ziuta i remont łazienki

Zaczęty przez ziuta, 14 Lut 2012, 22:46:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

Cytat: inkageo w 15 Lut 2012, 19:54:33Przypomniałam sobie jak Marax się myła, najpierw tym kremem, a później oliwką, bo myślała, że to mydła w płynie Cheesy
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

inkageo

Ja u nich myję włosy, pod prysznicem ;) Mają szczęście, bo przy okazji im ogarniam to wnętrze ;)
Imagine there is no hate

mayagaramond

#152
Cytat: emcia w 15 Lut 2012, 20:43:25
ziuta, czy Ty masz kosmetyki z gówna słowika, że muszą stac na wierzchu? ;)

Merytorycznie nic nie dodam, ale dawno sie tak nie usmialam.emcia masz u mnie wielkie niewirtualne piwo :):)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ziuta

#153
czuję się wielce niezrozumiana :(
ale ponieważ jestem sama na placu boju i wszyscy mają odmienne zdanie niż ja, to widocznie ze mną jest coś nie tak ;D ;D
gorzej, że muszę z tym żyć i dalej szukać rozwiązania, które mnie zadowoli ;D i pozwoli mi mieć 5 kosmetyków pod ręką nie dlatego, że są z gówna słowika, ale dlatego, że tak mi wygodnie...

Dodany tekst: 15 Lut 2012, 23:13:59

a, żeby nie było żem taka niewdzięczna to oczywiście dziękuję wszystkim, którzy się w jakikolwiek sposób przejęli losem mojej łazienki, nawet tym, którzy pomyśleli "co za shit" :D :D
i polewam podsuwającym rozwiązania :beer:

mobka

Ja was podziwiam. Ja mam caly "pierdolnik" na wierzchu ;D No moze nie caly, ale zel do twarzy moj i K. na szafce obok umywalki (szafka symetrycznie z dwoch stron), tam tez mam szczoteczke Kuby i jego paste, nasza paste, moja szczotke i jeszcze rolke pepieru. I mydlo w plynie. Dodatkowo mam zabudowe za wc i bidetem i tam poleczke, na ktorej stoi ladowarka do szczoteczek, nasze szczoteczki, prostownica, perfumy, zegarki K.... czasem jego portfel, jakies drobne itp. ;)

Na wannie mam zel Kuby, moj szampon i odzywke, zel do hig.int., na poleczkach szklanych nad wanna 2 moje zele, 2 peelingi, 3 zele meza i jego szampon ;D I w ogole mi to nie przeszkadza ;D

Przeszkadza mi za to pstrokacizna moejj lazienki, ale mezowi sie podoba (jego siostra urzadzala) i nie rozumie mojej checi zmiany ;) Choc w pierwszej kolejnosci zrobie kuchnie (albo zmienie mieszkanie ;))

A wracjac do tematu - ziuta, nie rozumiem checi duzego blatu wchodzacego nad wanne. Wolalabym go "zagiac" przy wannie, a wanne zabudowac do sciany. Pod umywalka zrobilabym szuflady, bo nie lubie bebechow od umywalki na wierzchu, sama mam wystajace (w sumie recznik do rak zaslania), ale straaaasnzie mi sie to nie podoba.

Idea szafek nad wanna jest IMO bez sensu, bo po pierwsze - 20cm glebokosci???? bez sensu takie plytkie robic. Po drugie - laminat bedzie sie rozwarstwil od wilgoci, reczniki, no tez moga zawilgotrniec, choc nie wiem, jak chcesz je tam wsadzic.

mika

A ja mam taką umywalkę i szafkę z ikea: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30180995/
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80135608/
i chwalę sobie ten blat koło umywalki, najczęściej uzywane kosmetyki stoją na blacie w dwóch koszyczkach ;) duuużo się tam mieści ;) ponadto pojemnik na mydło w płynie i pojemnik na płatki kosmetyczne oraz kubek ze szczoteczkami ;D mimo dwóch ogromnych szuflad, do których to by się zapewne zmieściło uważam że to szalenie praktyczne, no ale u mnie jest wąsko, ja nie mogłabym np. malowac się czy myć zębów z otwartą szufladą pod umywalką ;D
mam też półeczke przy wannie, w takiej wnęce i tam też stoją dwa koszyczki z kosmetykami i zabawkami Kaliny do kąpieli

zwierzatko_mojej_mamy

jakbym miala taka szyflade jak inka to bym nic na wystawce nie chciala.. ale nie mam takiej i mozliwosci tez nie mam ;/
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

mowie wam niech Su wstawi fote wswojej chowanej szuflado-szafki :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mika

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 16 Lut 2012, 07:41:46
jakbym miala taka szyflade jak inka to bym nic na wystawce nie chciala.. ale nie mam takiej i mozliwosci tez nie mam ;/
ja mam takie, nawet dwie, ale przy otwartej szufladzie musiałabym być bardzo nachylona do np. umycia twarzy czy zębów żeby mi pasta nie ciekła do szuflady :rotfl: a do tego z tyłu mam kibelek i jest po prostu wąsko...a tak otwierać i zamykać szufladę po każdy kosmetyk po kolei to mi się nie kalkuluje :rotfl:

zwierzatko_mojej_mamy

#159
mika ale ja nie mam zboczenia wystawkowego ;) dla mnie pasta, szczoteczki, mydlo na umywalce to nie wystawka, to normalne zycie ;)

