krem pod oczy

Zaczęty przez ddu, 25 Paź 2007, 22:12:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Ja mam fatalną mimikę twarzy, ciągle się śmieję, a jak się śmieję to robią mi się bruzdy i kurze łapki wokół oczu, zresztą widać na zdjęciach ślubnych. Na razie jak się nie uśmiecham to tylko z bliska widać linie, ale pewnie za kilka lat będę pomarszona jak rodzynek.. Marszczę też czoło i mrużę oczy. Nie fajnie wygląda korektor po kilku moich dyżurnych minach podkreśla bruzdy ;)
Lubię kremy o bogatej konsystencji bo mam wrażenie, że żele nic nie dają.
Może ja już mogę używać tych dla starszych kobiet, na zmarszczki mimiczne?
Imagine there is no hate

zuzia

Cytat: "golinda"zuzia, no to jaki? bo ja też już pomysłu nie mam :(

ja bym dawała np. z Clinique:
1. all about eyes - nawilżający, likwidujący cienie pod oczami,
2. moisure surge extra eye - bardzo mocno nawiżający
3. jeżeli już bardzo chcesz coś przeciwzmarszczkowego to advanced stop signs eye - jest znacznie delikatniejszy niż antigravity ale mając 25 lat, 30 czy nawet 35 to na antogravity czy inne takie przeciwzmarszczkowe jest za wcześnie.
Nie dajcie sie zwieść paniom z drogerii, perfumerii etc. i kupować kremy przeciwzmarszczkowe. To jest najprostsza droga ale i najbardziej kosztowna. Nie chodzi o kasę ale o przyszłość skóry. W tym wieku skóra powinna w dużej mierze sama sie jeszcze regenerować i trzeba jej tylko trochę pomóc. A jak jej teraz dasz mocny przecizmarszczkowy krem to co będzie za 10 czy 15 lat? tylko lifting a przecież nie o to chodzi.
Moim zdaniem, oprócz dobrego kremu nawilżąjącego potrzebne są jeszcze zimne okłady, delikatne masowanie skóry pod oczami i wbrew pozorom - okłady z ogórka.

golinda

zuzia, kochana! dzięki za rady, spróbuję!

zuzia

Cytat: "golinda"zuzia, kochana! dzięki za rady, spróbuję!

proszę bardzo. Mogę jeszcze w domku spojrzeć do notatek z tego szkolenia co jest dobre na taki wiek jak nasz :)
tylko, że to szkolenie było z głównie EL  i trochę innych marek jakie są dostępne w sephorze i tym podobnych więc to raczej wyższa półka, ale w sephorze dają próbki więc zanim sie wyda kasę to można sprawdzić czy np. nie uczula.

Ja pod oczy to uwielbiam np. Lancaster revolcanic eyes. Jest cuuuuudowny. Ma działanie chłodzące i jak go nałożysz to od razu takie zimno czujesz, ale później jest bardzo przyjemnie.

kamelia04.08.2007

pod oczy używam kremu takiego jak do twarzy, na dzień używam intensywnej kuracji przeciwzmarszczkowa SPF 25 na dzień, jest polecana od 30 roku życia, na noc używam koncentrantu przeciw zmarszczkom mimicznym, używam go też pod oczy. Oba są Avonu.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

zuzia

kamelia04.08.2007,
dotrzesz do nas we wtorek?

kamelia04.08.2007

z piaseczna dopiero wyjadę o 19.00, więc powinnam byc ok. 19.45, tylko gdzie?
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

zuzia

Cytat: "kamelia04.08.2007"z piaseczna dopiero wyjadę o 19.00, więc powinnam byc ok. 19.45, tylko gdzie?

