Sesja we wnętrzach - gdzie w Warszawie?

Zaczęty przez Louve, 18 Paź 2007, 19:08:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Louve

Planujemy sesję poślubną na najbliższą sobotę - pogoda okrutna, więc wspólnie z fotografem zastanawiamy się gdzie zrobić zdjęcia we wnętrzach w Warszawie i okolicach?
Może ktoś ma takie doświadczenie za sobą - będę bardzo wdzięczna za inspirację i pomoc!

nionczka

Na Politechnice!

[ Dodano: 18-10-2007, 19:42 ]
Ja lubie tez kawiarnianow-barowe klimaty, ale to juz trzeba uzgodnic z wlascicielami i nie zawsze jest latwo. Zalezy czego szukacie, styl, klimat?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ewa.wie

Odkopałam nasz wątek przed 15 września, bo miało padać, ale na szczęście nie było tak źle  ;-) Może tobie się przyda, chociaż kto wie  :-D

http://strefaslubna.pl/forum/viewtopic.php?t=390

Louve

Jesteście BOSKIE, obie!!!!
Bardzo dziękuję!!!

Ale ze mnie ... że nie pomyślałam o PW!  :evil:

zuzia

widzialam sesje w takich miejscach w wawie:
1. dworzec wileński
2. arkadia (ew. zlote tarasy ale tam to chyba trzeba mieć zgodę)
3. Politechnika (ale o tym już dziewczyny wspomnialy)
4. BUW
5. jakiś fajny hotel + zdjęcia w pokoju

mika

Cytat: "Louve"le ze mnie ... że nie pomyślałam o PW!  

to cię zmartwię żeby robić zdJcia w auli PW trzeba mieć pozwolenie rektora i tamtejszego kustosza... załatwianie tego trwa ponad miesiąc i jeszcze nigdy się nie zdarzyło żeby dostał ją Niestudent polibudy

Cytat: "zuzia"arkadia (ew. zlote tarasy ale tam to chyba trzeba mieć zgodę)

ja jak dzwoniłam to nie trzeba było mieć zgody

wchodzi jeszcze w grę centrum olimpijskie zgody nie trzeba ale bardzo dużo par tam jest w sobotę i warto wcześniej zadzwonić zy nie mają akurat w ten dzień jakieś dnia sportowaca czy czegoś podobnego bo wtedy straszny tam tłok

my mieliśmi kilka zdjęć we wnętrzach w Jabłonnie w hotelu, mi się te wnętrza bardzo podobały, wchodzi jeszcze w gre ten pałac w Jabłonnie ale na to się trzeba zapisać (bo tam się odbywają też śluby cywilne) i koszt 100 zł/godz, warto jednak jeśli zdecydujecie się na hotel to tam pojechać i w razie jak nie będzie padać zrobić też część sesji w parku

zuzia

Cytat: "mika9983"zuzia napisał/a:
arkadia (ew. zlote tarasy ale tam to chyba trzeba mieć zgodę)

ja jak dzwoniłam to nie trzeba było mieć zgody

może coś się zmieniło. Był czas kiedy ochroniarze gonili osoby, które robiły tam sobie zdjecia tak po prostu.

5czwartych

dworce, metra, oranżerie, hotele, stylowe kluby i kawiarnie. w zależności od stylistyki - przeróżne miejsca. jeszcze nie miałem problemu z wejściem gdziekolwiek - od metra po prywatne pałace.

rosa

W Złotych Tarasach trzeba mieć zgodę-niedawno miałam na ten temat rozmowę z tamtejszą ochroną :-)) Ale zezwolenie jest darmowe i ponoć jest to czysta formalność. Co do wnętrz hotelowych to jest to super pomysł-warto zapłacić bo zdjęcia w hotelach mają swój niepowtarzalny klimat. W Warszawie idealny jest np Hotel Rialto-stylowy z lat 20-stych. :-)
www.sesjabuduarowa.pl
www.barbarapiotrowska.pl