ziuta i remont łazienki

Zaczęty przez ziuta, 14 Lut 2012, 22:46:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: Kasia w 16 Lut 2012, 09:30:25
pomyśl ile byś spedziła łażąc pomiedzy tymi pokojami garderobianymi ;) i ile byś się naklęła ;)

to bylby jeden pokoj ;) tylko mialby strefy lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

aaaaaaa nie no jak strefy to jak najbardziej, strefy czy tez stref nigdy nie za dużo :thumbup:

mika

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 16 Lut 2012, 09:26:06ja chetnie bym trzymala w oddzielnym pokoju na kosmetyki i perfumy z toaletka, garderoba ogolna, garderoba obuwnicza i garderoba bizuteryjno-akcesoriowa,
:rotfl: i jeszcze "garderoba na piwo" jak w tej reklamie :rotfl:

zwierzatko_mojej_mamy

moze byc tez nie pokoj, tylko ciag logiczny :D w postaci holu ;) wychodze z lazienki, majtowo-bielizniana strefa, ciuchowa strefa, strefa obuwia, akcesoriowa strefa, toaletka, perfumy psyk, plaszcz ;) moze byc rowniez tak, ze ja caly czas w jednym miejscu, a tylko garderoba sie obraca i pokazuje mi te strefy z kolejnosci jak wyzej :D nie upieram sie lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 16 Lut 2012, 09:34:34moze byc rowniez tak, ze ja caly czas w jednym miejscu, a tylko garderoba sie obraca i pokazuje mi te strefy z kolejnosci jak wyzej

Stoisz w jednym miejscu, a takie robo-ramiona jak na taśmie w fabryce samochodów Cię ubierają, podają torebkę do ręki, psik psik perfumami i na koniec kop, żeby do roboty szybciej dojść ;).

A perfumom przeszkadza najbardziej intensywne światło naturalne i wilgoć. Wystarczy trzymać w pudełku albo szafce i już im będzie lepiej na duszy.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

salsa

Cytat: hrabinja w 16 Lut 2012, 09:41:17Stoisz w jednym miejscu, a takie robo-ramiona jak na taśmie w fabryce samochodów Cię ubierają, podają torebkę do ręki, psik psik perfumami i na koniec kop, żeby do roboty szybciej dojść .
jezu ja to chce :D gdzie to dają :D ??
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

emcia


elve


inkageo

Imagine there is no hate

salsa

aaaaaaaaaaaaa SZELMA ?! :D :D

rysunek pogladowy godny szelmy normalnie :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mika


szelma

Eeeeeeee, jaka szelma - plebs jakiś mi tu imputujecie ;).
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

mayagaramond

#190
Cytat: Kasia w 16 Lut 2012, 09:30:25i ile byś się naklęła


przeczytalam: naklękała

opluty opluty

Dodany tekst: 16 Lut 2012, 10:15:16

Cytat: hrabinja w 16 Lut 2012, 09:52:21
Masz, zaprojektowałam Ci lol

opluty opluty opluty
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

fasolka1980


wrobelek0403

#192
Cytat: ziuta w 15 Lut 2012, 20:02:21i ja wiem, że tych rzeczy też nie ma na zdjęciach w katalogach, ale to jest łazienka do mieszkania i ma być wygodnie nam

:beer: tez mam wystawke w łazience przy lustrze (na półeczce), bo lubie miec rzeczy pod reka :D
i całkowicie Cie rozumiem i popieram. :D



Dodany tekst: 16 Lut 2012, 10:43:30

jezuuuu, Szelma wrociła??? lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

a komu powinno się polać, komu?
:rotfl:

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

:D szelma nie szelma, ale roboramiona CZEBA opatentować !

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

wrobelek0403 widziałam to jak salsa wczoraj wklejała na plotach i od razu pomyślałam, że mi się nie podoba :blush:
zjeździłam chyba z 5 czy 6 salonów łazienek i dalej nie wymyśliłam nic sensownego, więc remont stoi
tyle tylko, że pan od płytek ma nam robić piwnicę, więc będzie na miejscu i jak skończy piwnicę to ma się brać za łazienkę
muszę coś wykombinować do tego czasu...
póki co biorę pod uwagę 2 opcje:
1) umywalka tam gdzie jest i blat przez całość, do tego wanna krótka taka na 120cm http://www.ravak.pl/?page=lilia
2) tak jak porponowała kiedyś elve, umywalka na prawą ścianę w miejsce wanny, blat wtedy miałby jakieś 110cm i kończył się "ścianką" przy wannie
generalnie bardziej skłaniam się ku drugiej opcji, ale jakoś nie umiem się przekonać do tego, że na wprost drzwi będzie wanna (i nic innego nie będzie widać, bo umywalka będzie we wnęce na prawo), a nie umywalka z lustrem jak do tej pory (siła przyzwyczajenia)

wrobelek0403

ziuta mysle, ze co nie zrobisz bedzie ok :)

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

Cytat: wrobelek0403 w 08 Mar 2012, 13:39:25
ziuta mysle, ze co nie zrobisz bedzie ok :)


taak? to fajnie, bo ja aktualnie mam wrażenie, że co nie zrobię, to będzie do d... lol