mobka sie ujawnia i prosi o rady ;)

Zaczęty przez mobka, 26 Paź 2007, 11:22:50

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalinska

zarówno gerbery jak i tulipany strasznie mi sie podobaja, ja do dzisiaj zaluje ze dalam sobie wbic do glowy, ze gerbery to pospolite kwiaty i na bukiet slubny sie nie nadaja  :evil:  teraz to bym sie ani chwili nie zastanawiala, i marzyl mi sie bukiet podobny do  mayagaramond, tylko pomaranczowy...  :-(

mobka

Załączam nasze ostatnie zdobycze. Nie ma, że Wam się krawat teraz nie podoba. K. stwierdził, że on innego nie chce ;) Ale moim zdaniem wygląda 100x lepiej niż poprzedni.
Koszula tak jak wspominałam szyta u T. Stolarka. Starałam się uchwycić piękno tkaniny, ale chyba średnio wyszło ;)

[ Dodano: 23-01-2008, 14:42 ]
Dorzucę bukiet dla porównania kolorów.

[ Dodano: 23-01-2008, 14:44 ]
I do usprawiedliwienia dodam, że krawat nazywo jest bardziej "pod kolor" bukietu ;) Aparat śrenio uchwycił mieniące się na fioletowo - różowo kwiatki na krawacie ;)

mika

bardzo mi się podoba wszystko, a najbardziej krawat :mrgreen:

didi_loczek

mobka,  krawat super! pokazalam go mojemu P. i jemu tez sie bardzo podoba chociaz rozowy nie jest jego ulubionym kolorem  :lol:

mobka

Mój wypatrzył go w pierwszym sklepie, ale obeszliśmy jeszcze inne. Oczywiście nic innego mu się nie podobało i trzeba było kupić  :lol:

talula

Ale już duzo macie! przeraziłam się, że jeszcze w lesie jesteśmy;)

mobka

No dobra, kolejna czesc relacji - fryzjer zamowiony, makijazystka tez - proba 12 kwietnia. Fryzjerka mnie pocieszyla, ze spokojnie koka da sie z moich wlosow zrobic, ze kolor mam ladny i super lsniace wlosy ;) Makijazystka zabila mnie cena - 100zl za probe i 100zl normalnie. Fryzjer 110 normalnie, proba polowe, bo fryzura nie bedzie wymagala takiego dokladnego lakierowania i upinania ;) Mialam sobie jeszcze manicure (cholera jak to sie pisze) zafundowac, ale chyba szkoda mi kasy i paznokciami zajme sie sama ;)


A tak wygladam miesiac przed slubem (welona wyszedl ciemniejszy od sukni, bo lampa blyskowa odbila sie od atlasu, a od welonu juz nie - w swietle dziennym jest bielutki)

mobka


ze_nitka

Mobka, a ty bedziesz dopasywyac suknię albo coś w tym stylu?

Kasia

mobka a msz juz upatrzona pralnie do odświeżenia kiecki?

chodzi mi głównie o odprasowanie??


no i czy ta kiecka jest juz dopasowana???

ze_nitka

A ceny kurcze warszawskie :/ Ja tez będę płacić za upięcie 100 (tu będzie tydzień wcześniej próba, za która nie wiem ile zapłacę) i za makijaż 100 (ale nie robie próbnego)

mobka

Pralnie mam juz upatrzona - suknie raczej tez wypiore. Ja uwazam, ze suknia jest ok, ale jak uwazacie, ze jeszcze cos trzeba dopasowac, to czekam na sugestie ;)

Kasia

trudno ocenić bo wyprasowana sukienka bedzie wygladała całkowicie inaczej :)

mobka

Mnie sie wydaje, ze nie wymaga dopasowania. Zapinam sie na styk, spadac nie spada, cisnac, po zgubieniu 4 kg nie cisnie, wiec chyba tylko ja odswieze. A na dlugosc tez jest ok.
Takze teraz to juz tylko czekac na efekt koncowy - znaczy sie, jeszcze bransoletke wybieram, ale tez juz mam cos na oku. Po swietach pewnie kupie... a moze jeszcze dzis ;)

ze_nitka

Na drugim zdjęciu wydaje sie odstawać na pupie.
A będziesz mieć do niej jakąś halke?

zwierzatko_mojej_mamy

ze_nitka - mi tez tam wyrczalo na tylku, ale to jest tren wyciagniety tak na bok i sterczy :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mobka

On ma juz wszyta halke, a na pupie odstaje bo sie obrocilam i tren sie tak ulozyl (zawinal sie) a material jest dosc sztywny i tak odstaje ;)

ze_nitka

Coś mi się wydaje że po odświeżeniu i uprasowaniu, będzie git, bo te zagniecenia psują efekt

olgaaa1

mobka a jak samopoczucie przed ślubem? Został już tylko miesiąc, masz stresika malego? Co planujesz na ramiona?

mobka

na ramiona mam bolerko - jest gdzies w postach wyzej link do picasy i tam powinno byc zdjecie sukni z bolerkiem. Stresa zwiazanego ze slubem jako takim nie mam, watpliwosci tez nie, bardziej, jak ktos to juz kiedys ujal, mam stres zwiazany ze slubem jako wystapieniem publicznym ;) No i troche obawiam sie mojej rodziny, bo jako pierwsza (z mojego kuzynostwa) wychodze za maz i wszystkim sie wydaje, ze jeszcze jestem mala dziewczynka, mimo moich 24lat ;)

mobka

A. olgaaa my w tym samym dniu slub mamy - dopiero sie zorientowalam. A jak u Ciebie?

olgaaa1

u mnie raz lepiej raz gorzej :) czasami mnie straszne nerwy dopadają, że jeszcze tyle szczególików pozostawało do załatwienia i zaczynam być Panną Młodą z piekla rodem :)
I jakos ciężko jest mi przyjąć do wiadomości, że wychodzę za mąż hihi. Poza tym mam teraz troche zamieszania z pracą mgr. i to przez nią mam taki kiepski humor :(
I mam nadzieje, że 26 kwietnia, nie będzie padać i wiać. :)

mobka

Wrzucam foty z probnego makijazu i fryzury (fryzura tylko "zlapana", zeby ogolny poglad byl). Co do makijazu to IMO roz na policzkach raczej rozowy, to samo pomadka/blyszczyk - lub bezbarwna.

http://picasaweb.google.pl/Mobka1203/ProbnyMakijaz?authkey=jDRAThChKBk

jo_miekka

#123
mobka kochana, super jest ten make up! Naprawdę, naprawdę. Nic tu nie widzę do poprawiania, jak rzadko :) Na ten róż tez bym się nie upierała. Oko - fantastiko!

Aaa i włosy: jeśl to ma byc taka plątanina z tyłu, to super - takie koki to ja lubię:)

sonja

Ależ piękne oczy:) ślicznie! a róż nie może być taki jak jest? bo jest super. Ja się powtórzę po raz setny, masz baaardzo sympatyczną buzię:)