po ślubie

Zaczęty przez panikarola, 29 Paź 2007, 01:45:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubin04

panikarola, a masz gdzies ten program? Ja od kiedy zobaczyłam/dowiedziałam się o herbie naszej rodziny to się wkręciłam w temat i zaczęłam docierać do korzeni po całej Polsce.. no i mam w planach dotrzec tez do pewnej rudej aktorki z Magdy M., co to tańczyła w Tańcu z Gwiazdami i juz odpadła - mamy to samo nazwisko :)

[ Dodano: 29-10-2007, 23:25 ]
inkageo, no ja u nich ( Media Markt) robiłam format A4 i sa ok :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Cytat: "gioseppe"Powiesiliśmy 3 sztuki, format A3+
jak chcesz moge Ci pokazac jak zawisły, tez sie bałam ze przesadze ale wedlug mnie fajnie to wyglada.
Jak będziesz miała chwilkę to przyślij mi fotkę :)

[ Dodano: 30-10-2007, 09:19 ]
Na marta.dabgor@gmail.com bo gazeta mi nie działa.. Zresztą już na nią nie zaglądam..
Imagine there is no hate

panikarola

Cytat: "rubin04"panikarola, a masz gdzies ten program?

rubin, program mialam jeszcze na starym komputerze, a na nowym nie instalowalam. Ale popatrz tu:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=118

te 2 programy sa polskojezyczne. Pamietam, ze jak wtedy trafilam w ogole na te programy przez jakies forum genealogiczne to mowili na nim, ze ogolnie polskojezyczne programy sa gorsze, bo nie maja milona roznych aplikacji i funkcji, ale maja ten plus, ze mozna uzywac polskich liter. Jesli wiec chcesz miec bardziej profesjonalny program to poszukaj na forach co polecaja obecnie, w tej chwili na pewno mozna juz uzywac polskich liter tez w programach anglojezycznych. Ale swoja droga moze i te polskie programy juz sa lepsze.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

gioseppe

Cytat: "inkageo"
Jak będziesz miała chwil
poszło
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

inkageo

Dzięki :) Fajnie to wygląda :)
Kupiłam wczoraj na próbę jedną stalową ramę, pasuje mi do lustra.
Imagine there is no hate

gioseppe

#30
Cytat: inkageoDzięki :) Fajnie to wygląda :)
Kupiłam wczoraj na próbę jedną stalową ramę, pasuje mi do lustra.

fajne
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

kamelia04.08.2007

3 miesiace temu byłam jeszcze niuubrana w suknie slubna, a goście juz czekali.
file:///D:/000013.BMP
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

zuzia

kamelia04.08.2007,
coś ten link nie dziala.

latkosia

a ja tez sie zastanawiam jak to bedzie po...pobieramy sie za poltora miesiaca ale mieszkamy ze soba juz rok i 5 msc. na pewno nie widac takiej zmiany oczywistej tylko to sie czuje jakos, ze to inaczej , ze to moj maz.....to bedzie fajowo moc nazwac mojego cedrica mezem:)i tak na cale zycie....razem....

talula

A u nas sporo zmian..zamieszkaliśmy razem to po pierwsze..no na razie sielanka trwa;) niech tak jeszcze będzie jak najdłużej;D

aja

#35
 ::)  u nas też się "coś" zmieniło
niby przez 7 lat no a przez 3 to tylko oddzielnie spaliśmy bo widywalismy sie codziennie i tak razem przez cały dzień wtedy tylko R chodził do domu spać albo ja do swojego!
a po ślubie hym hym brakowało nam pobudtki przy sobie, siedzenia razem w łazience hahhaa i śniadań wspólnych
sporo nawet się zmieniło no bo i mieszkanie remontowalismy i urządzaliśmy od nowa więc ta świadomość że to nasze! jest bardzo przyjemna

aja

inkageo i co wybrałaś już - bo i ja chyba sobię powiesze zdjęcia ze ślubu ale nie wiem na co sie zdecydować!  obraz czy powiekszone zdjecie

mary

Aja, w strefie mieszkaniowej był wątek Inki ze zdjęciami, które zawisły na ich ścianach ;) Bodajże "pierwsze efekty remontu" czy jakoś tak.

kamu2

My już jesteśmy 9 miesięcy po ślubie i w sumie nic się nie zmieniło,po za tym że spodziewamy się dziecka to jest dokładnie tak samo jak przed ślubem
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

jusia

Cytat: jusia79 w 29 Paź 2007, 15:26:04

...no cóż teraz jest cudownie między nami, podoba mi się urządzanie mieszkania, gotowanie obiadków i po prostu, to że jesteśmy razem, a o dziecku, jeszcze nie myślimy, ja nie myślę...
ale fajowo, znalazłam swoj watek z 29.10.07 ;) ale Los nam moze zmiany zgotowac ;) i nawet jak o czyms nie myslisz...to juz myslisz ;)
u nas nadal jest fajnie, chociaz czasem nie jest rozowo :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

gioseppe

jusia79
hej
a jak Ty sie czujesz?
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

olgaaa1

U nas niestety nie wiele się zmieniło, no może tyle, że bardziej się staramy i jakoś teraz czujemy hmm...ciężko to opisać ale lepiej. Ale jeśli chodzi o mieszkanie razem, to nic się nie zmieniło :( I to mnie martwi, bo chyba przez najbliższe 2 lata nic się i tak nie zmieni. Maż żołnierz, pracuje w Giżycku, ja prawie Pani mgr psychologii w Warszawie, starałam się znaleść pracę dla siebie w Giżycku, ale niestety niczego nie znalazłam, mąż też nie może przenieść się do Warszawy, bo w wojsku są trochę inne realia i nie można wybierać sobie gdzie się chce być i smutno mi z tego powodu i czasem chce mi się płakać, zwłaszcza wieczorami ;( ale na szczęście są jeszcze weekendy, a we wrześniu odbieramy nasze mieszkanko, więc będziemy  mieć się z czego cieszyć i w co inwestowć :P

wredotka

nie martw sie Olgaaa1 popatrz na to z innej strony, ciagle do siebie tesknicie, nie macie siebie dosc i przez to zwiazek plonie jeszcze wieksza miloscia. Uszki do gory :P

olgaaa1

Ach...tylko wiesz jak jest jak się kogoś kocha to chce się z nim być. Poza tym są czasami takie chwile, kiedy jest Ci źle i musisz się do kogoś przytulić. Mi niestety wówczas muszą wystarczyć rozmowy telefoniczne (dobrze, że mamy do siebie darmowe minuty) :)

wredotka


brawurka

wredotka to nie takie fajne z ta tesknota, najgorsze jest to ze czlowiek do wszystkiego sie przyzwyczaja do tesknoty tez, do samotnego zycia... wiem co mowie. olgaaa trzeba starac sie to zmienic, ja postawiam warunek (tylko u mnie to inna sytuacja)to mi teraz wyjechal z innymi pomyslami i juz nie wiem co mamy robic...

olgaaa1

 najgorsze jest to ze czlowiek do wszystkiego sie przyzwyczaja do tesknoty tez, do samotnego zycia... wiem co mowie. olgaaa trzeba starac sie to zmienic, ja postawiam warunek (tylko u mnie to inna sytuacja)to mi teraz wyjechal z innymi pomyslami i juz nie wiem co mamy robic...
[/quote]

Swięte słowa, czasami łapię się na tym, że uważam, że to jest normlne i nie mogę sobie wyobrazić, że mogłoby być inaczej  :-[
Martuś a Ty tego swojego Tomka potrząśnij, albo przenieś się do niego  jupi

brawurka

będę za nim jeździć z konstancina do wrocławia, z wrocławia do piaseczna? nie bardzo:)na razie jest maleńka szansa ż bedzie czesciej w domu

dragonfly

Cytat: olgaaa1 w 17 Cze 2008, 22:06:19
Ach...tylko wiesz jak jest jak się kogoś kocha to chce się z nim być. Poza tym są czasami takie chwile, kiedy jest Ci źle i musisz się do kogoś przytulić. Mi niestety wówczas muszą wystarczyć rozmowy telefoniczne (dobrze, że mamy do siebie darmowe minuty) :)
witaj w klubie... mam to samo, no prawie, ale jeszcze tylko 1,5 roku i koniec z armia... cale szczescie, ze niedlugo juz jade do meza, ale potem on i tak znowu wyjezdza... trzymaj sie!

olgaaa1

Cytat: dragonfly_80 w 18 Cze 2008, 14:14:07
Cytat: olgaaa1 w 17 Cze 2008, 22:06:19
Ach...tylko wiesz jak jest jak się kogoś kocha to chce się z nim być. Poza tym są czasami takie chwile, kiedy jest Ci źle i musisz się do kogoś przytulić. Mi niestety wówczas muszą wystarczyć rozmowy telefoniczne (dobrze, że mamy do siebie darmowe minuty) :)
witaj w klubie... mam to samo, no prawie, ale jeszcze tylko 1,5 roku i koniec z armia... cale szczescie, ze niedlugo juz jade do meza, ale potem on i tak znowu wyjezdza... trzymaj sie!

Dragonfly, a to masz męża żołnierza? i czemu tylko 1,5 roku, odchodzi z wojska?