strona internetowa ślubna

Zaczęty przez dagi, 23 Paź 2007, 13:26:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dagi

Gdzieś kiedyś widziałam właśnie taką stronę z informacjami o ślubie i zdjęciami stworzoną przez jakąś forumkę i teraz nie mogę znaleźć. Wiecie może w jakim serwisie można zrobić taką stronę?
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

inkageo

Ja zrobiłam na prv.pl ten serwis jest darmowy :)
Imagine there is no hate

sierpniowajulka

Ja zrobiłam na www.weselny.pl
Początkowo miałam darmowo, potem musiałam zapłacić 30pln za półroczne przedłużenie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

My mamy na wlasnej domenie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

my mamy w formie bloga. co prawda ostatnio go zaniedbałam, ale to wszystko przez remont, który zdominował ślubne przygotowania

marie

My tez mielismy bloga, strona bardzo sie przydała.
Po slubie umiesciliśmy tam tez relacje z podróż poslubnej - rodzina byla zachwycona:)

mary

dla mnie to ciągle temat wahacz ;) Jak się przestanę wahać to może kiedyś się tym zajmę. Póki co nie wiem czy chcę być aż tak internetowa.

inkageo

W sumie strona internetowa przydała nam się bardzo przed samym ślubem, czułam że muszę powiadomić gości o swojej jak by nie było zakaźnej chorobie, żeby mogli rozważyć, czy nadal chcą zabrać dzieci i do mnie zbliżać ;) Czasu ani siły na obdzwanianie wszystkich nie mieliśmy, a po umieszczeniu informacji na stronie szybko się rozpowszechniła.
Imagine there is no hate

adrianna79


dagi

Dziękuję, chyba skorzystam z tej: www.weselny.pl
Tylko jeszcze muszę przekonać mojego M., bo on jakoś sceptycznie do tego podchodzi, a ja tak się napaliłam na ten pomysł...
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

sierpniowajulka

Cytat: "dagi81"Tylko jeszcze muszę przekonać mojego M., bo on jakoś sceptycznie do tego podchodzi, a ja tak się napaliłam na ten pomysł...
mój się przekonał dopiero przed samym ślubem, kiedy goście znali już z zaproszeń tę stronę i ją bardzo chwalili. Wcześniej uważał, że to największy obciach na jaki go narażam w całych tych ślubnych przygotowaniach. hehe
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Na poczatku myslalam, ze stworze strone i umieszcze na niej wszelkie sprawy zwiazane z weselem itp + info o Krakowie (wiekoszosc gosci jest z poza Polski) ale...leniwa jestem i nie chce mi sie strony updatowac wiec chyba poprzestaniemy na emailach.
Wyslemy kilka w odpowiednich odstepach czasowych tak zeby wszyscy wiedzieli co, jak i kiedy  :-P

sierpniowajulka

beesok,  strony nie trzeba updatować - starczy napisać raz ale dobrze. :) Jeżeli chcesz, to mogę Ci przesłać link do mojej - podejrzysz sobie co i jak. :) Taka strona to naprawdę fajna sprawa. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Dzieki Julka :) oj no i dostalo mi sie i teraz nie mam pretekstu a juz myslalam, ze nie bede sie musiala wysilac  :roll:

Przeslij prosze - bede miala dobry wzor :lol:

dzwonek76

#14
ja proponuje założenie strony ślubnej na: WeselaPolskie.pl - tam mozna założyć stronę za darmo :)

sierpniowajulka

#15
Cytat: dzwonek76 w 14 Paź 2008, 21:09:27ja proponuje założenie strony ślubnej na: WeselaPolskie.pl- tam mozna założyć stronę za darmo :)

dzwonku, jeżeli już reklamujesz się tutaj:
stwórzcie więcej szablonów i sprawcie, by były z większym polotem. Czasem warto poszukać inspiracji u zachodniej konkurencji - jeżeli się od kogoś uczyć, to od najlepszych! Wam jeszcze sporo brakuje.
http://www.wedquarters.com/designs.asp
http://www.wedpagedesigns.com/demo.asp?affid=151
I jeszcze jedno: jeżeli tworzycie zakładkę "prezenty ślubne", to zróbcie ją tak, by można było na niej rezerwować prezenty. Te słowa kieruję również do waszej (polskiej) konkurencji.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marek22

#16
Jeżeli macie w planach stworzeniem własnej strony lub sklepu internetowego, to mogę Wam polecić ofertę profejsonalnej agencji interaktywnej Cyberiusz, która zaoferuje Wam projektowanie . Warto korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnowac swojego czasu i pieniędzy.