mieszkanie dla damki

Zaczęty przez damka, 15 Wrz 2011, 12:15:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

damka, a moze na bemowie w shirazu w tych trzech diamentach czy jakoś tak coś znajdziesz?
tam klatki schodowe wygladają podobnie jak to mieszkanie :D

OlaFasola

Cytat: fasolka1980 w 30 Gru 2011, 21:25:16OlaFasola w Wawie prawie wszystkie nowe osiedla tak wyglądają Sad
Nie tylko w wawie, to jest niestety problem w całym kraju, ludzie chcą w takich gettach mieszkać, grodzić, zamykać... Tego nigdzie indziej nie ma w takiej skali i ostatnio zupełnie się od tego odchodzi, tylko nie u nas.

mobka

Cytat: Kasia w 30 Gru 2011, 21:27:45
damka, a moze na bemowie w shirazu w tych trzech diamentach czy jakoś tak coś znajdziesz?
tam klatki schodowe wygladają podobnie jak to mieszkanie :D

I tam, bylam. Ladnie, ale to wszedzie w nowych w zasadzie tak. A osiedle bardzo przecietne.

fasolka1980

Cytat: OlaFasola w 30 Gru 2011, 21:28:32
Nie tylko w wawie, to jest niestety problem w całym kraju, ludzie chcą w takich gettach mieszkać, grodzić, zamykać... Tego nigdzie indziej nie ma w takiej skali i ostatnio zupełnie się od tego odchodzi, tylko nie u nas.

wiem, to jest straszne, ale taka mentalność naszego ludu :(

OlaFasola

#79
Damka, sorry za zaśmiecanie wątku, ale ja bym tu chciała mieszkanie http://www.deweloper-is.pl/?act=2&inwest_id=32&t=n

Dodany tekst: 30 Gru 2011, 21:32:37

A najlepiej tu, ale to daleko poza naszymi możliwościami finansowymi http://www.angelwings.pl/#glowna,glowna

justynaaaa2

do takiego to i ja bym chętnie weszła i zamieszkała :) piękne  :thumbup: ale cena też piękna ;) ponad 12 tys. na włochach - masakra  :crazy:

Kasia

Cytat: mobka w 30 Gru 2011, 21:29:35
I tam, bylam. Ladnie, ale to wszedzie w nowych w zasadzie tak. A osiedle bardzo przecietne.
to zalezy jak patrzeć ;) niefajne jest to ze mało terenu okalajacego osiedle jest
natomiast klatki schodowe z recepcjami, fontannami, sala konferencyjna i jeszcze jakimiś innymi bajerami mnie zaskoczyły ;)
no i na tak małym osiedlu, przy kazdym z tych bloczków jest w pełni wyposażany plac zabaw, to tez bardzo rzadko się zdarza ;)
choć otoczenie tych bloczków mało mi się podoba, dla mnie za klaustrofobicznie, własnie poprzez ogrodzenie i mało zieleni od strony klatek schodowych ;)

jo_miekka

Cytat: Kasia w 30 Gru 2011, 21:51:28klatki schodowe z recepcjami, fontannami, sala konferencyjna

lol lol lol

fasolka1980

golinda nie lubię odgrodzonych osiedli, w których na dodatek jest blok na bloku. Idziesz chodnikiem i widzisz wszystko co ludzie mają w domu, bo parter jest na poziomie chodnika...

w ogóle nie lubię koncepcji zamkniętych osiedli, a chyba wszystkie nowe takie są.

no wiem, ze zaraz wejdzie bydło i zniszczy i z jednej strony rozumiem potrzebę tej "ochrony", ale nie zmienia to faktu ze sama  koncepcja mi się nie podoba.

Marzę o kamienicy na Saskiej Kępie ;D

elve

na moim maleńkim, ogrodzonym osiedlu sąsiedzi powygradzali sobie przydomowe ogródki niskimi drewnianymi płotkami
nie zapewnia to ochrony, tylko mówi "to moje!"
mnie się nie podoba

fasolka1980

Cytat: golinda w 30 Gru 2011, 22:21:59musiałabym być szaloną milionerką

no właśnie czekam aż będę :D

Kasia

ja pod oknem miałam wygrodziony ogródek aby ludzie psow nie wyprowadzali pod moje okna ;)
ale co bardziej pomysłowi to własnie do tego ogródka pakowali pieska i spuszczali ze smyczy lol bo nie ucieknie a ze nasra pod moim oknem to już nie ich problem

claridad

#87
a ja lubię Włochy :D :D :D



Dodany tekst: 30 Gru 2011, 22:37:52

OlaFasola
ja we Wro ostatnio oglądałam deweloperów i widziałam przepiękne apartamenty...bardzo podobne do tych z angel wings...przestronne, nowoczesna forma, wokół drzewa, w budynkach zastosowano drewno...naprawdę zakochałam się  :dreaming: :dreaming:

nionczka

Ja bym nie zaplacila tyle kasy za Wlochy.  Teraz ceny sa duzo bardziej normalne w Warszawie. Moja przyjaciolka wlasnie kupila mieszkanie przy centrum kopernik. Chetnie bym tam zamieszkalam. Architektura piekna, mieszkanie sensone i okolica swietna.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

claridad

Ale co jest nie tak z Włochami? Serio nie wiem  :hmm:

konwalia

ja nie lubię nowych grodzonych osiedli, to jest plus mojego starego blokowiska, że nie ma zabudowy balkon w balkon