zostawiłam Ci wiadomość na pw

Kata

Ja stosuję krem rozświtlający pod oczy firmy SORAYA z serii kuracja dotleniająca i jestem z niego zadowolona, jest delikatny, lekki i dla osób od 25 roku życia polecany bodajże, czyli ja się już łapie. Nie jest to krem przeciwzmarszczkowy, bo uważam, że na taki jeszcze dla mnie za wcześnie, ale jednocześnie stosując go wiem, że lepiej dbam o swoją skórę pod oczami.
Pozdrawiam

Kata

szelma

Buahaha, wątek sprzed tylu lat :D No ale - potrzebuję krem pod oczy. Musi być hipoalergiczny, na noc, na lekkie zmarszczki, produkcji niepolskiej (bo muszę kupić tutaj). Poleci ktoś coś?
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

konwalia

Bioderma sensibio lub lrp Active c z aptecznych

aniak1211

Po tylu latach moze zaczelyscie uzywac kremy pod oczy;)
Potrzebuje cos rozswietlajacego,na wory i moglby byc przeciw zmarszczkowy:D


salsa

ja mam teraz seqence renovation
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Ja mam revitalizing supreme estee lauder, ale wszystkie kremy pod oczy uważam za ściemę.
On w douglasie bywa w promocji - korektor double wear + krem 15 ml za 39 zł.
Tylko medycyna estetyczna może dać efekty..
Imagine there is no hate

noelka84

No wlasnie zaczynam sie zastanawiac nad jakims kremem pod oczy.
I duzo slysze opinii ze to sciema i juz sama nie wiem czy warto wydawac na cos kase. Jak juz mam kupic to cos na parwde dobrego.
Male zmarszczki juz zaczynaja sie pojawiac:((

golinda

dobrze jest nawilżyć naskórek, ale nie ma co wierzyć w bajki wypisywane na opakowaniach
ja wybieram kremy, które mnie nie uczulają, reszta bez znaczenia

natalia.n

Ja używam Flosleku, ale głównie po to, by dobrze nawilżyć. W bajki o antyzmarszczkowcach nie wierzę.

golinda

właśnie, skończyły mi się wszystkie. resztki zużyte. dodatkowo stan mydeł w domu dramatyczny, resztka szamponu, brak odżywki, nie mówiąc o myjadłach dla dzieci
rossmanna muszę odwiedzić

mobka

A coś na obrzęki pod oczami? Zmarszczek mam masę i tak mi nic nie pomoże ;)

golinda

Cytat: mobka w 02 Lip 2015, 12:16:19Zmarszczek mam masę i tak mi nic nie pomoże ;)

nie tak, że nic ;)

na obrzęki to musisz działać przede wszystkim pod środka
pijesz regularnie wodę? z cytryną nalepiej...
trochę mogą pomóc te żele z flosleku, trzymaj je w lodówie

inkageo

Golinda baaaaardzo polcam pod oczy ten:
http://sklep.rossnet.pl/Produkt/Eveline-bioHyaluron-4D-skoncentrowany-rozswietlajacy-krem-pod-oczy-SPF-8-15-ml,112736,3359,6030?gclid=CjwKEAjwwtOsBRDdjZTbvYvTlzcSJADOY0DRWv-Nz7BAD9h92bkyb1ow_9DFQxjF51LiwBO8PaRn1xoCLwjw_wcB
Fajna konsystencja, trochę rozświetla, jedyny minus to mało estetyczne opakowanie.

A przed nim miałam estee lauder revitalizing supreme i mnie skóra piekła..
Imagine there is no hate

golinda

"Tworzy na powierzchni mikrosiateczkę liftingującą, która pokrywa skórę specjalnym napinającym polimerem, redukującym wszelkie oznaki zmęczenia. "

nie no..... :D

iksa_nl

i to za jedyne 13 pln ;)

inkageo

Pokłóciłam się z Golindą o parabeny, bo ten krem nimi naszpikowany, więc może to jednak nie był taki dobry wybór. Ale tłumaczę sobie, że tak mała ilość nie zaszkodzi. Balsamem na cellulit smaruję się prawie cała, to tam dawka ma inny kaliber.
Imagine there is no hate