Dlaczego zniknal link do "Pajacyka"?

Zaczęty przez iksa_nl, 17 Sty 2012, 14:39:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

anka -  rozumiem, że Ciebie interesuje, czemu zginęły posty takiej forumki jak golinda,
mnie też interesowało, dlaczego zniknęła np. szelma, zapytałam, ktoś mi odpowiedział
i przestałam wnikać

twinnie77

Cytat: annka-cygannka w 31 Sty 2012, 15:34:25
A gdzie ty tu widzisz brak szacunku dla czegokolwiek? Ja to rozumiem, a nawet popieram.
Nie czytam wątków na bieżąco i rzuciło mi się w oczy, że ktoś cytując odnosi się do wypowiedzi, których nie widzę. Zapytałam dlaczego.
Potem poczytałam dalej, zrozumiałam o co chodzi i odpisałam zwierzakowi, bo mnie rozśmieszył jej poważny ton, a debilem nie jestem.
Ludzie, po co tak spinać pośladki.
twinnie - zadaj jeszcze z pięć pytań na temat tego, co mną kierowało, że wysłałam takiego a nie innego emotka, to temat będzie mniej "rozkminiony"



:crazy: :crazy: :crazy:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

eh .. tyle osób sie przewinęło... a my ciągle wierne lol
"ślubnemu" forum po ślubie :D

annka-cygannka

Wiecie co, ja przestaję się wypowiadać w tym wątku, bo za chwile okaże się, że jestem psychofanem pewnej forumki o nicku na literę g.
Dziękuję za uwagę.

zwierzatko_mojej_mamy

annka-cygannka ale ja chetnie sie dowiem, dlaczego uwazasz, ze chce zrobic z kogos debila? pytalas, to odpowiedzialam - a z Twojej wypowiedzi wyglada na to, ze klamie - a tego sobie nie zycze, zeby mi zarzucano
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

annka-cygannka

zwierzatko_mojej_mamy nie uważam, że chciałaś zrobić z kogoś debila, nie uważam, że kłamiesz.
Żałuję, że pytałam. Jestem zażenowana, że biorę udział w tej dyskusji.


iksa_nl

#32
Déjà vu ;)

znowu cos zmieniaja w matriksie.

rubin04

Golinda, widze że licznik przekręciłaś :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


niewiemjaka


golinda

dziewica się mówi

trochę kultury...

Kata

Pozdrawiam

Kata

magdalinska


iksa_nl

tylko mi sie "skrzaczylo"?
502 Bad Gateway
a wczoraj dzialal ok..

ps. robie prasowke +fb, potem strefa, potem pajacyk i do roboty.. taki rytual ;) zly dzien jak cos nie dziala hehe

zwierzatko_mojej_mamy

iksa_nl cala strona PAHu nie dziala ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

iksa_nl

faktycznie :)
dzis nic nie zaburzylo mojej rutyny (poza nadmiarem roboty, zapomnianym zegarkiem i obraczka i zostawieniem drugiego sniadania w samochodzie, qzwa co za dzien! ;)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: iksa_nl w 08 Paź 2014, 13:52:35dzis nic nie zaburzylo mojej rutyny (poza nadmiarem roboty, zapomnianym zegarkiem i obraczka i zostawieniem drugiego sniadania w samochodzie, qzwa co za dzien!
:D:D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

gravit32j

a czy tam akcja Pajacyk jeszcze działa?
Bo ostatnio nic o nich nie słychać