Suknia ślubna - dylemat

Zaczęty przez radka, 12 Sty 2012, 08:13:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kotek

Wrzuć koniecznie fotki w sukni - tam będzie łatwiej cokolwiek ocenić ;-)

radka

Chyba wszystko zakończy się bardzo pozytywnie ;-) Zabrałam mamę na przymiarkę - nawet nie widziała co konkretnie przymierzałam, ale po zobaczeniu stwierdziła, że wyglądam pięknie, a wcześnie psioczyła ;-) Jeszcze nie złożyłam zamówienia ostatecznego, ale jestem już prawie pewna, że wszystko będzie dobrze ;-)

aniak1211

radka
No super ze sie uklada po twojej mysli:)

wrobelek0403

radka super!!!!  :thumbup: czekamy na zdjecia :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

radka

Również się bardzo cieszę ;-) Myślałam, że już nic z tego nie będzie, a tu proszę ;-)
Zdjęcia postaram się wkrótce wam pokazać - sama jestem z nich bardzo zadowolona!

Kotek

Ta historia brzmi bardzo zaskakująco - jakoś łatwo się ta mama niedowiarek dała przekonać, ale z twojej perspektywy to tylko się cieszyć ;-)

radka

Wtedy jeszcze w 100% nie dała, ale teraz już ostatecznie wspólnie zdecydowałyśmy. Rozmowa była długa ;-) Ale nie musiałam już jej tak bardzo przekonywać. Chyba po prostu zrozumiała, że faktycznie to jaj mam racje? Teraz to już mało istotne. Najważniejsze, że mam dokładnie taką suknię, jaką chciałam. Dzięki za waszą pomoc! ;-)

JustBe

Najlepiej przymierzyć na sobie i pokazać. Zdjęcia nie oddają tego co jest w rzeczywistości ;)

Maylena

Mamy często nieświadomie coś nam proponują. Często są to po prostu ich niespełnione marzenia ze swojego ślubu:)

WiktoriaWierszycka

Hejjjj

Moja wymarzona suknia ślubna "NICOLE"  :kocham: w Salonie mody ślubnej:

https://www.galerialaperle.pl/289-suknie-slubne-2.html

zuzia