Winietki-która miała jakieś wzory?

Zaczęty przez catlady, 10 Sie 2007, 08:05:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kathrines

dzięki :-)
a może masz projekty zawieszek na butelki?

zwierzatko_mojej_mamy

kathrines,  tego jeszcze tutaj nie bylo ;) mozesz byc pierwsza :D

[ Dodano: 28-09-2007, 10:21 ]
ja bym mogla cos poprojektowac, ale mam deadline w pracy i ani sekundy czasu, oprocz sekund na kawke na forum ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kathrines

może coś uda Ci się wykroić...do mojego wesela jeszcze szmat czasu...
Nie tylko ja będę wdzięczna, znając życie dużo dziewczyn skorzysta z pomysłu :-)

talula

Fajne są te winietki Twinnie;) No i pomysł ze sztalugą tez...Tylko my nadal nie wiemy, czy będą u nas winietki, ja sie do nich coraz bardziej przekonuje, ale przyszli tesciowie są przeciwni, boję sie jednak wielkiego bałaganu, o którym nieraz czytam...

Czy są jakieś zasady usadzania gości? Podpowiedźcie mi coś, bo jestem zielona w tym temacie...jak było u Was?

zuzia

Cytat: "talula19"Czy są jakieś zasady usadzania gości? Podpowiedźcie mi coś, bo jestem zielona w tym temacie...jak było u Was?

ja mialam 5 stolów:
1. Państwo Mlodzi + świadkowie (bez polówek bo polówki się nie zmieścily ale to bylo tylko na 1 obiad, oni o tym wiedzieli i później się przemieszali)
2. rodzina - część starsza. na przeciwko siebie, ale nie na samym początku stolu siedziala najważniejsza osoba ode mnie i od K. i każda miala po swojej stronie stolu swoją rodzinę.
3. Mlodzi - na początku polówki świadków - później to już znajomi i np. mlodzi z rodzinki.
4. Rodzice z dziećmi, które nie mogą i nie będą siedzieć same (tak do 12 - 13 lat)
5. Reszta mlodych.
Tak sie u nas poukladalo. Generalnie staralismy się usadzać tak, żeby ludzie siedzący obok jakoś sie znali lub żeby ich coś lączylo (zainteresowania na przyklad, żeby mogli o czymś zacząc gadkę). Mieliśmy sporo osob, któe przyszly same i znaly np. tylko nas więc trzeba je bylo tak usadzić, żeby nie trafili samotnie na koniec stolu.
Opracuj sobie jakieś punkty wyjściowe. Podziel kartki tak jak są stoly i próbuj. Ja próbowalam dlugo!
I pamietaj - wszystkim nie dogodzisz.

salsa

CytujCzy są jakieś zasady usadzania gości? Podpowiedźcie mi coś, bo jestem zielona w tym temacie...jak było u Was?
_________________

u nas stoły byly okragłe, poza naszym
zasada, ktora akurat mnie bardzo odpowiada i uważam, ze ejst warta zastosowania :
przy stoliku Panstwa Młodych nikt nie siedzi plecami do gosci. Uważam, ze to rpzejaw dobrego wychowania.
Dlatego zrobiliśmy tak:
my siedzieliśmy przy prostokątnym stole na scianie na przeciwko wejscia na sale
z nami siedzieli swiadkowie i osoby towarzyszące świadków(swiadków było 4 dwoch rpzyszło bez pary) czyli razem z nami przy stole siedziało 8 osób.
rodziców rozdzielilismy do dwoch stołów (tu chodziło oto, ze dziadkowie mojego meza musieli siedziec w gronie rodzinnym i najlepeij z moimi tesciami, moich dziadkow nie było)
posadzilismy rodziców moich z Chrzestnymi i ich zonami/mezami oraz dwie dodatkowe pary
z moimi tesciami siedzieli iich rodzice i rodzenstwo
rodzenstwo moich rodziców siedziało wymieszane ze soba i z kilkoma parami osob tzw Przyjaciele rodziny
generalnie tu podstawa było to,z4e dwie ciotki strasznie sie kłoca-na weselu nic by nie zrobiły, bo sa dobrze wychowane babki z klasa, ale po co maja siedziec przy jednym stoliku, zeby atmosfera była kwasna)

po drugiej sali były stoliki z naszymi przyjaciółmi i kuzynami-w sumie  5 stołów, po srednio 8-10 osob

w moich fotkach w opisie sa tez fotki z wesela i tam to widac:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

martullek

Świadkiem mojego przyszłego męża będzie jego brat - żonaty, mają małe dziecko (wtedy mała będzie miała 3 lata i myślę, że będą ją na pewno na wesele zabierali). Jak posadzić świadków przy naszym stole w takiej sytuacji???

talula

Cytat: "martullek"Świadkiem mojego przyszłego męża będzie jego brat - żonaty, mają małe dziecko (wtedy mała będzie miała 3 lata i myślę, że będą ją na pewno na wesele zabierali). Jak posadzić świadków przy naszym stole w takiej sytuacji???

No ja bym dziecko posadziła po prostu obok rodziców, w sumie jakoś nie widze w tej kwestii problemu, ale wiem, ze nie wszyscy chcą dzieci na weselu.

Dzieki Dziewczyny za te przykłady usadzania gosci, prosze o wiecej!;)

martullek

Cytat: "talula19"No ja bym dziecko posadziła po prostu obok rodziców, w sumie jakoś nie widze w tej kwestii problemu, ale wiem, ze nie wszyscy chcą dzieci na weselu.

nie chodzi o to, że nie chcę dzieci. Wręcz przeciwnie  ;-) chodzi mi po prostu o to, czy kombinować z sadzaniem dziecka z babciami czy sadzać je z rodzicami przy naszym stole... skłaniam się ku tej drugiej opcji, ale może któraś z Was miała podobne doświadczenia i może się podzielić...

talula

Ja bym posadziła z rodzicami i tak pewnie maleństwo bedzie wędrować po całej sali;), a moze po prostu spytaj rodziców dziecka jak by woleli.

zwierzatko_mojej_mamy

my mamy taki plan zeby wynajac dziewczyny - ponoc sa u nas w miescie takie specjalne opiekunki, ktore wynajmuja sie w liczbie 2 ;) na wesele i organizuja czas dzieciaczkom ;)
dostalam namiary od kolezanki, ktora miala je na weselu i mowila, ze to rewelacja - osobny stolik, zabawy i gry, dzieci "nie bylo" ;) i rodzice mogli sie pobawic ;) no zoabczymy, czy to tak ladnie wyjdzie ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

talula

Zwirzątko to fajny pomysł, jeśli dzieci jest wiecej...ciekawe, ile to może kosztować?

zwierzatko_mojej_mamy

talula19,  ponoc po 100 na glowe :D czyli 200 zl ;) no to mala miescina i nowatorki pomysl jak na nia, wiec na razie chetnych jest malo :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

anusiak

Cytat: Kasia w 10 Sie 2007, 10:15:04
twinnie
:)
Dziewczyny, poratujecie mnie wzorami winietek dla gości? Będę Wam bardzo wdzięczna.

Prośbę kieruję głównie do Twinnie, bo widzę, że przoduje w winietkach, ale jakby któraś z Was miała gotowe wzory to podzielcie się please:)

Mój adres to: pacholcia@wp.pl

Pozdrówki