Torebki (do kozaków oczywiście)

Zaczęty przez tiliam, 03 Lis 2007, 21:27:33

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

tiliam

kobietkio
teraz temat równie ważny
nasze torebki - oczywiscie mamy ich na pewno sporo..
jake mamy a jakie nam się marzą
i ile ich macie?
ja chyba skromnie - bo w sumie chyba z 5 tylko
w tym raptem 2 ktorych tak naprawde uzywam
ostatni moj zakup to ta:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


inkageo

Fajny temat :) Dziewczyny super te Wasze torby :) Jutro zrobię fotki swoim zbiorom :)
Imagine there is no hate

tiliam

siog - ta trzecia jest supeer!!!:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

siog, ta zielona mnie urzekła...
zaraz obcykam moje hehe
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

mary

cykajcie zdjęcia i zamieszczajcie z nazwą firmy/sklepu, bowiem bardzo potrzebuję nowej torebki, a brak mi inspiracji. Liczę, że znajdę ją tutaj ;)

inkageo

Imagine there is no hate

nionczka

Oto kilka z moich torebek. Wlasnie doszlam do wniosku, ze potrzebuje wiecej ;-.) Wiekszosc  znich pochodzi ze sklepu z akcesoriami, ktory pare razy w roku wyprzedaje wszystko za grosze. Wiec nie sa to drogie torebki :-)
Poza tym nosze duze torby bo zawsze chodze na piechote i zawsze nosze przy sobie parasolke (takie miasto :-)).

[ Dodano: 04-11-2007, 14:50 ]
Inkageo, super ta z Quiosque. Przydalaby mi sie taka!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Najbardziej podoba mi się pierwsza i zielona z Mango :) Aż trudno uwierzyć, że nie mam ani jednej zielonej torby! Skandal!
Imagine there is no hate

sonja

Ale zbiory! niezłe jesteście:) ja do torebek w ogóle nie mam serca mam może ze 4 z ktorych noszę dwie, chyba nie jestem kobietą:( Siog na w kwiaty jest przecudna.

calla

To i ja sie pochwale mala czescia mojego zbioru torebek. Mala, bo mam ich z 15, ale reszta jest juz spakowana, bo w sobote sie przeprowadzamy. Nie sa to torby do kazakow. Taka musze sobie kupic brazowa i oczywiscie duza.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

magdalinska

inkageo,  super ta zolta z reserved!! potrzebuje takie cos:)
jak mi sie uda to na jutro sfotografiuje moje zbiory, ale nie ma ich za duzo... uwielbiam torebki, ale najbtradziej nie lubie ich zmieniac, bo zawsze zostawie w poprzedniej cos, co akurat potrzebuje;)

rubin04

jejku, no to ja wypadam załośnie z moimi 2 szt wyjściowych (jedna kupiona 8 lat temu ale mało użwana, druga za 30 zł w Lumpexie - boska..), oraz 1 torbą, której zaletą jest to, ze format A4 sie miesci. Kiedyś jak jeszcze biegałam do instytutu to pod pojeciem "torebka" rozumialam "torba na ramie w która wcisne laptopa"

Ale jestem pod wrażeniem waszej kolekcji. Chyba zacznę iśc w wasze ślady...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

nionczka ta turkusowa z kwiatkami wzbudziła we mnie zawiść i zazdrość, jest piękna i w moim stylu, ja ceee taką!!!!!
Co do torebek, mam sporo i tu i w PL (te w PL już pewnie zagarnęły małe łapki), ale jakąś skłonnośc mam do toreb, w których spokojnie mogłaby się zmieścić turystyczna lodówka :mrgreen:

sweedee

nionczka, czy Twoja teściowa tez jest fanką U2???  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

nionczka

Cytat: "malutenka5"nionczka ta turkusowa z kwiatkami wzbudziła we mnie zawiść i zazdrość, jest piękna i w moim stylu, ja ceee taką!!!!!
Co do torebek, mam sporo i tu i w PL (te w PL już pewnie zagarnęły małe łapki), ale jakąś skłonnośc mam do toreb, w których spokojnie mogłaby się zmieścić turystyczna lodówka :mrgreen:

Prawda, ze cudna? Poczatkowo kosztowala 30 euro, ale ja ja zobaczylam dopiero przeceniona na 6 i kupilam 2, dla mnie i dla blizniaczki. Babka na mnie spojarzala jak na psychiczna bo nie rozumiala po co mi 2 takie same :-)
Siostra moja zawyla z radosci jak ja zobaczyla. Ale juz nam sie troche zeszmacily. Juz ponad 2 lata je nosimy i to dosyc czesto.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: "nionczka"Prawda, ze cudna? Poczatkowo kosztowala 30 euro, ale ja ja zobaczylam dopiero przeceniona na 6 i kupilam 2, dla mnie i dla blizniaczki.
jest piękna!!! Mnie się najczęściej trafiają fajne torebki w ciucholandach, ostatnio sztruksowa z kotkiem, ale muszę pasek w niej skrócić, bo mi się majta gdzieś w okolicy kolan :mrgreen:
Masz bliźniaczkę? Jak fajnie! Jak byłam mała to strasznie ubolewałam nad tym, że nie mam bliźniaczki, albo przynajmniej starszego rodzeństwa :->


inkageo

Imagine there is no hate

gioseppe

no no no! niezłe zbiory macie :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

magdalinska

a to moje ulubione: (juz sie nauczylam wklejac zdjecia :-P )

inkageo

Imagine there is no hate

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

didi_loczek

Cytat: "nionczka"Didi, super ta w kratke!

haha, prezent od narzeczonego, firma Burton!! trafil w moj gust bezblednie,
lubie duze torby a w tej nawet laptop sie miesci  :mrgreen:

tachogti

jejeku a ja myslalam ze mam duzo torebek :D ta zolta z reserved sliczna rzeczywiscie :D nawet sie do niej przymierzalam w sklepie ale potem doszlam do wniosku ze nie mam nic zoltego...
Ja moim torebczynom nie zrobie zdjecia bo moj chlop wcisnal gdzes aparat i nie wiem gdzie ;p

Rany !!!! nie mam ani jednej skorzanej torebki!!!! niedopatrzenie powazne  ;-)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P