Dodany tekst: 16 Lut 2012, 07:58:42

Cytat: salsa w 16 Lut 2012, 07:55:46
mowie wam niech Su wstawi fote wswojej chowanej szuflado-szafki :)
tej w sciane?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 16 Lut 2012, 07:58:22dla mnie pasta, szczoteczki, mydlo na umywalce to nie wystawka, to normalne zycie
no u mnie jest dużo więcej :rotfl: balsam, krem, tusz do rzęs, puder, fluid, dezodorant, jakieś serumy z biochemii urody w szklanych pojemniczkach z pipetkami ;D ja tego używam codziennie, części więcej niż raz dziennie, w odpowiedniej kolejności, jakbym to miała w szufladzie to bym na bank zapomniała :rotfl:
no ale może mnie ratuje to że jest to schowane w dwóch koszyczkach
mój mąż ma za to wszystko schowane i wyciąga do każdego mycia, golenia wszystko na wierzch i potem chowa ;D

salsa

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 16 Lut 2012, 07:58:22Cytat: salsa  Dzisiaj o 07:55:46
mowie wam niech Su wstawi fote wswojej chowanej szuflado-szafki

tej w sciane?
tak
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

emcia

Cytat: mayagaramond w 15 Lut 2012, 22:36:47
Merytorycznie nic nie dodam, ale dawno sie tak nie usmialam.emcia masz u mnie wielkie niewirtualne piwo :):)
:D

:beer:

salsa

#164
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 16 Lut 2012, 08:27:33
no to juz bylo
moze juz gdzies było nie wiem nie sledze tak dokładnie tych watków - ale polecam to rozwiazanie ziucie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

na umywalce to nie chciałabym żeby coś stało
ale jak jest umywalka nablatowa i blat to może sobie stać to mydło, żel i pasta ze szczoteczką

siog

przy tym watku nasuwa sie pytanie  :rotfl: trzymacie kosmetyki i perfumy w lazience? to chyba dobrze im nie robi ?  :hmm:

salsa

ja malowidła nie bo i nie cierpie sie malowac w łazience (mam w szufladzie w pokoju) ale perfumy i kosmetyki pielęgnacyjne (kremy zele balsamy etc) tak :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ziuta

Cytat: golinda w 16 Lut 2012, 08:43:54
na umywalce to nie chciałabym żeby coś stało
ale jak jest umywalka nablatowa i blat to może sobie stać to mydło, żel i pasta ze szczoteczką

Alleluja!
Ja wlasnie po to tak bardzo chce blat, bo na umywalce mi sie nie podoba, a lubie miec pod reka.
No ale podobno miejsca na blat mam za malo... Bo taki blat 100 cm to chyba smiesznie i dlatego myslalam o przeciagnieciu go nad wanne, i stad cala historia...
Taka umywalke zabudowana razem z szufladami moglabym ewentualnie rozwazyc, choc nie takie bylo moje marzenie, ale wydaje mi sie ze to wyglada dobrze jak jest wolnostojace/wiszace, a u mnie by to bylo przyklejone do wanny. Nie umiem sobie wyobrazic, zeby to ladne bylo tak przy wannie...

siog

Cytat: salsa w 16 Lut 2012, 08:59:58
ja malowidła nie bo i nie cierpie sie malowac w łazience (mam w szufladzie w pokoju) ale perfumy i kosmetyki pielęgnacyjne (kremy zele balsamy etc) tak :)

perfumy chyba nie powinny znajdowac sie w lazience wcale... bo im najwiecej szkodzi wilgoc i temperatura

golinda

Cytat: siog w 16 Lut 2012, 09:13:00perfumy chyba nie powinny znajdowac sie w lazience wcale... bo im najwiecej szkodzi wilgoc i temperatura

pierwsze słyszę :hmm:
wiem na pewno, że na wierzchu nie powinny stać bez pudełek
moim się nic nie dzieje, ale to jest dość spora łazienka, normalna temperatura i rzadko jest wilgoć, bo częściej korzystamy z prysznica na dole...

feeling.good

też nigdy nie słyszałam. Ja swoje trzymam w szafce w łazience

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: siog w 16 Lut 2012, 08:56:27
przy tym watku nasuwa sie pytanie  :rotfl: trzymacie kosmetyki i perfumy w lazience? to chyba dobrze im nie robi ?  :hmm:

ja chetnie bym trzymala w oddzielnym pokoju na kosmetyki i perfumy z toaletka, garderoba ogolna, garderoba obuwnicza i garderoba bizuteryjno-akcesoriowa, ale kurcze mieszkanie nie chce mi sie rozciagnac ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

od lat trzymam perfumy  w  lazience bez pudełek - nic  sie  nimi nie dzieje........
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kasia

#174
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 16 Lut 2012, 09:26:06
ja chetnie bym trzymala w oddzielnym pokoju na kosmetyki i perfumy z toaletka, garderoba ogolna, garderoba obuwnicza i garderoba bizuteryjno-akcesoriowa, ale kurcze mieszkanie nie chce mi sie rozciagnac ;)

pomyśl ile byś spedziła łażąc pomiedzy tymi pokojami garderobianymi ;) i ile byś się naklęła ;)



Dodany tekst: 16 Lut 2012, 09:30:48

ja perfumy trzymam w łazience, w szafce, bez pudełek