


Angie

bozena.dp wow! ale te krzesła się zmieniły :) fajnie. Komodę pomalowałabym na biało.

wrobelek0403

bozenka, krzesła jak nie te same :thumbup:

ja bym te poduchy na kanapie jakos inaczej połozyła, moze kropkowana na srodku :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login