Strefa pościelowa ;)

Zaczęty przez inkageo, 31 Paź 2007, 11:36:18

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

zuzia

Cytat: inkageo w 07 Kwi 2008, 10:24:08
Fajne wzory :) My mamy poduszki 50x60 cm, ale takie komplety już też zaczynają się pojawiać, nawet w makro ostatnio widziałam.
ja widziałam i z andropolu :)

zuzia

Cytat: Kasia w 07 Kwi 2008, 10:27:47
w Makro w Wawie to 50x60 to od zatrzesienia jest
problem był jak chcieliśmy 70x80
wybór był koszmarny :(

Kasia, zobacz tą. cena jest ok.
http://www.allegro.pl/item340456646_andropol_posciel_satyna_160x200_mistic_wyprzedaz.html

Kasia

fajna :)

tylko ja mam kołdrę 200X220
:)

mieliśmy problem kiedyś teraz już mamy go z głowy
znaleźliśmy co potrzebowaliśmy :)

zuzia

Cytat: Kasia w 07 Kwi 2008, 11:42:59
fajna :)

tylko ja mam kołdrę 200X220
:)

do takich to już w ogóle bez problemów można znaleść :)

Kasia

duża kołdra to jest to :)

zuzia

Cytat: Kasia w 07 Kwi 2008, 11:46:31
duża kołdra to jest to :)

my w weekend na mazurach spaliśmy pod taką 160/200 a u siebie mamy 220/200. Straszne to było i w dodatku  to ja najczęściej spałam bez kołdry bo K. cały czas sie w nią zawija.

Kasia

no właśnie u nas odkąd mamy dużą kołdrę problem walki o nią zniknął całkowicie

taka wielkość jest dla nas idealna :)

jo_miekka

Ja też jestem piewcą duuużych kołder :) Wcześniej mieliśmy norma.lna, ale i łóżko maiłąo niecałe 90cm, więc problemu nie było (z kołdrą). Teraz mamy w końcu normalne łóżko i żeby się owinąć zupełnie niezależnie 200X220 jest doskonałe.

katgoli

jak wam sie podoba ta. Wlasnie ja sobie zamowilam.


zuzia

Cytat: katgoli w 07 Kwi 2008, 16:16:47
jak wam sie podoba ta. Wlasnie ja sobie zamowilam.



ale z dwiema kołdrami? why????

nionczka

My tez spimy pod dwiema, jedna na drugiej :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

katgoli

my spimy pod dwiema niestety za bardzo sie klocimy w nocy o jedna wiec nie da rady nawet z duza  :D

asia407

Mam pytanie do specjalistek od Andropolu,choc nie tylko.

Mamy koldre King Size, 230 cm x 220 cm. Wiemy, ze znajoma chce nam w prezencie slubnym sprawic zestaw poscieli. Prosi tylko,zebysmy sobie wybrali jaki. Bardzo chcialam z Andropolu, ale nie moglam nic znalezc w tym rozmiarze. Wiecie cos moze o tak duzych poszewkach? Moze jakies inne firmy je sprzedaja?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

ups, 230X220 to nie spotkałam... a z jakiej firmy jest kołdra? bo czasem mają i poszewki w swoich rozmiarach...

Kasia

asia407 a jakiej firmy jest ta kołdra

bo jej wielkośc bardzo mnie zaiteresowała :)

mika

co za wielka kołdra :P pierwszy raz słyszę, Andropol takie dużej pościeli nie robi niestety

mika

w takiej wielkości są tylko narzuty
http://www.swistak.pl/aukcje/3113961,narzuta-twoich-marzen.html
może to jest tak, że tej kołdry się nieobleka tylko się ją przykrywa na dzień narzutą, którą do spania się trochę ściąga do połowy

Kasia

asia407 a do tej pory z jakiej firmy macie poszwy?

asia407

W UK koldry dziela sie na tzw. single, double, king size i queen size. Rozmiary, ktore podalam to King Size. Tutaj nie ma problemu z kupnem poszewek, bo ich rozmiary sa dopasowane do kolder.Wystarczy kupic taka z napisem king size. A np double to 198 cm x 198 cm (lub 200 na 200). Zdziczeli w tym kraju, wszystko musza miec inne. A ja chce poszewki z Andropolu  :'(
Mamy tez koldre w rozmiarze double. A jakby tak kupic 200x220 i troche zmniejszyc poszewke na koldre??
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

230 X 220 to nie ma szans raczej, cholibka...
Ale zmniejszyć 200X220 do 200X200 już można.
A może Ci Andropol na zmaówienie zrobi? Albo kupcie sobie drugą kołdrę. W Polsce. I już. Albo neich ktos da w prezencie :D

zuzia

Cytat: asia407 w 28 Kwi 2008, 10:57:05
W UK koldry dziela sie na tzw. single, double, king size i queen size. Rozmiary, ktore podalam to King Size. Tutaj nie ma problemu z kupnem poszewek, bo ich rozmiary sa dopasowane do kolder.Wystarczy kupic taka z napisem king size. A np double to 198 cm x 198 cm (lub 200 na 200). Zdziczeli w tym kraju, wszystko musza miec inne. A ja chce poszewki z Andropolu  :'(
Mamy tez koldre w rozmiarze double. A jakby tak kupic 200x220 i troche zmniejszyc poszewke na koldre??

to jest podobne do tego co mają w US.
zadzwoń do Andropolu - może Ci doszyją? bo te duże poszwy to powstają poprzez doszycie fragmentu materiału do mniejszej kołdry. Więc może....

mika

wydaje mi się że doszyją w Andropolu, trzeba zadzownić, te kołdry 220 na 200 też tworzą przez doszycie wzoru wię poprostu z dłuższego kawałka materiału zrobią 220 na 230

asia407

Dzieki :)
W takim razie bede dzwonic. Ciekawe ile taka przerobka wyniesie...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: asia407 w 28 Kwi 2008, 13:24:22
Dzieki :)
W takim razie bede dzwonic. Ciekawe ile taka przerobka wyniesie...

może nie bedzie tak źle :) przecież 200/220 też powstaje przez doszycie materiału. To tylko kwestia lekkiej zmiany wymiaru :)

mary

hej Laseczki :)
W najbliższym czasie planujemy sobie z N. zakupić pierwsze dwa komplety pościeli - bo mamy 2 kołdry ;). Mają być ładne i oryginalne. Gdzie radzicie się rozglądać? Słyszałam na forum, że polecana jest Ikea. A co jeszcze?