Welonowe szaleństwa;)

Zaczęty przez talula, 02 Lis 2007, 12:23:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nantu

ja mam taki welon do sprzedania, jest dwuczesciowy, dluzszy ma ponad 2 m dlugosci, a krotszy jest za łopatki, prawie dopasa. dluzszy welon jest na petelkach przyczepiany do grzebyka dziki czemu bardzo łatwo go zdjac. welony bez wykonczenia w kolorze ecru, stan idealny. zaplcilam za  nie prawie 200 zl, chetnie odsprzedam!

asik801

Cytat: "talula19"OK;) To ja chyba sie skusze ;)
Chyba ze mi coś jeszcze do głowy przyjdzie nowego;)

[ Dodano: 05-11-2007, 09:42 ]
A możecie opisać swoje welony? na zdjęciach są piękne...
Jak ustalić długość welonu? chciałabym długi welon, a raczej chyba dwa... tak, zeby ten dłuższy można było odpiąć, a ten krótszy jakiej długości... do łopatek, do pasa?

Moj welon jest wlaśnie taki jak chcesz czyli delikatna mgiełka 2w1. Długi jest podpinany na pętelki do grzebyka (mój miał długość ok 2,70), na sali łatwo to zdemontowałyśmy i został krótki 75 cm. Welon jest naprawdę śliczny, tiul super się układał. Chciałam na początku taki robiony z koła czyli byłby w dwóch długościach, ale babeczka mi doradziła ze lepiej z jednej długości i moim zdaniem miała rację bo welon był super. Też mogę go sprzedać:) Jest biały.

talula

Dzieki Kobitki, chciałabym jednak mieć własny welon, nie potrafie wytlumaczyć dlaczego, suknia moze byc wypozyczona nawet, ale welon MOJ;) i na pewno go na pamiatkę zatrzymam;)

Tylko nie wiem, jaki kolor, suknia jest perlowa... czyli to taka złamana biel, czekam na kawałek koronki z niej, moze wyśle to tej pani i ona dopasuje kolor. Mam jeszcze pytanie, kiedy zdejmowałyście ten dłuższy..po pierwszym tańcu?

malutenka

Cytat: "talula19"Mam jeszcze pytanie, kiedy zdejmowałyście ten dłuższy..po pierwszym tańcu?
ja miałam długi welon i zdjęłam zaraz po przyjeździe do zajazdu- było mi w nim strasznie duszno ;-) ubrałam dopiero jak miałam rzucać o północy. Ale gdyby nie to, że było strasznie gorąco, pewnie całą noc przechodziłabym w nim- nic mi się nie plątało i nie przeszkadało.

nantu

ja dluzszy welon zdjelam po obiedzie - zaraz przed pierwszym tancem, byl dluzszy od trenu, wiec bym sie poplatala w nim;)

foszek

nantu, mozna gdzies zobaczyc Twoj welon? Ja tez chce miec dlugi, dluzszy od trenu i sciagnac go po po pierwszym tancu :-)

tachogti

dziewczyny a miala ktoras z Was jednowarstwowy?
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

nantu

foszek, tutaj jest mój wątek ze zdjeciami: http://strefaslubna.pl/forum/viewtopic.php?t=331&highlight=nantu

jak bede miala troche czasu to poszukam jeszcze jakichs zdjec, na ktorych lepiej widac welon i wkleje. pozdrawiam!

foszek

nantu, dzieki za przekierowanie. Pieknie wygladalas z rozpuszczonymi wloskami :-)
Czekam z niecirpliwoscia na wiecej fotek :-)


Kasia

odświeżam watek :)

dziewczyny szukam długiego welony zakończonego koronką

jakby Wam cos wpadło w oko to poproszę o namiary :)

szukam welonu w tym typie .......

chodzi mi aby ta koronka nie była zbyt delikatna i drobna

takie jak na zdjęciach są idealne :)

tachogti

ja tez szukam takiego welonu jak Kasia :D moze tez byc jednowarstwowy bez koronki  :-D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

foszek

Ja mam taki, ale jeszcze nie wiem czy go uzyje, bo ma inna koronke niz na sukience :-D Jak sie zdecyduje to dam znac :-D

Izaura

właśnie w wątku o sukienkach rybkach sierpniowajulka wkleiła zdjęcie sukni z pięknym welonem więc przekleję tu - to suknia ze strony lilea

Kasia

Izaura, no własnie takiech szukam

dla uściślenia dodam że szukam takiego welonu w niższej cenie niż te 1000zł

bo za tyle to moge w madonnie kupić

swoją drogą coekawe ile ten z lilea kosztuje

Izaura

Cytat: "Kasia"swoją drogą coekawe ile ten z lilea kosztuje

ja się tam wybiorę jutro, albo może jeszcze dzisiaj, obejrzę go z bliska i zapytam o cenę i wtedy dam znać

Kasia

Cytat: "Izaura"ja się tam wybiorę jutro, albo może jeszcze dzisiaj

tam koniecznie trzeba się umówić telefonicznie, przynajmniej tak mi mówili przez telefon

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mimi_2008

Dziewczyny jezeli szukacie czegos co nie musi miec koronek to zagladnijcie na strone www.welony.com (byla juz wymieniana w tym watku) Sa tam wzory bardzo roznych haftow - niestety nie ma przy nich informacji jak sa szerokie, a niektore maja ponad 8 cm.
Rozmawialam z ta Pania i wyglada na to ze zrobi wszystko co chce i tak jak chce i nie ma problemu, ze potrzebuje obszycie w kolorze starego zlota. Cena tez jest podobno przystepna ale niestety jeszcze nie wiem dokladnie jaka.
marzy mi sie dlugi welon, jednowarstwowy, dokladnie tak upiety ja na zdjeciach ktore zamieszczacie, bez marszczenia ....