Ja też będę potrzebowała pomocy aby coś zmienić w tym moim dużym pokoju

Zaczęty przez kamu2, 31 Sty 2012, 11:16:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kamu2

Będę potrzebowała waszej pomocy aby coś zmienić w tym moim "dużym" pokoju , jest taki zwykły, nijaki, bez wyrazu.
Problem mam tylko aby go wyrysować na www.Planmieszkania.pl nie chce mi się strona załadować opcja z rysowaniem
Tak wygląda teraz
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

aja

meble zmieniasz?
oswietlenie do wymiany
a moze sufit podwieszany ?

elve

kamu2 podstawowe pytanie to
Co można zmienić?
Jaki masz budżet?

kamu2

Mebli i kanap zmieniać nie będę bo to jest w sumie nowe, 4 lata ma , zresztą kanapy nas kupę kasy kosztowały , ale myślałam coś o jednej ścianie w tapecie albo może jakiś kamień ozdobny, może jedna ściana inna druga inna , jakieś zasłony fajne (firany muszę mieć, bo mam gapiących się w okna sąsiadów) na ten remont ok 1500 zł mogę przeznaczyć bo i tak po wakacjach mieszkanie idzie na wynajem prawdopodobnie
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

elve

Cytat: kamu2 w 31 Sty 2012, 11:55:31
o jednej ścianie w tapecie albo może jakiś kamień ozdobny, może jedna ściana inna druga inna
moim zdaniem nie i nie
wydaje mi sie ze problem z twoim pokojem wynika z doboru kolorów i faktur
wenge, chrom, szkło i skóra, beż i brąż
kamień lub tapeta (podejrzewam jaką masz na myśli ;) ) tylko pogorszy sytuację :P

No chyba ze lubisz takie wnętrza, to ja za wiele nie poradzę

przy okazji, które z drzwi na balkon się otwierają?

aja

kamienia to niebm kupisz przy takim budzecie  predzej gips
zasłony z pewnoscia sie przydadza - ociepla troszke wnetrze

kamu2

Ogólnie lubię tonacje beż/brąz .
Okna otwiera się to po stronie mebli i tv
Niestety nie mam takie zmysłu aby wnętrze jakoś miało wyraz.
Stół mogę zmienić, bo już mnie wkurza

Dodany tekst: wto, 31 sty 2012, 12:11:42

No i tego obrazu też tam nie będzie. Na nim jest Maks, ale muszę go schować, bo nigdzie mi nie pasuje na razie
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

elve

kamu2 na początek zmieniłabym ustawienie mebli, ale bez wymiarów nie wiem czy się zmieszczą....
kanapę dałabym koło okna (naprzeciw TV), fotel po prawej od kanapy, poprawią się proporcje pokoju
ruszyłabym jeszcze szafkę obok TV ale nie wiem czy gdzieś się da ja wstawić

zdjąć półeczki znad TV
lampa i stolik do wymiany (ale to później)
zmieniłabym kolor ścian na śmietankowy
firanki na śmietankowe, bez wzorów i niebłyszczące (najlepiej z naturalnej tkaniny - muślin?)

plus kolor - delikatna zieleń? jakie lubisz?

kamu2

Ogólnie na zdjęciach pokój wydaje się większy a on ma chyba łącznie 16,5 m2
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

kamu2

Zaraz to zmierzę i napiszę wymiary, nie mogę wyrysować na tej stronie
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: elvelve w 31 Sty 2012, 12:15:44plus kolor - delikatna zieleń? jakie lubisz?
to samo pomyslalam, zielen albo zolte cosik
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kamu2

Długość pokoju to 454 cm , szerokość 346  cm
Meble komoda pod tv 150 cm/58 cm,  komoda wyższa 100cm/39 cm
kanapa 212/88 cm, fotel 100/88cm
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

elve

jeszcze musztardowy
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamu2

Ja lubię kolory ziemi, czyli zieleń mogła by być, jednak jaki odcień by tu najlepiej pasował?
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

elve

no to może musztarda?
tu masz plan, z możliwością edycji http://planmieszkania.pl/plan/rysuj/id/140562/code/2318749110

jesli chcesz zapisać zmiany, klikasz na dyskietkę w lewym górnym roku, a potem kopiujesz link lub rysunek z dołu strony

kamu2

Ta musztarda trochę za ostra jak dla mnie, wolała  bym coś bardziej spokojnego. Te zielenie lub śmietanka bardziej by mi odpowiadały
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

elve

spróbuj przestawić meble
a potem na kanapie porozkładaj kolorowe tkaniny/ubrania
obejrzyj z daleka w świetle dziennym i sztucznym, zrób kilka zdjęć z odległości

chyba ze coś coś soczystego
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamu2

prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

wrobelek0403

kamu, moja pierwsza mysl to tez było przestawienie kanapy pod sciane na przeciwko tv.

sciany na jasny kremowy/złamana biel.

poza tym, na okna mozesz przemyslec rolety duo, o takie :D w kolorze zblizonym do scian, albo dla odmiany - w jakism intensywnym, np. zielonym.

http://www.dekoria.pl/offer/internet_sewing/35


podoba mi sie koncepcja z zielenią, poduszki na kanape, dywan (ociepli wnetrze), jakies plakaty na sciane za kanapą, inna lampa i bedzie fajnie :)

w dalszej kolejnosci wymieniłabym tez stolik na cos lzejszego.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamu2

Skłaniała bym się do tej śmietanki, a co z sufitem też na ten śmietankowy kolor pomalować?
Stół zmienię.
Nie mogę wyrysować ,bo mi się nie chce załadować poprawnie ten program jakiś błąd wskakuje.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

calla

Ja powoli tez zmierzam do zabrania sie za duzy pokoj, bo sypialnia jest juz gotowa.

Jedna sciane mam zielona i chce ja zostawic, bo bardzo mnie sie ten kolor podoba. Do tego szare/stalowe zaslony i dywan. Reszta scian jest biala i kupilam farbe wlasnie taka smietankowa. Sufit bialy zostawie.

Tylko znajomi mnie powiedzieli, ze jak sciany dam smietankowe, to zleja mnie sie z podloga. I sie motam teraz, malowac - nie malowac...
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamu2

Oj nie wiem muszę to sprawdzić, tak myślę ,że jakiegoś programu nie mam
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

justynaaaa2

śmiać mi się chce bo każda która wkleja zdjęcia swojego wnętrza czy dzieci i na którymś zdjęciu załapuje się komp to wszędzie jest otwarta strefa  :rotfl:

nionczka

Tak na szybko, nie zmieniając mebli i nie robiac remontu, myślę, że możesz zmeinić ten salon bez większego wysiłku.
Fakt, że jest bez wyrazu, ale nie jest brzydki. meble są neutralne, wykończenie też. Trzeba tylko dodatć trochę charakteru. Ja bym poszła w jakąś zieleń. To taki spokojny i zachowawaczy kolor, a jednocześnie ożywia. O ile lubisz oczywiście.
Na pewno można ładnie odzobić okno. Ja bym powiesiła jakieś eleganckie jednolite zasłony i białe proste jednolite firanki. Możesz też dorzucić dywan pasujący do reszty i na pewno cos na ścianę. Ale nie mały rysuknek czy obrazek, ale coś w dużym formacie. Ja widzę jakiś obraz dość nowoczesny z odrobiną koloru. Może plakat? No i wyrzucić pierdółki dekoracyjne, drobne elementy, które wprowadzają zamęt. Jakaś fajna lampa na komodzie, jakaś stojąca i będzie git.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login