Strefa pościelowa ;)

Zaczęty przez inkageo, 31 Paź 2007, 11:36:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Ponieważ z niewiadomych powodów nie wszyscy lubią ten temat na plotach, to trzeba się chyba tu odseparować ;)
Ja chętnie obejrzę Wasze pościele :) :) :)
Imagine there is no hate

malutenka

U mnie nie ma czego oglądać - bawełniana, pomarańczowa w żółtą i brązową kratkę, druga zielona w zieloną kratkę :mrgreen: za to na poduszki narzekam! Tutaj są strasznie niewygodne, raz, że małe, dwa, że mimo zalecanego 'shake your pillow every day' i tak się ubijają i robią się z nich naleśniki. W Polsce mam jakieś cudo co się nazywa poduszka silikonowa i do spania jest super ;-)

inkageo

Ja nie cierpię pościeli w "ciepłych krajach". Jak można spać pod prześcieradłem (nawet jak jest ciepło to muszę być owinięta czymś miękkim) i na miniatutowej poduszce. Dobrze, że na Kanary zabrałam swój jasiek.. Do przykrycia było oczywiście prześcieradło, na które zapakowałam koc, ale to było średnio przyjemne..
Imagine there is no hate

malutenka

Ja muszę być czyms przykryta i to po szyję, inaczej nie zasnę. Nieważne, jaka jest temperatura, przykrycie musi byci już ;-)

rubin04

Mi sie z Ikei podobja jeszcze te dwie:

[ Dodano: 31-10-2007, 11:57 ]
I ja tez musze byc przykryta, obojetnie czym ale przykrywanko byc musi :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ze_nitka

A ja mam niestety tak, że nie umiem spać nago, bo mi zimno. I przykrycie po uszy kołdrą nie wystarczy. Muszę mieć piżame z długimi nogawkami i rękawami. I mój jeszcze-nie-mąż jest mocno zawiedziony ;)

[ Dodano: 31-10-2007, 11:58 ]
rubin04, ta granatowa jest super.

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo,  jak bylam w madrycie to byl koc owiniety w przescieralo i fajna poducha 30x80 - super rozmiar, musze poszukac w polsce

malutenka5,  na musze miec plecy i szyje z tylu :D tzn to minimum w lecie, w zimie mam to co moja mama - czyli wielki kokon z koldra zawijana pod siebie, zeby przypadkiem nic sie nie dostalo pod spod ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Haha, ja też śpię w pełnym odzieniu i co więcej twierdzę, że golasy to tylko w filmach ;) Czułabym zaraz nieczystość pościeli i musiałabym prać ją co dwa dni, a tak to pot ląduje w koszu z bielizną ;)
Imagine there is no hate

ze_nitka

inkageo, może ty masz to schorzenie co Howard Huges w Aviatorze... nie pamietam nazwy, pewnie maraxela zna ;)

inkageo

Nie no klamek nie boję się dotykać ;)
Imagine there is no hate

malutenka

Cytat: "ze_nitka"schorzenie co Howard Huges w Aviatorze...
Poza tym co było w filmie to on był schizofrenikiem :-P a na filmie to jakaś nerwica jest :) ja mam ciekawiej, nikomu nie pozwalam dotykać swoich stóp- mam uczucie, w stylu tego, które się ma jak słychać piszczenie styropianu. Nieraz w skarpetach potrafię spać :)

ze_nitka

Cytat: "inkageo"Nie no klamek nie boję się dotykać

hehe... no ja jak wychodze z publicznego klopa po umyciu rąk to klamkę naciskam łokciem ;)

[ Dodano: 31-10-2007, 12:07 ]
A jak są takie przekręcane to przez papier toaletowy ;)

inkageo

Haha ja też śpię często w skarpetkach, czuję się wtedy jakaś taka bezpieczna ;)
A tu moja aktualna kolekcja pościelowa:
Imagine there is no hate

ze_nitka

Ta pierwsza jest cudna :) W ogole lubie pociel w ciemnych kolorach, dobrze mi sie w takiej spi :)

inkageo

Kusi mnie teraz ta, ale jest dosyć mocno oczojebna ;)
Imagine there is no hate

malutenka

Najfajniejsza jaką miałam była czarna w białe owce :-D cuuudo

zuzia

Ja zakupiłam turkus. Mąż był zwolennikiem kory, ale jakoś go przekonałam do tej satyny. I jest zadowolony. Nawet bardzo.
Teraz choruje na te fioletowe flamingi ale K. nie przepada za fioletem więc pewnie ich mieć nie będę, chyba, ze w wersji czarnej (takiej jak kupiła maraxela)

inkageo

Ja miałam białą w czarne krowy, ale przetarła mi się już na poduszce :)

[ Dodano: 31-10-2007, 12:30 ]
Zuzia piękne!
Imagine there is no hate

talula

Macie na mysli nerwice natręctw;)

Ja tez mam hopla na punkcie pościeli i koszulko/pizamek;) Ale ja lubie jasne kolory, pastele , no i lubie jak jest kolorowo, czarnej poscieli chyba bym nie zniosła.

A to mój ostatni nabytek, czeka na nowe mieszkanko, sliczna jest!:

[ Dodano: 31-10-2007, 13:22 ]
Fajnie, ze jest ten wątek;)

Ale malutkie to moje zdjecie, ale nie wiem jak wieksze.

rubin04

Cytat: "inkageo"Nie no klamek nie boję się dotykać ;)

ale od czegos trzeba zacząc ;)

A ja na golasa spać tez nie znosze. Gacie to plan minimum. Najbardziej lubie gacie typu spodenki+koszulka na ramiaczkach.

A ten z Aviatora todokadnie - maił nerwice natręctw.
Straszna taka choroba..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

talula19,
mi też sie ta podoba. W ogóle Andropol ma sporo fajnych pościeli, ale opłaca sie kupować u nich lub na allegro bo np. w jednym sklepie w wawie mają prawie 3-krotną przebitkę.
Ja do swojej też już jaśki kupiłam :)

aaaa.... tutaj masz większe zdjecie.

malutenka

Cytat: "rubin04"A ja na golasa spać tez nie znosze. Gacie to plan minimum. Najbardziej lubie gacie typu spodenki+koszulka na ramiaczkach.
ja eż i żadnych koszulek nocnych, bo nie daj Boże coś mnie w nocy zacznie szorować w tyłek, potrafię wszystko zrzucić z łóżka i ścielić na nowo. Księżniczka na ziarnku grochu :mrgreen:

zwierzatko_mojej_mamy

malutenka5, tez nienawidze koszulek nocnych bo je mam pod szyja za godzine i dupe na wiierzchu ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"je mam pod szyja za godzine i dupe na wiierzchu
no właśnie! A jak jeszcze ten tyłek gdzieś za kołdrę zacznie w nocy wystawać, to zimno budzi :mrgreen: tylko gatki i koszulki (ale gatki z krótkimi nogawkami, długie mi się w nocy też gdzieś zawijają i w końcu piją pod kolanami).
Kuuuurde... zaraz musze iść zapłacić za mieszkanie, biedny mój portfel :-(

zwierzatko_mojej_mamy

malutenka5,  no gatki moga byc krotkie, ale skarpety i dlugi rekaw obowiazkowe ;P mam pelno takich "misiaczkowych, wlochatych" skarpet  ;) wyjatki od dlugiego rekawu tylko latem :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl