mobka sie ujawnia i prosi o rady ;)

Zaczęty przez mobka, 26 Paź 2007, 11:22:50

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

mayagaramond

Cytat: "vobi"jesli mnie monitor nie klamie, to garnitur jest w prazki,

W takim razie najlepszy bylby krawat w poprzeczne paski, ale szerokie (rozna wielkosc wzoru). Teoretycznie mozna laczyc rozne wzory, ale to jest wyzsza szkola jazdy i ja bym nie ryzykowala.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

feeling.good

ja nie lubię bukietów w mocnych, zdecydowanych kolorach. Oczywiście zależy to od katnacji, typu urody i moim skromnym zdaniem, dla Ciebie lepszy byłby delikatniejszy.

Weszłam jednak aby wyrazić opinię na temat jubilera, o którego pytałaś. My robiliśmy tam obrączki i jesteśmy bardzo zadowoleni. Cena wykonania zwaliła nas z nóg (pozytywnie). Znam jeszcze kilka par, które tam robiły i nikt nie wnosił zastrzezen.

Pozdrawiam.

mobka

Cytat: "feeling.good"ja nie lubię bukietów w mocnych, zdecydowanych kolorach. Oczywiście zależy to od katnacji, typu urody i moim skromnym zdaniem, dla Ciebie lepszy byłby delikatniejszy.

Weszłam jednak aby wyrazić opinię na temat jubilera, o którego pytałaś.

Z bukietami mam tak samo, a za opinię o jubilerze wielkie dzięki - chyba się tam wybierzemy za 2 tygodnie.

Co do włosów rozpuszczone/spięte tu mnie nie przekonacie - będą spięte. Moje włosy brzydko się zbijają w pukle, grube pasma jak są puszczone luzem.

Mi krawat też średnio z prążkami na garniturze wygląda, ale musze to K. przetłumaczyć :P Ale to zostawiam "na później" ;)

salsa

Cytat: "mobka"Mi krawat też średnio z prążkami na garniturze wygląda, ale musze to K. przetłumaczyć :P Ale to zostawiam "na później" ;)

dasz radę:) powiedz tylko:kochanie w tym wygladasz bardzo sexi:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: "mobka"ale musze to K. przetłumaczyć  Ale to zostawiam "na później"  

ja mam dobrze, mój mi ufa jeśli chodzi o strój
neinawidzi robić zakupów, więc ja kupuję mu rzeczy, przynoszę do domu, on przymierza i te, które nie pasują oddaję do sklepu :-)

zuzia

Cytat: "golinda"krawat nie jest ok, nie pasuje do niczego
takie moje skromne zdanie
też sie przyłączam do tej opinii.

Cytat: "mobka"O tym też myśleliśmy... ale mojemu K. jakoś bardziej się zieleń widzi... hmmm...
może być zieleń ale mocniejsza. I wtedy twoje kwiaty też powinny w zieleń iść :)

[ Dodano: 26-11-2007, 12:00 ]
Cytat: "golinda"ja mam dobrze, mój mi ufa jeśli chodzi o strój
neinawidzi robić zakupów, więc ja kupuję mu rzeczy, przynoszę do domu, on przymierza i te, które nie pasują oddaję do sklepu  
znam to z autopsji. K. też nie cierpi robić zakupów, więc jak już go dopadnę w takim sklepie to kupuję mu od razu kilka rzeczy. Ostatnio jak bylismy to szukał płaszcza (z własnej i nieprzymuszonej woli) a wyszedł z garniturem i 3 koszulami. Garnitur dostał do mierzenia (bo założenie płaszcza na bluzę to nie daje efektu) i tak już został :)

mika

Cytat: "zuzia"może być zieleń ale mocniejsza. I wtedy twoje kwiaty też powinny w zieleń iść  

tak zdecydowanie jeśli chce mieć zielony krawat to tylko w takiej zieleni jaką będziesz mieć w bukiecie

salsa

Cytat: "golinda"neinawidzi robić zakupów, więc ja kupuję mu rzeczy, przynoszę do domu, on przymierza i te, które nie pasują oddaję do sklepu :-)
moj lubi chodzic, rpzymierzac wybierac
i lubi rowniez chodzic ze mna na moje babskie zakupy ciuchowe, ma talet do znajdowania w stosie badziewia perełek-ja az tak jak on nie potrafie
do tego zawsze jak pojdZie do kasy sam to dostaje rabat :)
wiem, ze wiekszosc facetów tak, nie ma ( patrz moj Tata i brat) ale powiem wam ze z nikim mi sie nie robi tak dobrze zakupów jak z moim kochanym mężulkiem" :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary

salsa, pozazdrościć tylko ;) Mój P. nie przepada za zakupami ubraniowymi, ale jest cierpliwy. Co ja bardzo sobie cenię, z wiadomych względów  :lol:

foszek

Cytat: "salsa"ale powiem wam ze z nikim mi sie nie robi tak dobrze zakupów jak z moim kochanym mężulkiem"
To tak jak mi, z tym ze jezelli to maja byc zakupy dla niego, to za nic nie chce wyjsc z domu, twierdzac, ze ma juz wszystko co potrzebuje. Ale znalazlam na niego sposob... Ide niby ja kupowac spodnie a wracamy z jego koszulkami :-D

mary

foszek, toż to będzie ekonomiczny mąż ;)

foszek

Cytat: "mary_popins"foszek, toż to będzie ekonomiczny mąż
Juz jest :-)

mary

no widzisz, jak ładnie. :-D

(znowu wychodzą moje braki na forum  :mrgreen: )

salsa

Cytat: "mary_popins"salsa, pozazdrościć tylko ;) Mój P. nie przepada za zakupami ubraniowymi, ale jest cierpliwy. Co ja bardzo sobie cenię, z wiadomych względów
cierpliwosc to juz i tak duzy plus
ja znam takich co to nie tylko nie lubią ale sa tez strasznie marudni i po godzinie człowiek ma juz dosyc i chce zabic jego i siebie;)
mąz mojej koleżanki najpierw sie zgadza ale potem juz w sklepie zaczyna swoje wywody : juz skoncyzłas, wybrałas to chodzmi bo mi noga scierpła
a potem jak ona chce sama isc na zakupy to marudzi, ze on tez powinien isc.... zabiłabym!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

foszek

Cytujno widzisz, jak ładnie.  

(znowu wychodzą moje braki na forum  )
No dobra, moze uratuje Twoj honor: jest pol-mezem, bo koscielny przed nami w maju  :mrgreen:

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary

na szczęście jest to tylko mąż koleżanki, więc nie musisz brudzić sobie rączek  :-P

salsa

Cytujna szczęście jest to tylko mąż koleżanki, więc nie musisz brudzić sobie rączek :-P
no niestety, czasem mam ochote, bo to ja z nia chodze na zakupy z powodu tegoż marudy
ona tez ma pewne problemy z kupowaniem ciuchów ( staje w sklepie i nie moze sie zdecydowac-trzeba jej palcem pokazac albo wybrac z wieszaków itp)
a poniewaz to moja przyjaciółka, to czasem z nią chodze i jej z tych wieszaków wybieram:):) wtedy ejst zakaz brania męża;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary

a kto płaci? Bo jeśli Ty to ja chętnie z Tobą pójdę, byś mi coś powybierała z wieszaków ;)

salsa

Cytuja kto płaci? Bo jeśli Ty to ja chętnie z Tobą pójdę, byś mi coś powybierała z wieszaków ;)
ale masz bujną wyobraznie:) ja jej tylko ciuchy wybieram, sama sobie za nie płaci:):)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mary

od dzieciństwa na wyobraźnię narzekać nie mogę ;)

salsa

mary_popins, :):):) no widze widze kochana:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: "salsa"z nikim mi sie nie robi tak dobrze zakupów jak z moim kochanym mężulkiem" :)

Czyli Twoj personal shopper  :-D

H. ma na zakupach nastepujaca metode - jesli podobaja mu sie np. spodnie to od razu kupuje dwie pary.  :mrgreen:

A i tak najwieksza czesc czasku na zakupach spedza albo w sklepie muzycznym albo w ksiegarni fotograficznej. Ja tam wole sklepy z butami :-D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

mayagaramond, jak sie nie chce wyciagac mnie godzine ze sklepu to nalezy trzymac mnie z daleka od wszelkich ksiegarni oraz wyprzedaży w Promodzie-choc nie , to drugie ejst fajne jak idziemy razem-bo on znajduje mi takie ciuchy a ja nawet ich w tym nabiciu nie widzę;)
ale z ksiegarni a juz z empiku to ciezko mnie wyciagnąć:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mobka

Dziewczyny, zastanawiam się nad zmianą koncepcji z tulipanów na gerbery, więc jak macie jakieś bukiety z gerberami to będę wdzięczna :D