Wiosna - lato 2012

Zaczęty przez siog, 30 Gru 2011, 00:03:54

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

mayagaramond

Musze miec ta kurtke:

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/de/de/zara-S2012-s/244391/827601/BIKERJACKE%2BAUS%2BLEDER%2BMIT%2BGEPOLSTERTEN%2BSCHULTERN

Jest zajebista, mierzylam ja dzisiaj. Na tych fotach wyglda beznadziejnie, ale na zywo cudo, dokladnie taka jakiej szukalam. Kupie sobie na urodziny ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

#2152
mam jedno zdjecie, ale zupelnie nieostre lol

Przeszkodzila mi gwiazda baletu lol, pani Kristina Wilk:



od ktorej dostalam wycinek z gazety z dedykacja od Toma Cruisa lol lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Imagine there is no hate

dragonfly

Cytat: mayagaramond w 19 Lip 2012, 22:21:23
Musze miec ta kurtke:

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/de/de/zara-S2012-s/244391/827601/BIKERJACKE%2BAUS%2BLEDER%2BMIT%2BGEPOLSTERTEN%2BSCHULTERN

Jest zajebista, mierzylam ja dzisiaj. Na tych fotach wyglda beznadziejnie, ale na zywo cudo, dokladnie taka jakiej szukalam. Kupie sobie na urodziny ;D
mowisz? bo szukam czegos podobnego... musze sie wybrac do zary w takim razie....

wrobelek0403

teraz bedzie sezon na skorzane i pseudoskorzane kurtki, w co drugim sklepie wisza juz w nowej kolekcji.

ja mierzyłam w Re szarą i sobie sprawie na jesien :) tyle, ze skora eko ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

#2156
dragonfly

w mango jest brazowa:

http://shop.mango.com/DE/p0/mango/neu/alle-jacken/lederjacke-perfecto/?id=73105157_ZC&n=1&s=nuevo&ie=0&m=&ts=1342858343394

Tez piekna, ale ja koniecznie potrzebuje czarna




Dodany tekst: 21 Lip 2012, 12:46:04

wlasnie zobaczylam, ze w zarze w hiszpanii ta kurtka kosztuje 50€ mniej...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Norka

Podoba wam się taka kieca? Klasyk czy stara ciotka? Wiskoza z elastanem, przeceniona 30% :knuje:

emcia


szelma

Fajna - tylko czy na żywo też tak się błyszczy? Nie lubię błyszczących nazbyt...
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

inkageo

Fajna, ale mogaby być przed kolano :)
Imagine there is no hate

Norka

Do przymierzenia na Grodzkiej jest, więc się w tygodniu wybiorę. Przed kolano to kurka tylko mini na mnie :( A myślisz Inka, że skrócona straciłaby fason? Szelma, to wiskoza, więc nie powinna błyszczeć, ale rzeczywiście lepiej sprawdzić na żywo :hmm:

inkageo

Wiskoza się raczej nie błyszczy. Luz :)
Imagine there is no hate

szelma

Ja się nie znam na materiałach :D Na zdjęciu mi się błyska, ale może to ze zmęczenia ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

emcia

#2164
nie tu

magoo

#2165
;)

goga

fajna i mnie sie nie błyszczy - bo tez takich nie lubie ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

siog

#2167
Maya kurtka super!!! musze sie wybrac do zary i obczaic te skory, bo wszedzie o nich mowia:)
ja chyba chce te
http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/ie/en/zara-S2012-s/244391/827564/LEATHER%2BAND%2BFUR%2BCOMBINED%2BJACKET
troche moglaby byc dluzsza te kilka cm.
do dzis zaluje ze w styczniu nie kupilam skorzanej ciemnozielonej Acne 70% przecenionej:(

i plaszcz tez szukam i ciepla kurtke na zime tez...

Dodany tekst: 21 Lip 2012, 19:15:41

o juz widze ze chyba znowu swietna kolekcja bedzie u zary! swetry super

Dodany tekst: 21 Lip 2012, 20:16:31

hmmm z tym to chyba juz na nowy watek  :hmm: Jesien zima 2013  ;)

mayagaramond

Juz ja kupilam :)

Ale nosic bede dopiero po urodzinach ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


inkageo

#2170
Założyłam dzisiaj pierwszy raz do roboty te papużkowe piżamowe spodnie i właśnie kombinuję z butami, przebrałam na czarne szpilki i mi się podoba ;D
Imagine there is no hate


inkageo

Zawsze w piżamie i szpilkach :D :beer:
Imagine there is no hate

magdalinska

Cytat: Norka w 03 Sie 2012, 13:18:12
Inka, ty to zawsze :dreaming:
no  :) strasznie mi sie podoba styl Inki

inkageo

#2174
Dzięki  :blush:

Dodany tekst: 03 Sie 2012, 15:03:32

Dostałam od Golindy świetną sukienkę w prezencie, we wtorek odbieram ją od krawcowej po poprawkach to się pochwalę :)
Imagine there is no hate