kuchnia w gargamelu golindy

Zaczęty przez golinda, 25 Lis 2011, 11:31:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

dziewczyny, ponieważ pan czarek podarł tapetę malując ścianę (tam gdzie stoi ekspress), mam okazję na zmiany
w linku zdjęcia kuchni, trochę nieaktualne, bo są firany i na ścianie gdzie okno i zlew po jego lewej stronie jest zegar

co sądziecie o poniższych zmianach?
ten kolor to szyba barwiona by była
próbowałam różnych kolorów, żaden nie pasuje za bardzo
Inka sugeruje zeby pozbyc się tapety, więc "wywaliłam"

co jeszcze? jakieś zmiany? oczywiście chodzi tylko o kosmetykę, bo mebli nie wymienię ;)

dzięki za rady

https://picasaweb.google.com/subejz/KuchniaZmiany?authkey=Gv1sRgCI-kx8WEz_7tVw

Dodany tekst: 25 Lis 2011, 11:33:22

zegar:


Kasia

Olka, nie wiem ale ten kolor (rózowy?) jakoś mi nie pasuje, jak płachta na byka
za badzo razi, no chyba że w realu wyszłoby to ciutke delikatniej :knuje:

calla

golinda a chcesz cos kontrastujacego?

Bo jak nie moze jakis grafit/szary kolor? Czy za nudno bedzie z reszta?

Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

mobka

Golinda, mi sie nie podoba. Tworzy jakis taki efekt lamperii. Z tapeta ladniej i bardizej elegancko. Jak nie chcesz tapety, to ja bym po prostu biala sciane zostawila. A jak chcesz kolor, to moze jakis fragment, ale bez tej lamowki nad blatem.

suegro

#4
Mnie się z tapetą podoba najbardziej. Jest elegancko. :)

IMO ten kolor jest z zupełnie innej bajki.

Dodany tekst: 25 Lis 2011, 11:47:05

I chciałam powiedzieć, że bardzo podoba mi się to miejsce do siedzenia pod oknem!
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calla

Szyba wyglada bardzo ladnie. Tylko kolor bym zmienila.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

suegro

Cytat: golinda w 25 Lis 2011, 11:49:00a za tą ławeczką jest kaloryfer, tam jest ciepło jak na piecu kaflowym

Bo w kuchni siedzi się najlepiej! :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: golinda w 25 Lis 2011, 11:41:06no u mnie jest to malinowy,
no to u mnie tez jakis taki, suwaczkowy :)

razi mnie ;) wszystko stonowane a tu nagle tez rózyk wyskakuje :hmm:

emcia

Cytat: suegro w 25 Lis 2011, 11:45:48I chciałam powiedzieć, że bardzo podoba mi się to miejsce do siedzenia pod oknem!
tak!

mobka

Cytat: golinda w 25 Lis 2011, 11:51:43
a może jeszcze wywalić tapetę z rogu, a zostawić tylko pod szkłem?
Dla mnie git.

Anupka

Wszystko zależy pewnie od ustawień ekranu - u mnie jest malinowy, ale nie przygaszony, raczej wali po oczach. I z jednej strony mi się podoba, bo ożywia całość, a z drugiej mam wrażenie że wprowadza za dużo chaosu...
W jakim kolorze masz firanki? I czy kuchnia jest osobnym pomieszczeniem, czy łączy się z salonem? Jeśli się łączy, to może warto pomyśleć o wprowadzeniu jakiegoś koloru z salonu?
A co masz teraz na ścianie (ten ciemny brąz)? To są drewniane listwy? Chcesz je usunąć?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980

mi się tapeta podoba i miejsce do siedzenia pod oknem :)

a co jest nie tak z tą kuchnią?

calla

Cytat: golinda w 25 Lis 2011, 11:51:43
a może jeszcze wywalić tapetę z rogu, a zostawić tylko pod szkłem?

tak! ze szarym szklem bedzie fajnie :)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

inkageo

A ja jestem za ożywieniem i zlikwidowaniem tapety z rogu, nad kuchenką się zastanawiam. Przez tapetę jeszcze bardziej odcina się samotna szafka po prawej.
Imagine there is no hate

Anupka

#14
Szare szkło to fajny pomysł.. a jeszcze mi przyszło do głowy (ale nie wiem, czy tak robią): a jakby zrobić szare szkło i ożywić je kolorem, ale w mniejszej ilości albo nie na stałe?
Kiedyś widziałam gdzies w necie kolorowe podświetlenia takich szyb... (wtedy kolor wkracz tylko po zapaleniu światła).
No i można by bylo tą szybę pomalować (?) nakleić na niej (?), no jakoś ozdbić nie jednym wielkim szerokim pasem, tylko nie wiem, trzema, czterema cieńszymi (o różnej szerokości) pionowymi paskami.. w jednym kolorze, albo też w dwóch, góra trzech. Mam na myśli coś takiego: http://wylegarnia.com/drewno?fid%5B%5D=282 (oczywiście nie cały pierdolnik z pasków, tylko wyjątek z nich, np. taki układ jak te trzy różowe z zielonym)
Chodzi o to, żeby te paski były delikatne, nie narzucające się. No nie wiem jak to wytłumaczyć :D
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

tapete w rogu bym zlikwidowała, jakos tak nie komponuje sie.

jestem za szarym szkłem ewentualnie za inna tapetą na kuchenką,

a moze fototapete czarno-białą??
http://www.fototapety.org/zdjecia/PEJZAZ_MIEJSKI/galeria.php?Nazwa=05.jpg
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

golinda a ta kuchnia jest jasna czy ciemna??
może głupie pytanie bo 2 okna i jasne ściany, meble, ale na zdjęciach jakoś tak ciemno wygląda

emcia


inkageo

Imagine there is no hate

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malybob

Malina chyba nie bardzo. Jestem za tapeta, fototapeta, a najbardzije chyba za pomyslem z podswietleniem. Tylko na jaki kolor?

inkageo

#22
Ja jestem na tak, ale gdzie kolor, kolor, kolor? :)

Dodany tekst: 25 Lis 2011, 13:24:34

Chociaż poduchy kolorowe poproszę!
Imagine there is no hate

magoo

golinda to wg mnie dodatkowych kolorów nie potrzeba
teraz jest bardzo ładnie, elegancko
no chyba że czujesz wewnętrzną potrzebę pokolorowania ;)

emcia

#24
Cytat: magoo w 25 Lis 2011, 13:26:44no chyba że czujesz wewnętrzną potrzebę pokolorowania wink
inka czuje :D