mobka sie ujawnia i prosi o rady ;)

Zaczęty przez mobka, 26 Paź 2007, 11:22:50

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

mobka,
gerbery w kolorze fuksji byłyby super

najlepiej wejdź na gimblę - tam jest mnóstwo różnych pomysłów - bukiety posortowane wg kwiatów, wg kolorów etc.

foszek


martos82

Cytat: "feeling.good"

Weszłam jednak aby wyrazić opinię na temat jubilera, o którego pytałaś. My robiliśmy tam obrączki i jesteśmy bardzo zadowoleni. Cena wykonania zwaliła nas z nóg (pozytywnie). Znam jeszcze kilka par, które tam robiły i nikt nie wnosił zastrzezen.

Pozdrawiam.

A ktory to jubiler??


Mobka chcialas gerbery? Prosze bardzo

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Jeszcze znalazlam taki - tulipanowy.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login




Na Twoim miejscu wybralabym bukiet w zywych kolorach: moze bordowy abo czerwony i do tego krawat w kolorze czerwonego wina.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

A to da redę w moim przypadku?

http://picasaweb.google.co.uk/Mobka1203/SukniaNaMnie/photo?authkey=JFqzqj4kqs0#5137962468197225618

[ Dodano: 28-11-2007, 19:35 ]
Cytat: "martos82"A ktory to jubiler??

pracownia J&A na Kazimierza Wielkiego - tylko nie przeraź się wyglądem, ja byłam powiększać mamie obroczkę i trochę się przelękłam ;)

golinda

Cytat: "mobka"A to da redę w moim przypadku?

http://picasaweb.google.c...962468197225618

strzał w 10-tkę!

właśnie coś takiego miałam na myśli!

mobka

Wlazłam na gimblę i jeszcze te tulipany mnie urzekły...

http://picasaweb.google.co.uk/Mobka1203/SukniaNaMnie/photo?authkey=JFqzqj4kqs0#5137965444609561762

ja to jednak nie potrafię sie zdecydować... ale w przeciwieństwie do Zwierzaka suknię wybrałam od rau, uff ;)

zuzia

mobka,
nionczka miala gerbery. Znajdź jej fotki.

martos82

Cytat: "mobka"
pracownia J&A na Kazimierza Wielkiego - tylko nie przeraź się wyglądem, ja byłam powiększać mamie obroczkę i trochę się przelękłam ;)

Dziekuje, tak myslaam, ze to ta pracowania - slyszalam o niej wiele dobrego i tez sie tam pewnie wybierzmy.


Sliczny jest ten bukiet z rozowych gerber :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: "mobka"Wlazłam na gimblę i jeszcze te tulipany mnie urzekły...

17 razy "nie"!
17 razy "tak" dla poprzedniego wyboru (gerbery)

mobka

Cytat: "golinda"17 razy "nie"!
17 razy "tak" dla poprzedniego wyboru (gerbery)

Hehe, ale mnie się podobają też tulipany :P

salsa

mobka, a pogadaj Ty z mężem, co.... niby to dla niego sie tak stroimy w ten dzień....
moj wybitnie nie cierpi gerberów, i gdybym mu z takim bukietem wyskoczyła, nawet najpiękniejszym to jego by to nie urzekło.........  :-/  a ja lubie:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: "mobka"ale mnie się podobają też tulipany

są takie pospolite

mayagaramond

CytujDziewczyny, zastanawiam się nad zmianą koncepcji z tulipanów na gerbery, więc jak macie jakieś bukiety z gerberami to będę wdzięczna

Ja mialam:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mobka

Cytat: "salsa"mobka, a pogadaj Ty z mężem, co.... niby to dla niego sie tak stroimy w ten dzień....
moj wybitnie nie cierpi gerberów, i gdybym mu z takim bukietem wyskoczyła, nawet najpiękniejszym to jego by to nie urzekło......... :-/ a ja lubie:)


Hehe,my to prawie jak jeden charakter - oba nam się podobają :D

Cytat: "mayagaramond"Ja mialam:

Piękne :) Chyba się przekonałam ;) Do kwietnia jeszcze masa czasu i pewnie wymyślę coś innego jeszcze, ale na razie gerbery wygrywają :)

mayagaramond

Cytat: "mobka"mayagaramond napisał/a:   
Ja mialam:


Piękne :) Chyba się przekonałam ;) Do kwietnia jeszcze masa czasu i pewnie wymyślę coś innego jeszcze, ale na razie gerbery wygrywają :)

Ja mialam dwie wpiete we wlosy (po jednej z kazdej strony):
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

foszek

Cytat: "mayagaramond"Ja mialam dwie wpiete we wlosy (po jednej z kazdej strony):
Bardzo mi sie Twoja fryzurka podoba :-D

mayagaramond

Cytat: "foszek"mayagaramond napisał/a:   
Ja mialam dwie wpiete we wlosy (po jednej z kazdej strony):   

Bardzo mi sie Twoja fryzurka podoba :-D

Dziekuje:-)) Moge Ci polecic fryzjerke we Freilassing :-D  

Wlosy najpierw zakrecila na walki, gorne pasma troszke podtapirowala i podpinale je pojedynczo. Po wesele chyba z godzine wyjmowalam wsuwki i szpilki :-D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

vobi

mayagaramond, nie wiem jak to sie stalo, ale nie widzialam wczesniej Twoich zdjec... slicznie wygladalas! :)

mayagaramond

Cytat: "vobi"mayagaramond, nie wiem jak to sie stalo, ale nie widzialam wczesniej Twoich zdjec... slicznie wygladalas! :)

Bardzo dziekuje, to link do watku (jak masz ochote zobaczyc reszte i poczytac o soku jablkowym :mrgreen: ):

http://www.strefaslubna.pl/forum/viewtopic.php?t=193&highlight=soku
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mobka

Witam po przerwie ;)
Zrobiłam ostatnio zakupy "dodatkowe" i niniejszym umieszczam. Zamówiliśmy też obrączki i zaproszenia.

rilla

mobka super buty!!! ale nie widziałam takich na stronce ryłko. Wiesz, gdzie w necie mogę je znaleźć?
Ile cm ma obcas?

mobka

Buty kupiłam na allegro - używane w stanie idealnym. Obcas ma 7cm.

Majeczka

Swietne buty wlasnie takich szukam :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


mobka

A dziękuję za uznanie :) Kolczyki w rzeczywistości są ładniejsze ;)

A obrączki będziemy mieć mniej więcej takie. Mniej więcej, bo najpierw sobie je wymyśliliśmy, a potem znalazłam to zdjęcie. Ale generalnie coś koło tego ma być ;)