claridad

a ja lubię nowe osiedla, ogrodzone, z placami zabaw itd. Jakoś pewniej się czuję, nie chciałabym mieszkać ot tak, w bloku przy ulicy. Ale pewnie, że to kwestia preferencji. Nigdy tak nie mieszkałam więc oczywiste, że to nie jest dla mnie synonim naturalnego habitatu :)
Faktem jest, że normy odstępstw między budynkami ucierpiały, dlatego jak szukamy mieszkania do kupna to sporo osiedli odpada bo można przez balkon wleźć do sąsiada :(

justynaaaa2

ja też nie mam nic przeciwko grodzonym, monitorowanym osiedlom :) ja lubię i czuję się bezpieczniej
nie mam potrzeby bratania się z bliźnim więc nie przeszkadza mi zamknięcie się w getcie

ja lubię swój blok, bo nie mam okien w okno z sąsiadem, blok nowy ale jednocześnie w takiej okolicy że jest dużo zieleni, dużo miejsc do spacerowania i komunikacyjnie super :)

najchętniej bym tu została na zawsze, ale z większym metrażem :)

nionczka

Nowe osiedla grodzone maja ten problem, ze jak zajmuja duza przestzren, to trzeba ja obchodzic, bo nie da sie przejsc. W ten sposob powstaja dzielnice,w  ktorych sa 2,3 ulice do chodzenia, a reszta pogrodzona. Mnie przekonuje rozwiazanie, ktore mamy teraz. Blok ma 4 klatki od ulicy. Mozna normalnie odjsc, sa sklepy, fryzjer, etc. Moze podjechac taksowka pod klatka, poczekac znajomy. Potem sa portiernie z ochrona juz w budynku. Cala prywatna infrastruktura z ogrodkami, placem zabaw dla dzieci z blogu, spacerniakiem jest na tylach budynku. I to rezczywiscie jest grodzone, tu sie nie da zblizyc, ale tez nie ma takiej potrzeby. I to jest dla mnie fajne, miejskie rozwiazanie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

nie, jeszcze  nie. Mam zamiar zrobić to w tym tygodniu.

mayagaramond

Piekne mieszkanie. Co do dzielnicy nie wypowiem sie, bo nie znam, ale nie znosze ogrodzonych osiedli i krat w oknach. Nie mam ochoty mieszkac w wiezieniu;)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

Cytat: claridad w 30 Gru 2011, 22:51:42
Ale co jest nie tak z Włochami? Serio nie wiem  :hmm:
Ja starych włoch nie lubię, naprawdę dla mnie to, tak jak napisałam, żulernia ;) stare zaniedbane kamienice, pełno osób o podejrzanym wygladzie, jakiś taki alkoholizm dla mnie wyjatkowy tam panuje :D
no jak ta Praga z najczarniejszych opisów :D
nawet ulica jest tam wyjatkowo dziurawa lol

Nowe włochy już prędzej :D tam jest normalniej :D


a grodzone osiedla mi nie przeszkadzają, chociaz sama wolę mniej grodzone ;)
szkoda ze nie budują nowych osiedli tak jak kiedys te wielkie płyty budowano ;) pełno zieleni, bloki w rozsadnej odległosci itd ;)
teraz najbardziej mi odpowiadają takie nowe bloki, nieogrodzone, wstawione własnie gdzieś w okolicy wielkiej płyty :D

claridad

A no ok, ja Włochy w sumie mało znam, te stare :)
Ale to też bywa różnie z postrzeganiem, dużo osób kojarzy Ursus bardzo średnio a ja uwielbiam tę dzielnicę i właśnie tutaj i nigdzie indziej chcemy kupić mieszkanie :) znaczy się na Skoroszach :)

Ale już nie bałaganię damkowego wątku :)

salsa

Cytat: OlaFasola w 30 Gru 2011, 21:28:32
Nie tylko w wawie, to jest niestety problem w całym kraju, ludzie chcą w takich gettach mieszkać, grodzić, zamykać... Tego nigdzie indziej nie ma w takiej skali i ostatnio zupełnie się od tego odchodzi, tylko nie u nas.
ja nie lubie grodzenia - nie chciałabym mieszkac w gettcie - ale podoba mi się to, ze u mnie jest monitoring i ochorna

z jednej strony osiedle ma swoja wybrukowaną dróżkę miedzy blokami i zadbane trawniki z drugiej jest zamykany garaz podziemny ogrodzone prywatne ogrodki i ochorna

jak cos sie dzieje to wystarczy zadzwonic do budki i oni juz załatwiają sprawę ale nie ma ogrodzinej przestrzeni
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

damka

no i byłam zobaczyć...

Po pierwsze okolice, naprawdę niska zabudowa max czteropiętrowa, cicha spokojna okolica. Piękny widok. Naprawdę zrobiła na mnie wrażenie, takiego spokojnego miejsca. Do Blue City w korkach 8-10 min.

Samo mieszkanie - oczywiście na żywo wygląda jeszcze lepiej. Niestety...
Wszystko mega funkcjonalne, przemyślane w każdym detalu. Granitowe blaty i podgrzewana podłoga w miejscu w którym nie ma drewnianej podłogi. Dodatkowo miejsce na pralnie, które można ewentualnie powiększyć o komórkę ok 2m. Fakt nie ma garderoby, ale szafy są bardzo duże i głębokie. Plus ta komórka, którą już w wyobraźni przerabiam na garderobę :)

Cóż mogę powiedzieć...zbieram kasę :)