słówko ode mnie ;-)

Zaczęty przez ashton, 26 Paź 2007, 19:40:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ashton

Po pierwsze primo: w szoku jestem że o mnie pamiętacie, a ja przecież taki mały żuczek. Dziękuję!
Czemu się nie odzywam?
Życie zawodowe mi się poplątało, mam deja vu sprzed roku, wtedy skończyło się rezygnacją z pracy i ostrymi prochami, co będzie teraz - strach się bać. W pracy spędzam zarówno ten weekend, jak i najbliższy wszystkoświęty :-(
Życie osobiste - no, bez zmian. Źle że bez zmian na lepsze. Dobrze że bez zmian na gorsze.
Nie chcę Was zamęczać swoimi narzekaniami, więc usuwam się w cień, tam gdzie moje miejsce. Ale wrócę kiedyś tam, znaczy się kiedyś tu, jeśli zechcecie.
Pozdrawiam i obiecuję pochwalić się zdjęciami z podróży rocznicowej, jak znajdę chwilę żeby je uporządkować.

inkageo

Hej, hej :) No wreszcie się odezwałaś :) Mój ślub kochana przegapiłaś!
Pozdrawiam :)
Imagine there is no hate

zuzia

ashton,
oczywiście, że pamiętamy.
Odzywaj się, wcale nas nie zamęczysz!!!! Nie można być tak samym.... bez nas.
Buziaki

malutenka


sweedee

ashton, to forum to panaceum, więc wracaj natychmiast!!!  ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

sierpniowajulka

ashton, żadnych małych kosmitów w brzuchu u Ciebie nie widać? Bo mnie się coś zdawało, że Ty mniej więcej w tym samym czasie co  Agnrek "się zaciążyłaś". I plotę niechcący na forum puściłam...  :-P  Jakby co, to przepraszam...   :->
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

ashton!jakbyś miała ochotę to spotykamy się we wtorek o 19 na Szpitalnej.

ashton

Ooo, ale fajnie! Bede-bede, jak mnie Mąż puści :lol:
Tylko mam prośbę - jak mnie któraś rozpozna, to niech podejdzie i zagada, bo ja jestem chorobliwie nieśmiała i w życiu się pierwsza nie odezwę...
A tu obiecane zdjęcia http://ashton.fotosik.pl/albumy/285183.html
Co do kosmitów, to chyba oni powodują to że ostatnio waga mi skacze jak opętana ;-) W ciąży nie jestem i nie zamierzam być, nadal niemowlaki to dla mnie kupa mięsa (excusez le mot), z większymi dziećmi nie lepiej, co nie zmienia faktu że za forumowe mamusie trzymam kciuki :-)

brawurka

jasne że zagadamy!poznam Cie na pewno, Ty mnie też, będę tam najgrubsza:)

rubin04

ashton, Pamietam, teknimy, czekamy tu zawsze na Ciebie :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

ulala! dawno Cie nie bylo!
trzymaj się :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

salsa

ashton, kochana, tęsknimy za tobą:) wroc do nas i pozameczaj troszke:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

julka

ashton, 3 maj się. Masz ochotę na mały wypadzik "Pod anioła" w celu oderwania od rzeczywistości, zapraszam, za tydzień jadę do grodu Kopernika, przyłączysz się?

mam6lat

"będę tam najgrubsza:)" - to nie jest takie pewne ;)
ashton - zrobi Ci się lepiej jak przy kalorycznej czekoladzie poobgadujemy mężów, teściowe, szefów i inne gady

jusia

trzymaj się ciepło, życie jest jak pudełko czekoladek, nie wiadomo co przyniesie następny dzień, trzeba wierzyć, że coś dobrego...nam się po ślubie zdecydowanie poprawiło, ale co tam, ja jestem mężatką z dopiero (prawie)miesięcznym stażem, ale też przeszliśmy ze sobą niemało...pozdrawiam ciepło, zaglądaj do nas...to poprawia nastrój, serio:)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

mika

ashton tęsknimy do Ciebie... fajnie że wróciłaś choć na chwilkę... mam nadzieje że jeszcze się zobaczymy:D

Kasia

ashton miło Cię widzieć w końcu :)

mocna baba jesteś więc przetrwasz gorszy okres na bank

a na pracę to szkoda nerwów tracić,

jak to kidyś powiedział jeden szef do jednego swoejgo pracownika

Na pracę się nie narzeka, pracę się zmienia

:)

mary

hej ashton, a tak sobie myślałam niedawno, że dawno Cię tu nie było. Trzymaj się i bywaj tutaj, wszak jako doświadczona PM jesteś nieocenionym źródłem wiedzy dla przyszłych PM.

talula

Fajnie, ze sie odzywasz, brakowało tu Ciebie;)

abkasia

ashton, witaj !!! i odzywaj sie czasem!!! :mrgreen:

jo_miekka

Ashton, wreszcie jesteś!
Przegapiłaś wszytskie swoje "rocznicowe śluby", czyli 15. września! Jazda do galerii nas oglądać :)
Żartuję, a tak serio, dobrze, że jesteś, martwiłysmy się.

didi_loczek

hej ashton!
fajnie ze sie odezwalas!! zagladaj tu czasem, bo nam Ciebie brakuje!! :)

mayagaramond

Wreszcie znak zycia od ashton, wiesz my jak CBA - chcemy wszystko wiedziec :-D

Zagladaj do nasz czesciej, sluby to tylko plaszczyk dla naszej innej dzialalnosci - plot :mrgreen:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"