sralon do naprawy :)

Zaczęty przez marax, 21 Sty 2012, 17:32:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

a i krzesła mi się podobają też tak, jak są, chyba, że obicie jest dziadowe w sensie materiału - te krzesła miały tendencję do sztucznych, szortkich obić, nienawidzę tego w dotyku ;D jeśli podniszczone to też bym zainwestowała w nie, bo fajne są ;) ale nie szalałabym z materiałem wielce oczojebnym ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

najbardziej mnie wkurwia kuchnia ale to jest mega wydatek. WYmieniłam już prawie cały sprzęt na nowy więc może jakos udzignę meble. Ile meble do kuchnie bez sprzętu z 10 000 chyba najmniej.

marax

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 23 Lis 2016, 21:50:32
a i krzesła mi się podobają też tak, jak są, chyba, że obicie jest dziadowe w sensie materiału - te krzesła miały tendencję do sztucznych, szortkich obić, nienawidzę tego w dotyku ;D jeśli podniszczone to też bym zainwestowała w nie, bo fajne są ;) ale nie szalałabym z materiałem wielce oczojebnym ;)
dziury już ma jest to materiał naturalny ale wiadomo swoje lata już ma. Latem może sciągnę ten ciemny lakier z nóg i uda mi się dojść do naturalnego drewna.

elve

marax, nie inwestuje za bardzo w ten salon, co najwyzej dodatki
zrób kuchnie, a do tego czasu upewnij sie w jakim wnętrzu najlepiej sie czujesz, jakie kolory, czy jakieś meble


marax

Cytat: elve w 23 Lis 2016, 21:54:51
marax, nie inwestuje za bardzo w ten salon, co najwyzej dodatki
zrób kuchnie, a do tego czasu upewnij sie w jakim wnętrzu najlepiej sie czujesz, jakie kolory, czy jakieś meble
mi brakuje dodatkow czegos co to ociepli. Nie wiem może jakies poduszki kupie zielone tak jak kiedyś miałam zużyły się . Myślę nad zasłonami ale tu tez sie boję podejmowac decyzję że znowu kupie wydam kase i znowu bedzie dupa.

marax

Ja bym juz chciała robic kuchnie porządnie sprzęty mam praktycznie wymienione niedawno na nowe dobrej klasy więc tutaj zostaje mi koszt mebli. Ja bym chyba chciała IKEA na blumie.

wrobelek0403

marax, niestety, zdaje sie ze ikea juz nie robi na blumie. A na pewno nie ma juz oznaczen na zawiasach. Ja mam, a siostra w tych nowych juz nie
.

Kolor krzesel b.fajny, mozesz zrobic nowe tez takie. Ja bym dala kremowe/turkusowe i zielone poduchy. Jakies grafiki jak elve wkleila. A moze takie plakaty??

http://www.galeriaplakatu.com.pl/category/plakat-polska

One sa dosc duze. Najbardziej lubie Sudety z salamandra :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

chyba dalej robia tylko nie ma oznaczen kiedyś już to rozgryzałyśmy i wyszło że blum bez napisu

marax

sama grafika fajna ale ten napis nie do konca do mnie przemawia.

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

#1036
Cytat: marax w 23 Lis 2016, 22:05:22Ja bym chyba chciała IKEA na blumie.
Robiłaś projekt? oni Ci ładnie koszty wyliczą - tylko uważaj bo przy robieniu projektu np. oświatlenie się z automatu ładuje, tramformatory do oświetlenia itd. )  Projekt w domu na komputerze robisz :)


Robia czść zawiasów w blumie, część no name (może też blum).
Na pewno coś tam brandowane jest.

wrobelek0403

Cytat: marax w 23 Lis 2016, 23:04:03
sama grafika fajna ale ten napis nie do konca do mnie przemawia.

akurat nie miałam na mysli tego :D ich jest ze 30 co najmniej :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#1038
.

Kasia

Je, jakie różne persektywy, n pierwszym zdjęciu salon optymalnej wielkość, na trzecim ogromny :

Marax ja bym dała zasłonyz firanami po całości na tych przeciwległych scianach z oknami. Nie karnisze takie widoczne tylko takie ukryte jak na tym zdjęciu
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

firany i ciężkie szare zasłony, pasujące do kanapy

w tym małym rogu przy oknie i kuchni postawiłabym stojącą lampę o ile tam zostanie miejsce po dodaniu zasłon (najpierw zrobić zasłony a potem ocenić i ewentualnie kupować)

na tej krótkiej sciance od kuchni jakiś obraz, grafika

niewiemjaka

#1040
o matko faktycznie pustynia, jakbyscie sie dopiero co wprowadzili :D

nie potrzebujesz zadnych mebli? np jakies cos fajne pod TV co elegancko zbiera kurz i potem musisz to scierac co dwa dni lol
na sciany tez cos koniecznie

o ta ściana mega pusta

(ja tez mieszkam 8 lat i mialam powiesiec grafiki i nawet na strefie konsultowalam lol
i wyszlo jak wyszlo, ogladam setki grafik i nie moge wybrac :D
w koncu czekam az w przyszlym roku pomalujemy to wtedy bede wieszac, no i tak sobie puste sciany są... :D)



Angie

Mi też brakuje mebli.


marax

dodałam też foto z dywanem który miałam zwinięty więc jest wygnieciony

zwierzatko_mojej_mamy

marax, podumam wieczorami ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

Na pewno zmieniłabym uchwyt na telewizor ;)
potrzebujecie ten do kręcenia telewizorem?
moim zdaniem lepiej wyglądają takie stałe, nic nie widać, krecić telewizorem tez nie można ale nie wierzę, że w takim stawieniu na wprost kanapu tego potrzebujesz ;)
pod telewizorem jakaś porządną szafkę, najlepiej na prawie całą długość tej scianki


Kasia

marax, strasznie małą kanapę wzięłaś, przy większej miałabyś mniej pustj sciany lol lol lol

zwierzatko_mojej_mamy

marax, super, wbiję to wieczorem do programu ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl