Winietki-która miała jakieś wzory?

Zaczęty przez catlady, 10 Sie 2007, 08:05:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

catlady

Dziewczyny, która na forum-matce i na powiedz Tak pisała, że ma gotowe wzory winietek? jak się znajdzie właścicielka tych wzorów, to bardzo bardzo proszę o kontakt!!! :)

Kasia


salsa

Twinni jest Mistrzem winietek:)

my drukowalismy w piatek przed slubem wiec kupilsmy kremowy papier wybralismy czcionke i wydrukowalismy

stwierdzilismy z ejuz nie mamy czasu na udziwnienia, zreszta i tak to kazdy wyrzuci
ma byc cztelne

zrobilismy tez tablice ze styropianu, obleczoną w miodowo-złoty materiał, do ktorej przypiełam szpilkami litsy kto przy ktorym stoliku i to stało przy wejsciu na sztaludze malarskiej

dzieki temu kazdy  mogł znaleźć swoj stolik i miejsce przed wejsciem na sali a przy miejscu juz była winietka

szybko sie wszyscy usadzili:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

kamelia04.08.2007

ja miałam od niej wzory winietek, nieznacznie je obrobilismy i były gotowe. Na jedna kartke A4 wchodzi 6 winietek. Niedługo odbiore zdjecia z fotoreportażu to mogę ci posłac na maila, jak u nas wygladały. Powinnam (chyba) miec jeszcze wzory w mailu, jak chcesz , to sie odezwij na gazetowego.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

twinnie77

catlady, wysłałam ci maila, jeśli chcesz to podaj namiary, wyślę ci wzory :D

salsa, miło mi , ale myślę, że to przesada
CytujTwinni jest Mistrzem winietek:)

kamelia04.08.2007, podeślij zdjęcia, jestem ciekawa jak wyszły twoje winietki

służę nadal pomocą :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: "twinnie77"salsa, miło mi , ale myślę, że to przesada
Cytat:   
Twinni jest Mistrzem winietek:)


twinnie77, myślę ze wiele osób ze wszystkich trzech forów ślubnych to potwierdzi:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

kamelia04.08.2007

twinnie77,

jak tylko odbiore płyte ze zdjęciami, to pokażę, korzystalismy z twoich wzorów z obraczkami, wyszło bardzo ładnie.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

catlady

Twinnie, bardzo chcialabym wybrac jakis wzor tych twoich genialnych winietek, zaraz zajrze co mi tam na maila wyslalas!!! :)

catlady

Salsa, świetny pomysł z tą tablicą, bo  faktycznie jest straszne zamotanie z tym do którego stołu pójść . A ja niestety wyrzuciłam kilka dni temu dużą tablicę korkową na której możnaby to zrobić :-? . Skąd wzięłaś styropianową?

trik26

Ja tez proszę o te wzory. może i ja coś znajdę.

salsa

Cytat: "catlady"Skąd wzięłaś styropianową?

z budowy!!!!!

poprosiłam kierownika budowy pewnego osiedla zeby mi dał kawałek styropianu, dał mi  poł metra na metr
połowe wywaliłam:)

materiał kupiła mi mama w sklepei z materiałami

kupiłam metr, zeby sie dało z tyłu poprzypinac długimi szpilkami i juz

zaraz zrobie jej zdjecie bo jeszcze ja mamy:D

a sztaluga juz była w hotelu, jako element dekoracji, wiec im ta dekoracje torche rozwaliłam ale nie gniewali się:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

tablica:)

jedno zdjęcie zrobiłam na zewnątrz, ale nie widać w ogóle faktury materiału-na  prawdę jest błyszczący i żywszy niz na zdjęciu. a no i przez te przeprowadzki to juz sie pomieła i poprzesuwało na niej wszytsko

na drugim robionym juz w pomieszczeniu widać kawałek rogu z połyskiem:)
ciężko to cholerstwo sfotografować:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

catlady

Wielkie dzięki, Salsa. Bardzo mi sie podoba ta tablica, pomysł super, sprytna kobieto jesteś. A ja jestem glupiutka, przecież ja właściwie MIESZKAM na budowie, bo nasz blok jest  niedokończony i kolejny etap budują, przeciez ci panowie z budowy mają tego od cholery i jeszcze trochę, więc trzeba będzie się przejść do nich. Materiałek bardzo ładny, poszukam sobie podobnego, albo złoto właśnie, albo biel, albo ecru, bo w takich odcieniach robię dekoracje sali.zobaczymy jak wyjdzie moja tablica. Na stołach były numery też, tak? Ja mam tylko 3 stoły, takie długie, tzn. jeden długi bardzo, środkowy w kształcie T, i ostatni taki średniej wielkości. Zastanawiam się czy je numerować, czy jak to nazwać? stół lewy, środkowy, prawy? tak trochę bez sensu, chyba numery lepiej, jak myslicie?

salsa

dzieki za miłe słowa:)

faktycznie, dosc duzo takich głupot ułatwiających zycie wymyślam:)))


stoły ponumeruj, nie wazne ile ich jest, numery sa zawsze najłatwiejsze do zidentyfikowania przez gosci:)

wypisując listy z osobami do każdego stołu pisz w takiej kolejności w jakiej masz ustwione winietki na stołach , zaznaczając na liscie gdzie początek stołu (np zaznaczając -do wejscia-lud "od okna"-domyślam sie , ze Twoje stoły sa długie), wtedy ludzie nie tylko szybko sie odnajdą ale rozwniez nie będą musieli kombinować gdzie ejst ktora strona stołu:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Jeżeli chodzi o te tablice informacyjne i menu na stoły też, to zanim zaczniecie robić, to zapytajcie w miejscu przyjęcia, czy to czasem nie jest w cenie. Ja już kombinowałam, jak to wykonamy, a w hotelu powiedzieli mi, że to ich robota :)
Imagine there is no hate

salsa

no właśnie u nas to owszem była ich robota-ale oni brali te listy od ludzi i mieli zwyczaj przypinać je na drzwiach od sali balowej

nie podobało mi sie to, piękna sala balowa w dawnym stylu,piękna dekoracja, kelnerzy w liberiach, szmery bajery i listy przypięte na drzwiach-no sorki, jak to wygląda.

po moim weselu  i tej tablicy powiedzieli mi, ze będą takie rozwiaznie proponowac parom młodym w hotelu bo wygląda to  sto razy lepiej :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

kamu2

Catlady jak chcesz to ci pożycze mate korową bo mam a D jej jeszcze nie przywiercił.
Swoją drogą pomysł Salsy jest super i chyba tez z niego skorzstamy,nie będzie takiej zamotki,przy szukaniu,zwłaszcza jak my mamy tyle osób.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

inkageo

Nam powiedzieli, że będzie na sztaludze, ale ciekawe jak graficznie to rozwiążą..
Imagine there is no hate

catlady

Dzieki Kamu2, to będę Cię musiała jutro odwiedzić, ale to jakos sie dogadamy jeszcze. W sumie to może być taka pozyczona od was, albo od naszych Panów z budowy, zobaczymy, do czego się lepiej to przypnie, muszę kupić materiał, najwyżej zrobimy jedna tablicę, najpierw za tydzień posłuży na naszym weselu, a za 3 tygodnie na Waszym :mrgreen: . A na drzwiach to faktycznie nie za ciekawie, tak jakoś mi sie skojarzyło jak siedziałam jako egzaminatorka na maturach ustnych, to właśnie na drzwiach były takie listy ludzi. czułabym sie jakbym miała tych gości egzaminować na weselu, a na tablicy będzie fajniej. Tylko jeszcze skąd wziąć coś do postawienia? Genialnie pomysłowa Salso, masz jakąś ideę która i tu ułatwi nam życie? :mrgreen: Niestety nasza restauracja nie dysponuje gadżetami typu sztalugi  :-|

catlady

No i zrobimy z kamu2 razem tablicę, przynajmniej 2 razy bedzie wykorzystana. zrobię zdjęcie jak będzie gotowa :)

salsa

1. materiału dwa razy wymiary tablicy, bo inaczej nie bedzie sie tego łatwo upinac

ja miałam materiał cienki, wiec Mama kupiła tyle zeby sie go dało złozyc na poł i obciągnąc nim styropian

2.

do styropianu przypiełam to długimi szpilkami i ... agrafkami-miałam duze agrafki w domu rozpiełam je i wbiłam w styropian(oczywiscie nie da sie ich zapiąć z powrotem ale nie oto chodzi) po porstu agrafka po rozpieciu robi taki haczyk, ktory syper siedzy w tablicy i zatrzymuje główka materiał

odradzam pineski i wszytsko co na krotkie nozki-nie trzyma

3.]
zanim zauwazyłam w kącie w jednej z sal sztaluge, miałam juz zamowiona w zaprzyjanionej agencji eventowej-maja to do celów okazowych na wystepach

mozna bez problemu wypozyczyc na uczelni artystycznej, z teatru, a muzemu, nawet w zwykłej podstawowce sa takie rzeczy, jak znasz jakiegos plastyka to moze on bedzie miał, albo np fotograf .

a jak nie to mozna od muzyków pożyczyć stojak na nuty, tez pasuje:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

catlady

Jesteś kochana, dzieki za wskazowki! zrobimy z kamu2 tablice i wykombinuję cos od fotografa, ewentualnie pojade do mojej szkoly i pogrzebię w pokoju nauczycielskim, moze cos bedzie, bo sale pozamykane i mnie wozna nie wpusci. jeszcze raz dzieki Ci Salso!!!

kathrines

Dziewczyny jeśli macie jakieś gotowe do druku wzory winietek lub zawieszek na butelki będę Wam bardzo wdzięczna. Chcę sama przygotować te ozdoby i chętnie skorzystam z Waszej pomocy.
Mój mail :latynoska3@wp.pl

kathrines

Twinni poproszę na maila gotowe wzory wienietek do wydruku, jeśli takowe posiadasz. A masz może projekty zawieszek na butelki?
latynoska3@wp.pl

zwierzatko_mojej_mamy

#24
kathrines,  tutaj sa pliki od twinnie do pobrania, spakowane w .rar:

http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,186.0.html
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl