Torebki (do kozaków oczywiście)

Zaczęty przez tiliam, 03 Lis 2007, 21:27:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Cytat: "tachogti"ta zolta z reserved sliczna rzeczywiscie  nawet sie do niej przymierzalam w sklepie ale potem doszlam do wniosku ze nie mam nic zoltego...
Ale ja jej wcale nie noszę do żółtych rzeczy! Do jeansów, do brązów, do czerni, do granatu, do kremu, do butelkowej zieleni, do wszystkiego ;)
Imagine there is no hate

magdalinska

ja jestem na etapie szukania miodowej albo zoltej, na razie oprocz twojej inkageo,  nic mi nie wpadlo w oko. a potrzebuje wlasnie do butelkowo zielonej kurtki zamszowej

marie

Ja torebki najczesciej kupuje w wylegarni (www.wylegarnia.com), sa niedrogie, jest ich z tysiac a najwieksza zaleta jest to ze sa niepowtarzalne!

Uwielbiam wylegarnie i moge przegladac te strone przez caly dzien. Jedyny minus to to, ze jest to sklep internetowy i zakup zobaczysz dopiero jak przyniesie Ci go listonosz, ale ja jeszcze nigdy nie bylam niezadowolona.

Ostatnio kupiłam tam brazowa torebke do moich nowych kozaków, bransoletke i kolczyki. Jestem zachwycona.

zuzia

magdalinska,
obie twoje mi się strasznie podobają.

Ja się zbieram, żeby swoim fotki zrobić ale:
1. nie mam sily
2. obawiam się, że zwierzak mnie zabije jak jej znowu miejsca na serwerze zabraknie bo torebek to ja mam multum.

didi_loczek

Cytat: "magdalinska"a jestem na etapie szukania miodowej albo zoltej, na razie oprocz twojej inkageo, nic mi nie wpadlo w oko. a potrzebuje wlasnie do butelkowo zielonej kurtki zamszowej

ja wlasnie wczoraj kupilam taka:

magdalinska

didi_loczek,  super ta torebka!! wlasnie czegos takiego szukam:)


magdalinska

didi_loczek,  dzieki za linka, ale chyba poszukam czegos w polsce;)

rubin04

Słaba ze mnei baba bo torebek mam jak na lekarstwo.

Ale to moja kolekkcja:

mała zielona - kupiona kiedys przez byłego - dobra na lato :)
jasna zielona z rączką metalową-kółeczkiem: kupiona w czasie tzw. "przypływu dobrego humoru" albo okres miałam.. nei wiem.. nigdy nie użyta.
Brązowa ze złotym środkiem - ulubiona na wszelkie imprezy: kupiona za 30 zł w lumpeksie. W zestawie było lusterko z takim samym złotym wykończeniem. cudo.

I moja "torebka" codzienna: nienawidze jej ale mieści A4.

a swoja drogą - moze doradzicie mi - gdzie i ajką kupic torebkę by była uniwersalna: najlepiej czarna chyba.. by była do płaszcza, kurteczki i na większość okazji z tymi codziennymi włacznie...??
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: "rubin04"a swoja drogą - moze doradzicie mi - gdzie i ajką kupic torebkę by była uniwersalna: najlepiej czarna chyba.. by była do płaszcza, kurteczki i na większość okazji z tymi codziennymi włacznie...??

Gdzie to ja oczywiscie nie wiem, ale ja bym poszukala pojemnej, skorzanej torebki z kieszeniami. Np. czegos w tym stylu:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

rubin04

o ta pierwsza by sie nadala.. no moze tylko mogła by być ciut mniejsza - bo juz postanowiałam nie nosić ze sobą połowy biurka :) Dzięki za natchnienie :)

Jak ktoś taka jakąs gdzoes zobaczy proszę o meldunek :) Piwko gwarantowane :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Duże fajne torebki w przyzwoitej cenie widziłam w Reserved - ok. 100 zł :) Solar droższy - tu za 200 zł widziałam fajne :) Szukałam dużej czarnej torebki dla siostry, ale w końcu kupiłam kolczyki i krem..
Imagine there is no hate

mayagaramond

CytujSzukałam dużej czarnej torebki dla siostry, ale w końcu kupiłam kolczyki i krem..

Krem i koczeki dla siebie czy siostry? :-D

rubin - 1. jest z Witchen, oni maja tez sklep internetowy www.witchen.pl
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

rubin04

no ja włąsnei chce dużą czarną..
Ale zaprosiłam brata na urodziny - może jak zapyta o prezent to poem ze czarną torebkę - jego panna ma dobry gust wiec wtedy latanie po sklepach na nich spadnie :)

[ Dodano: 14-11-2007, 22:54 ]
www.witchen.pl cos nie czaję tej strony.. wrrr...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Cytat: "mayagaramond"Cytat:
Szukałam dużej czarnej torebki dla siostry, ale w końcu kupiłam kolczyki i krem..


Krem i koczeki dla siebie czy siostry?  
Haha :) Dla siostry, ale kolczyki też sobie kupię. Ja zawsze w prezencie daję, to co sama chcę mieć i w końcu lecę do sklepu i kupuję drugi egzemplarz ;)
Info dla wrocławianek - w outlecie Calzedonia Intimissimi jest mega wyprzedaż - wszystko po 3,90 i 1,90 :) Kupiłam sobie 6 koszulek :) Nawet stroje kąpielowe są po 3,90! Sporo szmat, ale można wygrzebać coś fajnego :) Rajstopy 40 den są po 1,90 :)
Imagine there is no hate

rubin04

oj to jutro pojadę..
A wiesz ze w magnoli oblewają fekaliami? słyszałas? Rura pękła i na jakąs kobietę w sklepie się polało...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Cytat: "rubin04"oj to jutro pojadę..
A wiesz ze w magnoli oblewają fekaliami? słyszałas? Rura pękła i na jakąs kobietę w sklepie się polało...
O matko, padłam ze śmiechu. Magnolia ma smak, magnolia ma styl :)
To mieliśmy farta, że nas nie oblało w sobotę :)
A jak będziesz w Factory Outlet to są super płaszczyki w Mango, ceny 140-210 zł :)
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: "inkageo"Info dla wrocławianek - w outlecie Calzedonia Intimissimi jest mega wyprzedaż - wszystko po 3,90 i 1,90 :) Kupiłam sobie 6 koszulek :) Nawet stroje kąpielowe są po 3,90! Sporo szmat, ale można wygrzebać coś fajnego :) Rajstopy 40 den są po 1,90 :)
Cytat: "inkageo"w Factory Outlet to są super płaszczyki w Mango, ceny 140-210 zł :)

jak nic zaraz tam do Was przyjade!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

A mamy płaszczyk przecenili z 660 zł na 209 zł:) To jest okazja :)
Imagine there is no hate

rubin04

no to jutro kredytowa w dłoń i jade :)

[ Dodano: 14-11-2007, 23:13 ]
mayagaramond, dzięki z alink. Juz sie "wkręcam"
tak to ja mogę wtybierac, a nie po sklepach sie męczyć..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Znalazłam kilka fajnych torebek, będę ich teraz szukać w sklepach :)
Imagine there is no hate

foszek

Ta ostatnia... boska, gdyby jeszcze w oliwce byla...

aniak1211

Ja nie jestem posiadaczka wielu torebek,zawsze lubilam male torebeczki,
moj ostatni zakup

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d4fc2f4e99d95176.html
Jak do tej pory to moja najwieksz torba
nie liczac podroznej jako bagaz podreczny :->

Majeczka

mayagaramond,  tak granatowa 'balenciaga' przepiekna :) gzdie taka mozna upolowac ??
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login