ziuta i remont łazienki

Zaczęty przez ziuta, 14 Lut 2012, 22:46:06

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

elve

ziuta a Karol nie dobiera ci się do kosmetyków?

golinda

ziuta, zwróć uwagę na zdjęcia katalogowe łazienek. one są piękne, bo na wierzchu nie ma tej całej masy plastikowego badziewia ;)

ziuta

#127
Cytat: elvelve w 15 Lut 2012, 19:57:29
ziuta a Karol nie dobiera ci się do kosmetyków?
nie, bo nie dosięga ;D

Dodany tekst: 15 Lut 2012, 20:07:21

Cytat: golinda w 15 Lut 2012, 20:01:47
ziuta, zwróć uwagę na zdjęcia katalogowe łazienek. one są piękne, bo na wierzchu nie ma tej całej masy plastikowego badziewia ;)
aaaaaa ale ja nie chcę mieć na wierzchu "całego plastikowego badziewia"! ja chcę mieć dokładnie 5 najczęściej używanych rzeczy, które lubię mieć pod ręką przy umywalce, a stawianie ich na umywalce mnie wkurza
nie lubię z mokrą gębą sięgać po żel do szafki i nie lubię kilka razy dziennie wyciągać z szafki szczoteczki i pasty, lubię mieć pod ręką krem do twarzy i krem do rąk, używany po każdym myciu, mój O. i tak nie chowa swoich przyborów do golenia, a ja nie mam ochoty dziennie za nim sprzątać, więc to i tak będzie na wierzchu
i o te kilka rzeczy pierwszej potrzeby mi chodzi
na resztę mam dwie 2-metrowe szafki ;D zamykane :D

Dodany tekst: 15 Lut 2012, 20:09:28

i ja wiem, że tych rzeczy też nie ma na zdjęciach w katalogach, ale to jest łazienka do mieszkania i ma być wygodnie nam
ja nie podejmuję żadnych ważnych gości 2 razy w tygodniu ;D a jak wpada moja przyjaciółka z dzieckiem, to wali jej co ja mam na blacie ustawione ;)

golinda

mydło w płynie może być w eleganckim pojemniku w kolorystyce łazienki
twój żel do twarzy też
szczoteczka i pasta niech już sobie stoją, bez przesady, nie róbmy z domów salonów pokazowych ;)

zwierzatko_mojej_mamy

przelewac mydlo i zel za kazdym razem, jak sie kupi?? :D predzej bym przestala uzywac lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ziuta

#130
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 15 Lut 2012, 20:14:05
przelewac mydlo i zel za kazdym razem, jak sie kupi?? :D predzej bym przestala uzywac lol
no ja podobnie lol lol
a jeszcze raz kupisz taki żel, potem inny, więc ten pojemniczek trzeba za każdym razem umyć, ten na mydło oczywiście tak samo, no jakbym już nie miała się z czym pieprzyć :D
golinda ja nie mam pani Grażyny ;)

Dodany tekst: 15 Lut 2012, 20:23:20

poza tym te wszystkie pojemniczki też trzeba gdzieś postawić :D

elve

#131
ziuta napewno 5 butelek?
bo jak patrzę na twoją wystawką nad wanną to tam ponad 20 jest, szampony, kremy, dezodoranty, pianki do golenia, mydła itd
a Karol wkrótce nauczy się dostawać, choćby po krzesełku, nie boisz się ze coś zje, albo przynajmniej zniszczy?

Dodany tekst: 15 Lut 2012, 20:26:00

bez przesady, ja mam mydło w sklepowym pojemniku i broni się
nie chciałoby mi się przelewać

ziuta

Cytat: elvelve w 15 Lut 2012, 20:25:08ziuta napewno 5 butelek?bo jak patrzę na twoją wystawką nad wanną to tam ponad 20 jest, szampony, kremy, dezodoranty, pianki do golenia, mydła itd
pisałam w pierwszym poście, że ta wystawka jest do likwidacji
przy umywalce chcę mieć te kilka rzeczy, które tu już wymieniałam
przy wannie 3 butelki z szamponem, żelem pod prysznic
reszta do szafek

elve

ziuta to po co ci takie wilki blat :rotfl:

golinda

Cytat: ziuta w 15 Lut 2012, 20:21:29golinda ja nie mam pani Grażyny wink

sama nalewam, nie mam z tym problemu
nie myję przy każdym nalewaniu, po co?

ja wystawkom mówię nie :)

no ale to ziutowa łazienka przecież...

elve

czyli co? chcesz tak?
między tymi półkami będzie ok 15cm, akurat na ręczniczek albo koszyczek
wanna im niżej tym lepiej (długość max 155cm)

emcia

ziuta, czy Ty masz kosmetyki z gówna słowika, że muszą stac na wierzchu? ;)
u mnie stoją na półkach i pralce, część w koszykach ...no nienawidzę tego
posłuchaj dziewczyn, dobrze radzą

inkageo

Cytat: ziuta w 15 Lut 2012, 19:51:00
no dobra, a gdzie masz jakiś żel do mycia twarzy? krem do twarzy? tonik? szczoteczki do zębów i pastę?
pewnie w jakiejś szafce... ja nie lubię mebli łazienkowych - właśnie się zdiagnozowałam ;)
Ja nie mam wcale szafki :) Wszystko oprócz szczoteczek i pasty jest w tej szufladzie. No ostatnio na umywalce stoi jeszcze butla kremu do ciała i oliwki na cellulit, ale to ziaja, neutralne opakowania ;)
Przypomniałam sobie jak Marax się myła, najpierw tym kremem, a później oliwką, bo myślała, że to mydła w płynie :D

A blat mam nad pralką. Zanieśliśmy do stolarza kilka desek i zrobił nam obudowę pralki. Tam sobie odkładam suszarkę zanim jej nie schowam, kosmetyczkę podróżną itd..
Imagine there is no hate

salsa

#138
Ziuta ja mam mocno kombinowane rozwiazania w łazience bo przed remontem wciąż
mam szafkę pod umywalka z szufladami - tam mam poupychane cudna na kiju
ja bym sie nie zmiesciła z kosmetykami w samych tych szufladach choc wydaje mi się, ze mam mało i nie mam tendencji do gromadzenia
jednak na takie rzeczy używane często(zel do mordy, do ciała pasta cos tam)  kupiłam biały koszyk i w tym jednym koszyku stojącycm na tej szafce trzymam te rzeczy   
na razie tak ma byc ale po remoncie wszystko co sie da chce schować
bardzo fajne rozwiązanie jest u Su w łazience - taka szafka wysuwana ze sciany
moze Su by fotke zrobiła
to jest genialne rozwiazanie zeby miec wszystko pod prysznicem ale schowane ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Aż poszłam i zrobiłam zdjęcia mojej ambony :D No tych butelek nie powinno być ;) A pastę staram się kupować czerwoną :D
Imagine there is no hate

fasolka1980

inkageo super ta szuflada!

salsa

Inka, własnie takie rozwiązanie z szufladą pod umywalka jest super - modne i praktyczne - takie zestawienie rzadko się zdarza :D
ale ja bym sie nie odważyła postawić tych dwóch butelek na umywalce - z pewnością moj mąz usiłowałby tym myc rece i twarz :D :D :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

#142
No mam to szczęście, że tylko ja korzystam z tej łazienki, więc mam tam porządek. Na dole u nich jest zupełnie inny klimat :D

Dodany tekst: 15 Lut 2012, 21:19:43

No i ja tą umywalkę z szufladą to chyba za pół ceny kupiłam na allegro. To Koło.
Imagine there is no hate

salsa

Inka, foty łazienki na dole chcemy :D :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Nie no, tam jest mała umywalka, więc dużo nie nastawiają, mają szafkę na ścianie i taką plastikową na kółkach pod spodem. Dałam im tam koszyczki, żeby nie było widać syfu, walczę :D Ale pod prysznicem trzy szampony, cztery żele pod prysznic, wszystkie potrzebne ;)
Imagine there is no hate

elve

Ja też mam taką szufladę, uwielbiam
i tym sposobem na blacie mam szczoteczkę i mydło

salsa

#146
ja w ogole w tej drugiej łazience chce zrobic długi blat w dwoma umywalkami i dwiema długimi szufladami
kazdy bedzie miał swoją
teraz tez kazdy ma swoja ale tylko szufladę(umywalka jedna) i ja sie w swojej nie mieszczę (w szufladzie ) :P  :rotfl:
i mam jeden żel :D :D

Cytat: inkageo w 15 Lut 2012, 21:25:58Ale pod prysznicem trzy szampony, cztery żele pod prysznic, wszystkie potrzebne
jak u mojej przyjaciółki  - zawsze sie jej pytam czy ona uzywa tych 10 żeli i 5 szamponów na raz :D mowi, ze tak :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

No ale u nas M. ma dwa szampony, tato jeden, ja jeden i już kurde 4! Wkurza mnie to!
Imagine there is no hate

yoy

#148
u mnie umywalka stoi na blacie z płytek, a pod nią szuflady- super się to sprawdza! na blacie docelowo stoi mydło i szczoteczka. W ogóle szuflady w mojej małej łazience ratują mi zycie, bo dzieki nim mam porządek...

Dodany tekst: śro, 15 lut 2012, 21:53:01

o, tu widać  blat. Tylko, że teraz pod nim są 4 szuflady - 2 po prawej, 2 po lewej stronie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Acha, można zaoszczędzić na płytkach kładąc je nie dookoła łazienki, lecz tylko w "strategicznych" punktach - czyli wokół wanny, umywaliki, geberita. Na pozostałej powierzchni zrobić zwykłe ściany, ewentualnie wypełnić je płytą k-g (wówczas powierzchnia jest gładka, a płytki nie odstają. My mamy płyty kg (ta grafitowa ściana) ale widziałam łazienkę bez płyt i wcale źle nie wyglądała. Nasza łazienka kosztowałą zaskakująco mało (każdy mnie straszył ceną łazienki). Najdroższy był dekor. Wanna, umywalka, muszla klozetowa jedne z tanszych w supermarkecie. Najdroższa u nas była sama robocizna.

salsa

Cytat: inkageo w 15 Lut 2012, 21:42:00
No ale u nas M. ma dwa szampony, tato jeden, ja jeden i już kurde 4! Wkurza mnie to!
a no to ja zrozumiałam ze oni w swojej łazience maja po 4 szampony :D :D a ty swoje u siebie :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)